e
sv
Pokémon Smile

Pokémon Smile APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1038 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiThe Pokemon Company
 • İşletim Sistemi ANDROİD, İOS

Pokémon Smile APK İndir

Pokémon Smile APK İndirin! Diş fırçalamak oldukça önemli bir eylemdir. Şimdi sizlere bu eylemi yapmak ve eğlenmek için Pokémon Smile tanıştırmak isteriz. Bu oyun sayesinde hem dişleriniz temiz olacak hemde eğleneceksiniz. MOD APK indirin ve eğlenirken öğrenin. Eğitici kategorisindeki bu oyun sayesinde Pokémon’u da kurtarın. Oyun Google Play Stor‘da birçok çocukla tanıştı sıra sizde.

Oyuna Genel Bakış:

Dişlerinizi fırçalamak sizin için sıkıcı ve sıkıcı mı geliyor? O zaman Pokémon Smile’ı denemenizi tavsiye ederiz. Fırçalama eylemini bir Pokédex doldurma görevine dönüştürerek bunu değiştirmesine izin verin. Bu eşsiz oyunu keşfetmeye hazır hissediyorsanız oyunu hemen indirin. 

Pokémon Smile Nasıl Bir Oyun:

Temel olarak, Pokémon Smile, çocuklar için bir AR oyunudur. Ebeveynlerin çocuklarını dişlerini daha yakından fırçalamaları için yönlendirmesine yardımcı olur. Bilirsiniz, pek çok çocuk dişlerini her gün fırçalamakla ilgilenmez. Ebeveynler için çocuklarını günde iki kez dişlerini fırçalamaya ikna etmek bir kabustur. Ancak Pokémon Smile ile çocukların fırçalama alışkanlıklarının çok ilginç ve benzersiz bir şekilde oluşmasına yardımcı olacaktır.

Eğitim Oyunu:

Pokémon Smile, bir oyuncunun fırçalama etkinliğini gözlemlemek için bir telefonda (veya tablette) öne bakan kamerayı kullanır. Bundan sonra oyun, yüzleri güzel çıkartmalar ve AR efektleriyle eşleştirir. Dişlerinizi fırçalarken kendinizi bir Pokémon şapkası takmış olarak bulacaksınız.

Başka bir deyişle, Pokémon Smile, sevimli Pokémon ile diş fırçalamayı bir maceraya dönüştürüyor. Elbette oyuncular birkaç selfie çekerek bu güzel anları yakalayabilirler. Favori fotoğraflarınızı seçin, ardından süper komik çıkartmaları düzenleyin ve ekleyin! Bu ilginç mi? Oyuncular dişlerini fırçalarken selfie özelliğinin otomatik olarak çalışabilmesi daha da ilginç olacak. Kitaplığınıza dört fotoğraf kaydedecektir. Oyuncu istemezse, lütfen ayarlardan bu özelliği kapatın.

Nasıl Oynanıyor:

Ön kameradan Pokémon şapkalı kendi yüzünüzü görebilirsiniz. Pokémon Smile beş, dört, üç, iki, bir’den geriye doğru sayar ve oyun başlar. Mor bakteri bulutları baş döndürücü bir hızla ortaya çıktı. Oyuncuların ağız boşluğunda bakteri bulunmasını istemiyorlarsa dişlerini eşit ve iyice fırçalamaları gerektiğini hatırlatır. Dişlerinizi soldan sağa, yukarı ve aşağı fırçalayarak oyunun ritmini takip etmeye başlayın.

Vurgulanan dişler için önerilerin yanı sıra, oyun sizi sürekli olarak dişlerinizi daha hızlı fırçalamaya teşvik ediyor. Her seviyede oyun, ağzınızdaki tüm alanları fırçalamanıza yardımcı olabilir. Dişlerinizi hoparlör aracılığıyla fırçalarsanız, doğru teknik değil, oyun size bir hatırlatma verecektir. Pokémon Smile ayrıca fırçalama süresini ayarlayan bir özelliğe sahiptir: bir, iki veya üç dakika. Oyun, önde gelen tıp merkezlerinden standart fırçalama döngüleriyle bütünleşir, Pokémon Smile ile fırçalarken emin olabilirsiniz.

Diğer Pokémon Oyunları için buraya tıklayın!!

Eğlenerek Pokémon’u Kurtar:

Kameraya bakarak başlayın, ardından parmağınızı yüzünüze doğrultun ve dişlerinizi fırçalayın, oyun gerçekten iyi olup olmadığınızı değerlendirmek için takip edecek. Ekranın altında bir Pokémon belirir. Büyük bir bakteri noktasının altında kalmış gibiydi ve kaçamıyordu. Dişlerinizi fırçalamayı bitirirseniz ve sistem tarafından iyi değerlendirilirseniz, bakterileri parçalayacak ve o Pokémon’u serbest bırakacaksınız.

Ayrıca, dişlerinizi düzenli olarak fırçalayarak benzersiz Pokémon şapkaları – dişlerinizi fırçalarken kafanızda görünen sanal şapkalar – kazanabileceksiniz. Pikachu, Fushigisou veya Lizardo’nun size gülümsediğini ve size sarıldığını görmek ilginçtir. Pokémon Smile’ı indirin, Brushing Master ödülünü kimin kazanabileceğini görmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun!

Birçok Pokémon:

Pokémon Smile’a katılın, oyuncular Pokédex’i tamamlamak için 151 birinci nesil Pokémon yakalayabilir. Her çocuk Pokémon’u arkadaş olarak sever, bu yüzden arkadaşlarını kurtarmak için el ele vermekten heyecan duyacaklar. Çocuğunuzla birlikte dişlerinizi fırçalayalım ve bu sevimli Pokémon’ları toplayalım!

Diş Fırçalamak için Alarm Kur:

Pokémon Smile, oyuncuların dişlerini ne zaman fırçalayacaklarını bilmeleri için 3 hatırlatıcı ayarlamasına olanak tanır. Bu rahatlığın yanı sıra, oyuncular genellikle diş uzmanlarından tavsiye alırlar. Dişleri parlak, taze tutmak veya dişlerinizi düzgün bir şekilde nasıl fırçalayacağınız konusunda bir ipucu olabilir.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478