e
sv
Mobile Suit Gundam: UC Engage

Mobile Suit Gundam: UC Engage

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1061 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiBANDAI NAMCO Entertainment Inc.
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Mobile Suit Gundam: UC Engage APK

Mobile Suit Gundam: UC Engage APK İndirin! Bu oyun BANDAI NAMCO’nun çekici bir rol yapma oyunudur. Oyunun bu yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenmekte. Bu, son derece taktik sıra tabanlı rol yapma türünü seven oyuncular için tasarlanmakta. Özellikle Gundam serisini sevenler için iyi bir haber bu!

Oyuna Genel Bakış:

One Piece, Naruto, Dragon Ball gibi anime oyun uyarlamaları alanında ünlü bir yayıncı olan BANDAI NAMCO tarafından yayınlanmakta. Şimdi ise Gundam’dan uyarlanmış bir oyunu oyunseverler ile buluşturan film kısaca pek çok kişinin çocukluğuna yakın. Elbette, çocukken herkesin bir Mobile Suit Gundam sürme hayali vardı. Bu, bu oyunda tam olarak bunu amaçlamakta.

Race Master 3D APK İndirin (PARA HİLELİ)

Gundam ne mi? Bu dev robotlar etrafında dönen bir filmdir. Bu filmle birlikte, Gunpla olarak da bilinen ve milyonlarca dolarlık satışı ve karakter modeli pazarının %90’ını oluşturan Gundam Robots endüstrisi de var. Ve Mobile Suit Gundam: UC Engage’de birçok seriden farklı Mobile Suit modellerini özgürce seçebileceksiniz.

Nasıl Oynanıyor:

Oyunun ortamı, makinelerin yükseliş çağı olan Evrensel Yüzyıl (UC) olarak bilinen bir çağda geçmekte. Oyunda aynı anda 6 Mobil Suiti kontrol etmeniz ve düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Savaş modu 6’ya 6 bir maçtır. Göreviniz, Gundam animasyon serisinin hikayesini takip eden savaşlarda, hatta yan hikayelerde bile kendi manganızı oluşturmak ve onlara komuta etmektir. Sadece bu değil, o takımı diğer oyuncularla PVP maçlarında kullanabilirsiniz. Maçlar, manipülasyon sıklığını azaltmanıza yardımcı olmak için bir otomatik savaş özelliği ile entegre olur.

Oyunda Gundam Toplamak:

Bu oyunun oynanışı sayesinde gacha öğesinin de oyunda olduğunu tahmin etmek zor değil. Çeşitli serilerden Mobile Suit Gundam’a sahip olmak için gacha makinesini kullanmalısınız. Z Gundam, Gundam ZZ, Gundam F91, Gundam Thunder bolt gibi birçok tanıdık yüzle tanışacaksınız. Ve ayrıca daha birçok karakter sizi bekliyor.

Oyunun Diğer Özellikleri ve Grafiği!

Yayıncının verdiği fragman sayesinde oyunun tüm özelliklerini tahmin etmek zor. Ama kesinlikle oyun 2 ana alana bölünecek: PVP ve PVE. Oyunun hikayesini deneyimlemenin yanı sıra PVP modundaki yarışmalarda diğer oyuncularla da yarışabilirsiniz. Ayrıca yükseltme, Mobile Suit Gundam: UC Engage gibi bir oyunun ayrılmaz bir parçasıdır. Sıra tabanlı oyunlar için zorluk her seviyede artacaktır. Bu, savaşta otomatik moda çok fazla güvenmenizi önlemek içindir. Geç aşamaları kazanmak istiyorsanız, bir kadro kurmayı ve manuel olarak manipüle etmeyi öğrenmeniz gerekir.

Grafikler:

Oyun son derece güzel 3D grafiklerle tasarlanmıştır. Oyundaki animenin ara sahnelerle birleştirilmesi, geliştiricinin bir eseridir. Bu, oyunculara etkinliklerde liderlik etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Oyunun grafik açısından en özgün özelliği ise kamera açısının değişmesi. Savaşı kapatmak için yukarıdan aşağıya bakabilir veya Gundam’ları daha net görmek için 3. perspektifi kullanabilirsiniz.

Bu sayede hem cepheyi kapatabilir hem de Gundam’ların son derece göz alıcı savaş sahnelerini izleyebilirsiniz. Güzel ve net Gundams’ın görüntüsü, geliştiricinin inceliğini gösterir. Aynı zamanda, animasyon da çok düzgün, Gundam’ların becerileri de çok dikkat çekici, bu da en talepkar oyuncuları kesinlikle tatmin edecek.

Android için Mobile Suit Gundam: UC Engage APK İndir!

Şu anda, oyun sadece Japonya’da piyasaya sürüldü. Bu oyunun Global versiyonunun lansmanı hakkında hala bir bilgi yok. Dolayısıyla uluslararası oyuncular bu oyunu deneyimlerken birçok zorlukla karşılaşacaklar. Ayrıca oyun geliştiricileri bu yıl harika bir oyun olacağını vaat ediyor. Sadece arsa ve çekici oyun içinde değil, aynı zamanda grafikler de birinci sınıf. Özellikle Gundam sevenler için kaçırılmaması gereken bir oyundur. BANDAI NAMCO, Google Play ve App Store’da ön kayıt açmış olsa da oyunun resmi çıkış tarihi hakkında hala kesin  bir bilgi yok.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478