e
sv

Brawl Talk: Yeni Efsanevi Kahraman

Brawl Talk 2021
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


Brawl Talk: Yeni Efsanevi Kahraman!!

Brawl Talk: Yeni Efsanevi Kahraman! Merhaba Brawler bugün sizlerle yeni Brawl Talk ve gelecek olan Efsanevi Kahraman hakkında bilgiler sunmak isteriz.Brawl Talk!

Siz değerli Brawl ve aksiyon tutkunlarının da bildiği üzere oyun geliştiricisi zaman zaman güncellemeler sunmakta. Bununla beraber oyuna gelen yeni güncellemelerin yer aldığı ve YouTube üzerinden sizlere önceden sunumlar yapmakta. Genellikle güncellerin yer alacağı yayın için kısa bir süre önceden yayın tarihi ve saati bildirilmekte. Ayrıca bunu resmî Twitter hesabı üzerinden görsel paylaşarak da oldukça meraklı hale getirmekte. Birçok YouTuber görsellerden yola çıkarak tahmin ve öngörüler sunmakta. Şimdi gelelim tahmin ve öngörülerek:

Yeni Efsanevi Karakter!

Yukarıdaki başlıktan yola çıkarak yeni bir Efsanevi Karekter’in geleceği tahmini oldukça yüksek. Bununla beraber birçok YouTuber yeni gelecek karakterin bir Efsane olduğunu öngörmekte. Bunu nerden mi biliyorlar? Tabiki oyun sunucusunun Twitter hesabı üzerinde paylaştığı görsel ile!Ayrıca görselden yola çıkarak; Surge ve Max için de bir güncelleme olacağı tahmin edilmekte. Nitekim görselden yola çıkılarak Efsane Kahraman üçlüsü teorisinde oldukça baskın. Kısaca görsele bakarak Surge veya Max için bir tamir mi geliyor sorusu sorulmakta? Çünkü atölye temalı görsel ve Surge’nin kafası ayrık bir şekilde masada bulunması bunu doğrular nitelikte. Surge tamir ediliyor gibi görünüyor. Surge ve Max için bir güncelleme gelmese de ilerleyen Brawl Talk’lar da güncelleme alacak gibi görünmekte. Kısaca ilerleyen zamanlarda Surge ve Max için sürpriz bir güncelleme olacağını söyleyebiliriz.

NULLS BRAWL ASH APK İNDİR!!

Yeni Brawl Talk öncekilere kıyasla daha kısa sürecek gibi! Ayrıca görsele devam edecek olursak birçok ipucu bulunmakta. Bunlar arasında kolye ya da kafa lambasını andıran bir element yer almakta. Buna bakılırsa yeni bir Tamirci Kahraman’nın geleceği de öngörülenler arasında. Kısaca yeni Karakter Efsane Tamirci denilebilir. Bütün bunlar bir öngörü olsada bugün yani 25.09.2021 saat 18:00 da yayınlanacak Brawl Talk’ta ya hepsi yalanlanacak ya da doğrulanacaktır.Görsele devam edecek olursak; yer altına açılan bir kapak bulunduğu görülmekte. Bu da yer altından bir Efsane mi doğuyor sorusunu sormakta! Yani yeni karakterin Tamirci Karakter olacağı yönünde tahminler oldukça güçlü. Bunun yanı sıra Surge be Max için bir yardımcı mı geliyor acaba diye de düşünülmekte. Yani yeni bir yardımcı  karakter veya önceki karakterleri tamir için bir karakter mi gelecek henüz bellli değil. Yeni Kahraman gelecek ise bu arka planda kalacak; Surge ve Max için yardımcılık yapacağı tahmin edilmekte. Efsane Kahraman üçlüsü teorisi de bu yönde ilerlemekte. Kısaca yeni yardımcı veya destek Kahraman tahmini de öngörülenler arasında. Yani ön planda savaşa dahil olmayacak ama arka planda Efsane bir karakter rolünde oynayacaktır.

Brawl Talk: Cadılar Bayramı !

Hepinizin bildiği gibi ülkemizde olmasa da yurt dışında oldukça popüler olarak kutlanmakta olan bir Cadılar Bayramı bulunmakta. Oyun sunucuları da bu bayrama özel çeşitli etkinlikler yapmakta. Bunlar arasında çeşitli kostümler be kutular ayrıca birçok hediyeler yer almakta. Sanırım bu Brawl Talk’ta Cadılar Bayramı ve ya yenilikler hakkında konuşmalar yer alacak. Ya da Cadılar Bayramı’na özel Cadılar Bayramı Teması uyarlanmak istecek.

Brawl Talk: Klanlar Güncellemesi!

Oyun yapımcıları önceki Brawl Talk da bir Klanlar güncellemesi olacağını belirtmişti. Belki de bu Klanlar güncellemesi bu güncellemeye dahil olacaktır. En azından böyle tahmin edilmekte ya da yapım aşamasında ise sürecin nasıl ilerleyeceği konuşulacaktır.

Brawl Star Karakter Tasarımcısı: Pawchaw !

Yanlış uymadınız oyundaki bütün karakterleri tasarlayan adam; Pawchaw! Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir görsel ile tahminleri alt üst etti. Paylaştığı görsel Brawl Talk’ta yer alan gölgeyi doğrular nitelikte. Ve ayrıca bu görseli hesabında sabitlemiş durumda. Bu görseli görenler yeni Efsanevi Karakter bu mu diye düşünmeye başladılar! Çünkü Pawchaw oyundaki bütün karakterleri tasarlayan kişi ve bu ihtimal oldukça yüksek. Aşağıda Pawchaw’ın paylaştığı görsel!

Brawl Talk

Pawchaw Brawl Stars ile Yolları Ayırdı mı?

Oyundaki karakterleri tasarlayan kişiliktir Pawchaw ! Yukarıda bahsettiğimiz görsel neticesinde Pawchaw attığı bir Tweet ile Brawl Stars  tasarımcı macerası bugünden itibaren bitirmiş bulunuyorum demişti. Bunu söyleyen Pawchaw acaba Brawl Talk öncesi güncelleme hakkında sızıntı yaptı diye mi  sorusunu akıllara getirdi. Bunu öğrenmek için biraz erken ama yaptığı tasarımlar ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmış görünmekte. Pawchaw’a sonsuz teşekkürler!!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Crash Delivery APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478