e
sv
Hills of Steel MOD APK İndirin (PARA HİLELİ)
Hills of Steel MOD APK

Hills of Steel APK İndirin ( Para Hileli)

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1230 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiSuperplus Games
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Hills of Steel APK İndirin ( Para Hileli)

Hills of Steel APK İndirin  ve sınırsız paranın sunacağı ayrıcalıkları yaşayın. Bu oyun son derece eğlenceli bir tank aksiyon oyunudur. Üretici görsellerden oyunun içeriğine kadar eğlenceli oyunlar üreten bir yayıncıdır. Bu oyun aynı zamanda yayıncının  en yüksek puan alan oyunudur.

Angry Birds veya Hill Climb Racing 2 gibi basit ama son derece ilginç ve çekici olan oyunlar arasında. Bu oyunda, bir tankı kontrol ediyorsunuz ve ona birçok zorluk ve zorlukla eşlik etmelisiniz. Aynısını sizin için yapma şansı bulamadan düşmanları havaya uçurun. Hills of Steel ücretsiz bir oyundur, ancak oyun hala yeni tankların kilidini açmak veya yükseltmek için jeton paketleri, mücevherler dahil satın alma paketleri içerir.

Oynanışa Bakış:

Hills of Steel’in oynanışı oldukça basittir. Sadece tankınızı ileri veya geri kontrol etmeniz ve atış menziline giren düşmanları vurmanız yeterli. Kulağa basit geliyor ama oynarken hiç basit değil çünkü oyundaki fizik oldukça garip, Get Over It gibi. Oyunda fizik çok dağınık olduğu için tankınız küçük bir tepe tarafından devrildiğinde!  Veya 2 arka tekerleği olan bir tank koşusu yaptığında çok komik şeylerle karşılaşacaksınız. Ancak, Hills of Steel’i marka yapan da buydu.

Oyunda Tank Sistemi:

Şu anda Hills of Steel, Croba, Joker, Titan, Phoenix, Reaper, Barracuda, Telsa, Mammoth, Arachno gibi birçok modern tank dahil olmak üzere 9 farklı tankı savaşmak için kullanmanıza izin veriyor. Her tank türü, temel Cobra silahı veya Gatling Reaper silahı gibi kendi silah türüne sahiptir. Telsa’nın elektrik deşarj sütunları veya Arachno’nun lazer silahı gibi gelişmiş silahlar.

Cobra, Joker ve Phoenix gibi yüksek hareket kabiliyeti ve düşük hasarlı tanklar için testere bıçağı iyi bir seçimdir. Düşmana yaklaştığınızda sürekli hasar vermenizi sağlar. Mammoth veya titanyum kullanırken güvenli bir şekilde oynamak ve güçlü bir ateşle uzaktan ateş etmek istiyorsanız, kalkan ve şifa savunmanıza yardımcı olacaktır. Bir başka popüler oyun, Reaper’ın “kanlı” oyun tarzıdır. En güçlü yakın plan tankını kullanacak ve düşmanların tankını “bombalayarak” yok edeceksiniz. Tankların yanı sıra, tankınızın bombalama, kara mayınları, kendi kendini iyileştirme vb. gibi bir savaşta size yardımcı olmak için özel yetenekler kullanmasına izin veren “yükseltmeler” vardır. Şu anda, her tank tipinin 6 farklı yükseltme türü vardır, ve her tank tipine ve amacına uyacak şekilde yükseltmeyi seçmelisiniz.

Eğlenceli Oyun Modu:

PvP modunda, 1v1 maçında bir oyuncu veya yapay zeka ile savaşırsınız. Her savaş 60 saniye içinde gerçekleşecek, her iki tank da yok edilmezse saat 30 saniye içinde “ani ölüm” başlatacak. Daha düşük tansiyona sahip araçlar otomatik olarak kaybedenler olarak sayılacaktır. Ayrıca, arkadaşlarınızla 2’ye 2 çok oyunculu savaşta savaşabilirsiniz. Bu rejimi kazanmak için takımınızın her iki oyuncunun hem taktikleri hem de becerileri üzerinde iyi bir işbirliğine ihtiyacı var. Maceracı modda, önünüzdeki tüm düşmanları vurmanız ve güçlü patronu yok etmeniz gerekiyor. Bu modda zaman sınırlı değildir ve hatta sadece birkaç mücevherle yok edilen tankları canlandırabilirsiniz.

Klasik mod, macera moduna nispeten benzer. Birçok AI aracını yok ediyor ve son patronu yok ediyorsunuz, arabanız yok edilene kadar her turda sürekli savaşıyorsunuz. Bu modun zorluğu ve ödülü zamanla artacaktır, bu yüzden mümkün olduğunca yükseğe çıkmaya çalışın. Ve özellikle, “yalnızca patron” modunda, farklı türde düşmanlarla savaşmak yerine, yalnızca bir dizi son patronla savaşmanız gerekir.

Oyunda Grafikler:

Grafikler açısından Hills of Steel, mobil cihazın yatay ekranında 2D grafik stiline sahiptir. Görüntü World Of Tanks kadar gerçekçi olmasa da, oyun yine de canlı ve arkadaş canlısı grafiklerle cazibe getiriyor. Tank tasarımları ve seçenekleri son derece çeşitlidir.

Oyunu MOD APK İndirin:

MOD Özelliği:

 • SINIRSIZ PARA (Tüm kilitleri açmak artık çok kolay)

Android için Hills of Steel MOD APK İndir!

Eğlenceli bir tank oyunu oynamak istiyorsanız, aradığınız şey Hills of Steel. Oyunda yerleşik olarak bulunan son derece eğlenceli grafikler bulunmakta. Ayrıca  diğer birçok çekici şey ile kesinlikle seveceksiniz. Tüm bu avantajlar, bu oyunun başarısını ve Google Play’de 10 milyondan fazla indirmeyi sağlamıştır. Yazının altındaki linkten oyunu indirip kurabilirsiniz. İkinci Dünya Savaşı’ndaki savaş makinelerinin inanılmaz gücünü görmek için tank arabalarının savaşına katılın.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Hills of Steel MOD APK İndirin
 • +SINIRSIZ PARA HİLELİ
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478