e
sv

Brawl Stars 7. Sezon

Brawl Stars Yaz Güncellemesi
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Brawl Stars 7. Sezon

Brawl Stars 7. Sezon! 6. Sezonu sona ermek üzere ve oyuncular 7. Sezon için hazırlanmakta. Yakın zamanda yapılan Brawl Talk! Gelecek sezonun adının Jurassic Splash olacağını ve öncelikle yaz teması etrafında döneceğini açıkladı. 7. Sezon  için yama güncellemesine göz atın. Kısaca oyuna gelen çok sayıda yeni içerik olduğu için şimdiye kadar sahip olduğumuz en büyük güncellemelerden biri olacak. Brawl Stars Yaz Güncellemesi ile bu yaz bir hayli eğlenceli geçeceğe benziyor.

Brawl Stars 7. Sezon Başlangıç Tarihi:

Jurassic Splash, Sezon 6’nın bitiminden hemen sonra 21 Haziran‘da başlayacak. Brawl Stars 7. Sezon iki yeni Brawlers tanıtacak: Buzz ve Griff, 30 görünüm, üç oyun modu ve 10 Gadget. Ek olarak, Harita Oluşturucu beş yeni karo ve daha fazla değiştirici içeren yeni özellikler alıyor. Brawl Stars Yaz Güncellemesi ile gelecek olan Buzz ve Griff ile ilgili detaylı bilgileri sitemizden aratarak bulabilirsiniz.

Brawl Stars Buzz ile ilgili detaylı bilgi için Brawl Stars 7. sezon  Yeni Brawler Buzz İpuçları yazımızı okuyabilirsiniz.

Her sezon olduğu gibi Jurassic Splash, oyuna yeni bir Brawl Pass getirecek. İlgilenen oyuncular, seviye atlama ödülü olarak yeni kavgacı Buzz ile birlikte gelecek olan 169 Mücevher karşılığında Brawl Pass satın alabilecekler. Ayrıca Brawl Pass’ın 249 Gem’e mal olacak lüks versiyonuna da alabilirsiniz.

Buzz, Brawl Pass aracılığıyla erişilebilir olacak olsa da, Griff, belirli bir mücadeleyi tamamlamanın ödülü olacak. Ancak bu zorluk Supercell tarafından henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, Griff’i kaçırırsanız eğer, satın alarak veya Brawl Box’ları açarak Griff’i elde edebilirsiniz.  Ayrıca yeni karakterler Grom ve Fang için makaleyi okumaya devam edin!

Yeni Brawler Grom ve Fang Özellikleri:

Yeni Brawler Grom ve Fang özelliklerine göz atın! Yarın yıldönümü kutlaması başlıyor. Nulls’ta her yıl süren yıl sonu geleneği bu sezonda sürmekte. Bu sene etkinliği için iki hediye günü eklenmekte. Yarından itibaren 26 Aralığa kadar oyunda her gün ücretsiz hediyeler sunulmakta. Bunlar arasında; altın, savaş kutuları, özel rozetler ve güç puanları yer almakta. Ayrıca Dynamike kostümü de kazanabilirsiniz. Bu yeni kostüm Dnamike beta sürümündeki ilk kostüme benzemekte. Sadece hediyeler değil daha fazlası da bulunuyor. Kutlamalar kapsamında her gün ekstra görevler gelecek. Bu ekstra görevler ve ödüller 24 saat sürmekte. Hadi Brawl ne yıl dönümüne sende katıl.

Destansı Karakter Grom:

Grom Star Park’ta bir kale bekçisi olarak oyuna dahil olmakta. En iyi dostu yanından ayırmadığı telsizidir. Ayrıca Grom çocuklardan çok korkmakta! Korkusunu gizlemek yüzünü sevimli görünen bir kapüşonla kapatmakta. Yüksek hasarlı bir savaşçı ve düşmana bomba fırlatmakta. Bombalar yere değdiğinde artı şeklinde patlamalar yaratmakta. Süperi asıl saldırısına benzemekte. Ama çok daha büyük ve yıkıcı etki yaratmakta. Bu süperi duvarları bile yıkmakta. Grom’u yılbaşı mücadelesine katılıp ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Mücadele 23 Aralık’ta başlayacak. Bu format daha önceki Griff mücadelesine benzemekte.

Nulls Brawl Grom

Nulls Brawl Grom ve Fang APK İndirin i. Elmas hileli en son sürüm İndirin.

Ayrıca bu sezon 3 v 3 oyun modları ve yeni hak alma şansı bulunmakta. Grom’u mücadeleden alamazsanız Aralık sonunda dükkanda ve savaş kutularında bulabilirsiniz. Ayrıca Sezonluk kostümler de bulunmakta.

Yılbaşı Kostümleri:

 • Hadiye Ekspresi Jacky
 • Kızakçı Griff
 • Yılbaşı Tomruğu Spike

Ayrıca bu sene 2020 yılbaşı kostümleri geri gelecek ama 2019 yılı kostümleri yer almayacak. Korsan temalı kostümler için yeni etkinlik yer almakta. Kaplan Çukuru Arenasına göz atalım! Bu arena oyun içinde oyun olarak karşımıza çıkmakta. Bu sezondaki her şey eski klasik dövüş oyunlarından esinlenmekte.

Kromatik Savaşçı Fang:

Fang Ocak ayındaki Brawl Pass Sezonunda oyuna dahil olacak. Fang Star Park’taki sinemada çalışmakta. Aynı zamanda hevesli bir aktör kendisi. Genellikle düşük bütçeli dövüş filmlerinde oynamakta. Fang önüne çıkan her şeyi tekmeleyen yakın bir dövüşçüdür. El Primo, Rosa ve Buzz’un aksine bir dizi saldırı yerine tek bir saldırı yapmakta. Düşmana vurmak daha zor gelebilir ama daha çok hasar vermekte. Tekmesini tutturmazsa ayakkabısı tekmeyi salladığı yöne doğru uçmakta. Ayakkabı çok hasar vermez ama Fang’in süperini doldurmak için iyi bir stratejidir. Ayrıca ayakkabısınız uçması oldukça eğlenceli bir şov olmakta. Süper olarak düşmana güçlü bir uçan tekme atmasıdır. Tekem isabet ederse, Fang’in menzilindeki başka bir düşmana daha vurmakta. Bu toplamda dört kez olmakta. Süper doğru kullanıldığında tek bir tekme ile bir takım yok edilebilir.

Nulls Brawl Fang

Nulls Brawl Grom ve Fang ELMAS HİLELİ Son Sürüm APK İndirin.

Güncellemedeki Kromatik savaşçı olduğundan kostümü Brawl Pass’ın son kademesinde açılmakta. Kostümün adı Öfkeli Fang. İlk kademede Binbaşı Rosa var. Diğer düvüşçüler; Kaplan El Primi, Yılan Edgar, Usta Barley ve güç ligi kostümü Nian Nita bulunmakta. Ayrıca çok sevimli bir sevgililer günü kostümü de bulunmakta. Bu ise Aşık El Primo’dur. Brawl Pass Sezon’ları artık daha kısa sürmekte. Her yeni sezon her ayın ilk Pazartesi günü başlayacak. Ayrıca maçlarda sırtınızı takım arkadaşınıza dayamak istemiyorsanız veya tek hesaplaşmayı sevmiyorsanız sizin için yeni bir oyun modu eklendi. Kısaca yeni 1 v 1 oyun modu yani düello sizlerle.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Elden Ring’in Röportajı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478