e
sv

Android’e Gelecek Yeni Mobil Oyunlar

en-iyi-mobil-oyunlar
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android’e Gelecek Yeni Mobil Oyunlar !

Android’e Gelecek Yeni Mobil Oyunlar ! Oyun dünyası her geçen gün güncellenmekle beraber kullanıcıların rahat ulaşacağı oyun platformlarında mevcut olmakta. Siz takipçilerimizin de bildiği üzere oyunlar önceleri sadece bilgisayar veya konsol üzeri ulaşmak mümkündü. Fakat teknolojinin ilerlemesi ile artık bunlara gerek kalmamak istenmekte. Bunun yanısıra işletim sistemi özelliğine göre uyumlu oyunlara ulaşmak hiçte zor değil. Bu işletim sistemlerinin başında Android gelmekte. Nitekim bir sürü kullanıcı Android işletim sistemi cihaz kullanmakta. Android cihaz kullanıcıları dilediği oyuna hızlı erişim sağlamakta ve istediği oyunu rahatlıkla indirebilmekte. İndirme platformların başında da en çok Google Play Store gelmekte. Oyunculara buraya girerek dilediği oyunu ücretsiz bir şekilde zorlanmadan indirmekte. Oldukça geniş bir oyun kategorisine sahip ; aksiyon, strateji, savaş, çiftlik kurma ve bunlar dışında daha bir çok oyun barındırmakta. Oyunlar hakkında merak ettiğiniz daha fazla bilgiler için sitemiz oyunlar kategorisine göz atabilirsiniz.

Oyunları  Google arama moturuna veya  Google Play Store üzerinden rahat bir şekilde aramaktalar. Arama kısmına oyun ismi  ya da oyun ismi ile birlikte Apk uzantısı eklenerek arama başlatılır. Bunu yaptıktan sonra indirme linkine veya botunana basmanız yeteli. Bunu yaptıktan sonra oyun indirme işlemi başlatılır ve bitikten sonra oyuna erişim gerçekleşir. Android ya da APK en yeni mobil oyunlara bakacak olursak:

Android’e Gelecek Yeni Oyunlar!

Dauntless!

 

Dauntless, şu anda PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’de oynanabilmekte,  ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Geliştiricisi Phoenix Labs, oyunun mobil versiyonunun şu anda erken konsept aşamasında olduğunu söylediler. Fakat ne zaman yayınlanacağı konusunda kesin bir zaman verilmedi. Oyunun  mobil sürümü 2019 yılında arka plana atıldığı için şimdiye kadar piyasaya sürülmedi. Oyun sorumlu Müdürü Hans Reifenrath ile yakın zamanda yapılan bir röportaja göre, şirket gelecekte bir süre Dauntless’ı mobil cihazlarda yayınlamaya kararlı.

Total War Battles: Warhammer!

Mobil RTS oyunları geçmişte oldukça zayıftı. Ancak yakında piyasaya sürülecek olan bu oyun, oyun tarihinin en iyi RTS serilerinden biri olan Total War’dan geliyor. Bilgisayar oyunlarında olduğu gibi, bu oyunda Warhammer evreninde geçiyor. Bu nedenle, cüceleri, high elf’leri ve çok daha fazlasını oyun içerisinde görmek mümkün olacak.

 

Plants vs Zombies 3!

Plants vs. Zombies serisinde yeni bir oyun Android’e geliyor. Plants vs. Zombies 3, önceki oyunlardan farklı olarak, bu oyun daha mobil uyumlu tek elle oynanabilmesi için geliştirilmektedir. Bir şekilde oyunu hiç görmediyseniz veya oynamadıysanız, Plants vs. Zombies temel olarak, her biri kendine özgü saldırı veya savunma yeteneklerine sahip bitki ordunuzla büyük ve kötü zombileri üstlendiğiniz bir aksiyon-strateji oyunudur. Bu yılın en çok beklenen Android oyunları arasında yer almakta.

The Witcher: Monster Slayer!

Witcher hayranlarının favorisi olan The Witcherdizisinin geçtiğimiz gün haberini yaptığımız üzere ikinci sezonunun yayınlanma tarihi belli oldu. Oyuna gelecek olursak, CD Projekt’in iki yıl önce özellikle yeni bir mobil oyun üzerinde çalışmak için satın aldığı Spokko tarafından geliştiriliyor. Oyun, iksir, tuzak ve daha fazlasını yapabilmeniz için konsol kalitesinde görseller ve sağlam bir işçilik sistemi vaat etmekte. Oyunun çıkış tarihine gelecek olursak, tüm dünya genelinde 21 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanacak.

The Witcher: Monster Slayer için ön kayıt işlemini Google Play Store’dan yapabilirsiniz.

 

Summoners War: Chronicles!

Summoners War, muazzam bir popülerlik kazanan ilk mobil oyunlardan biriydi. Yaklaşan bu Android ve iOS oyunu, heyecanı yepyeni bir şekilde yeniden yaşamanızı sağlayacak. Uzun zamandır başka oyunlara geçmiş olsanız bile, Summoners War ilk mobil oyun bağımlılığı olarak hala birçok kişinin kalbinde özel bir yere sahip olmakta. Chronicles, orijinal oyunun olaylarından 70 yıl önce geçen gerçek zamanlı bir oyundur. İçinde oyuncular, her biri üç canavar çağırabilen üç karakterden oluşan takımlar seçebilmekte. Bu çağrılan ordular, dünyadaki diğer oyuncuların yardımıyla devasa bossları yenmeye çalışmakta.

NieR Reincarnation !

Mobil odaklı bir geliştirici tarafından geliştirilmişti. Nier Reincarnation, Yosuke Saitotarafından geliştirilecek ve tıpkı hit oyunları NieR Automata gibi Yoko Taro tarafından yönetilecek. İkili, oyunun bir akıllı telefon oyunu gibi hissettirmediğini belirtti. Oyunu piyasaya sürmekteki amaç bu oyun üzerinden para kazanmak değil yeni ve farklı bir şey denemek olarak tanımlanmak istenmekte. Japonya’da Şubat 2021’de piyasaya sürülen oyun, 6 Kasım’da dünya çapında yayınlanması planlanmakta.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Zula APK İndirin (Hileli)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478