e
sv

Angry Birds 2 Kuşlar ve Özellikleri!!

Angry Birds-2
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Angry Birds 2 Kuşlar ve Özellikleri!!

Angry Birds 2 hakkında merak edilenleri daha önceki yazımızda sizlere paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Angry Birds 2 Kuşlar  ve Özelliklerini ele alacağız. Şöyle oyunu hatırlayacak olursak oyunun hikayesi domuzların kuşların yumurtalarını çalmasıyla başlar. Angry Birds 2‘de domuzlar, kızgın kuşlar ve sapan bulunmaktadır. Sapana aldığımız kuş ile domuzlara veya  raflara hedef alıyoruz. domuzları düşürmeye veya  öldürmeye çalışıyoruz. Oyun her geçen gün daha fazla kişiyle buluşuyor ve bu yönde artış göstermekte. Bu sıkıcı ve kızgın pandemi döneminde bizler kadar kuşlarda kızgın ve sinirli. Zaman bol iken sıkıcı pandemi günlerinde Angry Birds 2 oynayarak zaman öldürebilirsiniz. Eğlendirici ama bir o kadar da sinirli bir moda girmeye başlamak üzere olduğunuzu hatırlatmak isteriz çünkü level atlamak hiçte kolay olamaycaktır.

Bu yazımızda siz oyun severlere Angry Birds 2 oynamak için Google Play Store’yi ziyaret et. Kuşlar ve Özellikleri hakkında bilgiler aktarmaktayız. Sizlere strateji veya oyunda nişan almakta hangi  kuşu almanız gerektiği hakkında bilgiler yer alacak. Kısaca söylemek gerekirse doğru kuş ve doğru nişan alırsak domuzları alt etmeyi başarırız. Bunun için yaptığımız hamle çok önemli. Şimdi Angry Birds 2 kuşları hatırlarsak:

Angry Birds 2 Kuşlar!!

Angry Birds 2’de :

RED (Kırmızı Küçük Kuş)

CHUCK (Sarı Kuş)

BLUES  (Mavi Küçük Kuş)

MATİLDA  (Beyaz Kuş)

BOMB        ( Siyah Kuş)

TURUNCU KUŞ

BÜYÜK GAGALI YEŞİL KUŞ

TERENCE (Kırmızı Büyük Kuş)

BLU ve JEWEL

BLU

MİGTLY EAGLE (Kartal)

BUZ KUŞU

KILIÇLI KIRMIZI KUŞ

STELLA (Pembe Kuş)

DRAGON (Ejderha )   olmak üzere 12 tane kuş bulunmakta.

Angry Birds 2 Kuşların Özellikleri!!

RED (Küçük Kırmızı Kuş):  Bu küçük kuşun pek bir özelliği olmaması yanında sadece                                                                                   dokunduğun da bağırır.

CHUCK (Sarı Kuş): Dokunduğunuzda bulunduğu eğimde hız kazanır. Tahta için ideal fakat beton ve                                         buz bloklar için iyi olduğu söylenemez.

BLUES(Küçük Mavi Kuş): Bu kuşa dokunduğunuzda kuş üçe bölünür ve hedefe gider. Tahta ve                                                             beton bloklarda başarısız ama buz bloklarda iyidir.

MATİLDA(Beyaz Kuş): Oldukça kullanışlı bir karakter; dokunduğunuzda yumurta bırakır ve                                                             sonrasında 45 derecelik açıyla çapraza hedeflenir.

BOMB(Siyah Kuş):Bomba etkili bir kuş türü. Dokunursan patlar, dokunmazsan hedefe varır 2                                                   saniye sonra ortalığı patlatır.

TURUNCU KUŞ: Dokunacak olursanız kartalın yarı kadar şişerken dokunmadığında ise çarpma ile                                        birlikte hemen şişmeye meyilli.

BÜYÜK GAGALI YEŞİL KUŞ: Dokunduğunuzda geri dönmeli bir kuş türüdür.

TERENCE (Kırmızı Büyük Kuş): Diğer kuş türlerine göre daha yıkıcı bir niteliğe sahiptir.

BLU VE JEWEL: İlk kez Angry Rio bölünde çıkmış bir kuş türü. Dokunulduğunda gittiği yönde                                              yatay hızlanma kazanır. Güç olarak gayet başarılıdır.

BLU: Bu da Angry Rio da çıkmış ve dokunulduğunda kanat çırpar; siyah kuştan daha etkilidir.

MİGTLY EAGLE(Kartal): Yalnız bir kere satın alınabilir. Gittiği yerdeki bütün domuzları imha                                                                gücüne sahip bir karakter.

BUZ KUŞU: Adı  gibi değdiği yeri buz eder ve domuzları dondurur.

KILIÇLI KIRMIZI KUŞ: Bu kuşa dokunduğunuz da kılıcı ile her  yeri yerle bir eder.

STELLA(Pembe Kuş): Çaptığı yerdeki domuzları balon ile yükseğe kaldırır ve aşağı bırakır.

DRAGON(Ejderha): Angry Birds EJDERHA YILI karakteri ve karşısındaki bütün domuzları imha etkisine sahiptir

Siz değerli Angry Birds 2 oyun severler için karakterleri ve etki güçlerini sunduk. Umarım daha iyi bir oyun keyfi için sapanla nişan almadan önce doğru kuşu seçersiniz. Herkese iyi oyunlar…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Angry Brids-2 İndir 2.55.1 (Sınırsız Para ve Can) !!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478