e
sv

Fortnite Sezon 7’deki En İyi İniş Noktaları

Fortnite iniş noktaları
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite Sezon 7’deki En İyi İniş Noktaları

İniş, Fortnite‘ta oyuncuların yaptığı ilk ama en önemli şeydir. Bu kılavuz, oyunculara Sezon 7‘de inmeleri gereken en iyi yerleri gösterecek. Fortnite, yedinci sezonuna ikinci bölümünde başladı. Her yeni sezonda oyunculara ödüller, tamamlaması gereken zorluklar ve kilidini açması gereken görünümlerle dolu yeni bir Savaş Bileti verilir. Bu sezon, seviye atlama sistemini nasıl ele aldığı konusunda biraz farklı. Oyuncular, yeni bir kozmetik öğenin kilidini anında açmak yerine, her seviye atladıklarında, oyuncunun seçtiği kozmetik ürünü satın almak için kullanılabilecek Savaş Yıldızları kazanırlar. Bir maçın başında doğru yerlere inmek, oyuncuların XP kazanmasına ve çok daha hızlı seviye atlamasına yardımcı olabilir. Fortnite iniş noktaları ile ilgili yazımızı mutlaka okumalısınız

Sonuç olarak, Fortnite Sezon 7‘de bir maçın başlangıcında nereye gitmeleri gerektiğini oyuncu listesindeki zorluklara göz atmak gerekir. Bu meydan okuma belirsiz bir ipucu verebilir, ancak bazıları tamamlamak için eksiksiz talimatlar sunabilir. Bu konumlara inmek ve bu zorlukları tamamlamak, Battle Pass’ın en yüksek seviyelerine ulaşmak için faydalıdır. Bu ipuçları, kazanmak yerine seviye atlamaya odaklanmak isteyen oyuncular içindir. Ancak, bu belirli konumlara iniş, tamamlanmaya karşı bir avantaj sağlayabilir. Fortnite Sezon 7‘ye inmek için en iyi yerler.

Fortnite Sezon 7’de İnmek İçin En İyi Yerler

Oyuncular, daha büyük bir avantajla bir maça başlamak için Savaş Otobüsünden atlamalı ve bu Fortnite Sezon 7 konumlarına gitmelidir.

Aftermath: Bu konum, haritanın tam ortasında ve oyunculara güçlü uzaylı silahları toplama şansı verecek. Oldukça açık, oyuncular ateş altındaysa saklanmayı zorlaştırıyor, ancak güçlü silahlar toplama şansı için değerli olabilir. The Aftermath’e inen oyuncular, fırtınanın nerede görüneceğini öğrenmek için çok daha kolay bir zamana sahip olacaklar.
Karakollar: Bunlar Adlandırılmış Yerler değildir, ancak oyuncular onları üzerlerinde parlak kırmızı ışık bulunan binalar olarak tanımlayabilir. İçeride IO tarafından yoğun bir şekilde korunuyor, ancak bu yerler oyunculara maça başlamak için tonlarca sandık ve güçlü silah da sağlayabilir.
Slurpy Swamp: Bu konum, oyunculara maçın başında anında bir kalkan sağlayabilir. Oyuncuların kırabileceği, sıçrayacak ve ek savunma sağlayacak variller var. Silahlar burada sandıkların içine de gizlenebilir.
Coral Castle: Bu İÇN en popüler değil ama bir oyuncunun veya takımın avantajına olabilir. Çok izole olduğu için, oyuncuların ganimet bulma ve cephaneliklerini hemen oluşturma şansı daha yüksek olacak. Bu, oyuncuyu erken bir tehdit haline getirecektir.

Fortnite’ın her maçında bir rastgelelik hissi var. Bu konumlar oyuncuya fayda sağlasa da, kazanmalarına yardımcı olacaklarının garantisi yoktur. Oyuncular, bu zafer royasını kazanmak için öğütmeye devam etmeli ve arkadaşlarıyla oynamalıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Okey 101 Kurallar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478