e
sv

Nulls Brawl: Ash APK İndir

avatar

Buketerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl: Ash APK İndir!

Nulls Brawl: Ash APK İndir! Sekizinci Brawl Pass bir Brawl peri masalı bir varmış bir yokmuş sezonu başlıyor. Sıradaki Kromatik savaşçımız Ash çöpçü şövalye. ASH Elmas Hileli indirin!

Kromatik Savaşçı: Ash!

 

Ash, kale avlusunun huysuz temizlikçisi. Orada bulduğu çok miktarda çöp ve gazap yüzünden kendisini koruması gerekir. Kendi uydurduğu bir zırhla. Bu zırhda bir çöp kovası.

Temel saldırısında yere süpürgeyle vurarak bir şok dalgası yaratır. Etki alanındaki herkes darbe alır. Ayrıca öfke çubuğu dolar. Öfke çubuğu, Ash darbe aldığındada dolar. Darbeler zırhın içinde çok gürültü yapar ve Ash sinirlendikçe sinirlenir. Öfke çubuğu tamamen dolduğunda kısa bir süreliğine gücü artar ve hızlanır. Ayrıca çöplere karşı verdiği savaşta yalnız değil. Süper saldırısında R.A.T.S. botlarından yardım alır. Botlar en yakınlardaki düşmanlara saldırırlar. Bir varmış bir yokmuş sezonunda Prenses Shelly, Brawl Pass’in birinci kademesinde. Ninja Ash ise son kademesinde bulunuyor.

Peri Masalının Temasını Tamamlamak İçin Gelenler:

 1. Sihirli Şövalye Barley
 2. Kötü Kraliçe Pam
 3. Prens Sprout
 4. El Dragon

Prens Sprout ve El Dragon için dükkanda iki adet renk seçeneği mevcut. Zümrüt ve Yakut Prens Sprout. El Dragon Verdosove El Dragon Rosado. Son peri masalı kostümü ise: Büyücü Byron kostümü aldıktan sonra 25.000 Yıldız puanıyla satın alabilirsiniz. Kostümü açmak artık daha kolay çünkü güç liginde 30 galibiyet yeterli.

Nulls Brawl 8. Sezon

Nulls Brawl 8. Sezon Nulls Brawl  8. Sezon Ash: Çöpçü Şövalye! Nulls’un renkli savaş arenası oyunu Nulls Brawl! Riot’un KDA’sında şık bir müzik...

Daha Fazla Kostümler ve Değişiklikler Neler?

Asya’daki Ay Festivali için Falcı Piper ve Yakışıklı Colt geliyor. Daha fazla animasyonlu rozet ekleniyor. Frank, Dj Frank ve İskeletor Piper’a yeni görsel efektler ekleniyor. Ayrıca herkese bir mega kutu hediye! Bu güncellemeyle birlikte gelecek. Almayı sakın unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Kromatik Savaşçı Ash APK İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478