e
sv

Benim Konuşan Hank APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiOutfit7 Limited
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Benim Konuşan Hank APK İndir!!

Benim Konuşan Hank APK İndir! Ünlü Benim Konuşan Angela’m , Benim Konuşan Tom’um’un hayranları, bu muhteşem hayvanların dünyasında kendilerine bir başka harika macera daha yaşayacaklar. Ve bu sefer, Benim Konuşan Hank’in bu son mobil başlığında nihayet Konuşan Hank’i ziyaret edebilirsiniz .Güzel bir adaya, göz alıcı kumsallara, eğlenebileceğiniz birçok aktiviteye ve tabii ki diğer mobil oyunlarda bulabileceğiniz etkileşimli oyun oynamaya sahip tropik bir cennetteki maceralarında cana yakın ve şapşal köpeğe katılın. Bu yeni yerde oğlumuzla ilgilenirken küçük Hank’imizle eksiksiz ve canlandırıcı bir gündelik oyun deneyimi yaşayın. Onu besleyin, evcilleştirin vb. Bu yeni oyuna başlarken Hank ile birlikte tadını çıkarabileceğiniz birçok ilginç aktivitenin tadını çıkarın.

Oyuna Genel Bakış!

Benim Konuşan Tom ve Benim Konuşan Angela’daki müthiş oyunun başarısının ardından, bu oyun aynı stüdyonun keyfini çıkarabileceğiniz çeşitli ilginç özellikler sunan bir başka harika mobil oyundur.Selefinden klasik ve etkileşimli oyun ile Benim Konuşan Hank, mobil cihazlarınızda kendi küçük evcil köpeğinize sahip olmanızı sağlayacak. Oyunda mevcut birçok seçeneği kullanarak onunla etkileşim kurmaktan çekinmeyin. Bu yeni adaya yeni maceralarına atılan Hank’e iyi bakın.

Oyunda tadını çıkarabileceğiniz birden fazla özelliği keşfederken, tamamen yeni bir sürükleyicilik seviyesini deneyimleyin. Pek çok yeni ve ilginç seçeneği kullanarak Hank’le ilgilenerek başlayın. Ayrıca yeni şeyler keşfetmek için her gün bir dizi görev ve nesneyi üstlenebilirsiniz. Ve en önemlisi, bu harika mobil oyunda her zaman en sevdiğiniz sanal evcil hayvanınızla bağlantıda kalın.

Oyun Özellikleri!

1-Kendi yavru köpeğinizi sahiplenin ve büyütün!

Oyunda, Android oyuncuları kendilerini serinin önceki oyunlarında da beğendiğiniz benzersiz ve ilginç oynanışı keşfederken bulacaklar. Kendi yavru köpeğinizi büyütmenin ve ona bakmanın keyfini sürmekten çekinmeyin.

Bir dizi ilginç oyun içi özellikte birbirinize katılırken kendinizi küçük şirin bebek Hank ile tanışırken bulun. Tüm temel ihtiyaçlarını karşılayarak başlayın. Yavaş yavaş büyümesini izlerken onu her gün besleyin ve Hank’in aç kalmasına izin vermeyin.

Aynı zamanda, onu temiz tutmak için her gün banyo yapmasına izin verdiğinizden emin olun. Onu da her gün tuvalete götürmeyi unutmayın. Ama en güzeli, oyunu son derece keyifli ve çekici kılan kullanışlı hamak kullanarak onu uyumaya ikna edebilirsiniz.

2-Hayvanları fotoğraflama yolculuğunda Hank’e yardım edin!

Henüz bilmeyenleriniz için, küçük Hank’imiz fotoğrafçılığı gerçekten çok seviyor, özellikle de açık havada hayvan fotoğrafları çekmeyi. Dolayısıyla bu cennet adada yaşayabilmek onun için kesinlikle bir hayalin gerçekleşmesidir. Burada kendinizi, her biri kendine özgü ve arkadaş canlısı görünümlere sahip çeşitli ilginç hayvanlarla tanışırken bulacaksınız. Ve Hank’in adadaki farklı hayvanların tüm fotoğraflarını farklı aktiviteler gerçekleştirirken çekmesine yardım etmek senin işin.

Ve hayvanlar hiçbir şeyden habersiz olduklarından, ekranı kurmanız, hareketleri hesaplamanız ve küçük Hank’imizin mükemmel fotoğraflarını çekmesi için çok çaba sarf etmeniz gerekecek. Bu nedenle, birçok ilginç zorluk ve oyunla karşılaşacaksınız.Adanın farklı bölgelerinde seyahat ederek yolculuğunuza başlayın. İçinde kendi benzersiz hayvanları olan farklı bölgeleri keşfedin. Burada kendinizi hayvanlar için oyuncakları ve yiyecekleri yerleştirirken bulacaksınız. Fotoğraflarını çekme şansınız varsa onlarla arkadaş olmaya başlayın. Egzotik hayvanlardan oluşan albümünü tamamlaması için Hank’e elinden geldiğince yardım et.

3-Tamamen etkileyici olan etkileşimli özellikleri deneyimleyin!

Ayrıca, derinlemesine oynanışla Benim Konuşan Hank’teki oyuncular, yavru köpeğinizle yepyeni bir seviyede etkileşime girdiğinizde kendilerini eğlenceyi ve heyecanı keşfederken bulacaklar. Bunu söyledikten sonra, küçük Hank’iniz sadece her konuşmanızı tekrar etmeyecek veya eylemlerinize tepki göstermeyecek. Oyundaki maceralarınız boyunca kendinizi birçok hoş sürprizin içinde bulacaksınız.

4-Hawaii’nin yeni topraklarını keşfedin!

Ayrıca, ilgilenenler için oyun aynı zamanda ilginç bulacağınız görkemli Hawaii’nin güzel manzaralarını ve manzaralarını da içeriyor. Güzel doğaya tamamen dalmışken her gün güzel gün doğumu ve gün batımının tadını çıkarın.

5-Küçük Hank’inizi çeşitli şekillerde kişiselleştirmekten çekinmeyin!

Ayrıca, oyunu daha ilginç hale getirmek için Benim Konuşan Hank’teki oyuncuların oyundaki çeşitli ilginç seçenekleri kullanarak küçük Hank’lerini kişiselleştirmelerine de izin verilir. Hank’e yeni giysiler ver, onu biraz tımar et ve her zaman havalı ve iyi giyimli görünmesi için banyo yapmasına izin vermeyi unutma. Ayrıca, görünüşünü ciddi şekilde değiştirecek harika aksesuarları da unutmayın.

6-İlerlerken birden fazla oyun içi özelliğin keyfini çıkarın!

Ayrıca Benim Konuşan Hank’te ilerledikçe, birçok ilginç özelliğe de erişebildiğinizi göreceksiniz. Ve en önemlisi, gelecekte vaat edilen birçok güncellemeyle, Benim Konuşan Hank’te asla sıkılmayacaksınız.

7-Sosyal hesaplarınıza bağlanın, daha fazla açılabilir içerik!

Ayrıca, sosyal hesaplarınızı oyuna bağlayarak Benim Konuşan Hank ile her zaman birçok yeni özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, bu, oyunu oynayan sosyal arkadaşlarınızı bulmanızı sağlayacaktır. Gelişmelerine bir göz atmaktan çekinmeyin, konuşan Hank’inizle sınırsız oyunun tadını çıkarın vb. Ayrıca, bu aynı zamanda çevrimiçi kaydetme seçeneklerini de etkinleştirir. Böylece oyun içi ilerlemelerinizi çevrimiçi olarak yükleyebilir ve bir daha asla kaybetmeyebilirsiniz.

8-Oynaması ücretsiz!

Ve henüz bilmeyenleriniz için, tüm bu harika özelliklere rağmen, oyun tüm Android oyuncularının keyfini çıkarması için hala ücretsizdir. Böylece oyunu Google Play Store’da bulmanız ve mobil cihazlarınıza yüklemeniz oldukça kolay .

APK Mod ile Sınırsız Para ve Elmasın Tadını Çıkartın!

 

Görsel ve Ses Kalitesi!

Çarpıcı 3D grafiklerle Benim Konuşan Hank’teki oyuncular kendilerini tropik cennetlerin ve sevimli hayvanların güzel dünyasına tamamen dalmış bulacaklar. Aynı zamanda, duyarlı görsellerle küçük Hank’imizin son derece gerçekçi görünmesini ve hissetmesini sağlayın. Gerçekten onunla yüzleşiyormuş gibi hissetmeni sağlayacak.

Ayrıca, sezgisel seslendirmeler ve eğlenceli ses özellikleriyle oyun, özellikle Benim Konuşan Tom serisiyle ilgilendiğinizde oldukça ilginç ve eğlenceli görünecek ve hissedilecektir. Küçük Hank’imiz arkadaşlarından tamamen farklı görünecek ve konuşacak. Bu yüzden her oynadığınızda ilginç bir oyun oynamaya hazır olun.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478