e
sv

PUBG En İyi Silahlar Hangileri

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG En İyi Silahlar Hangileri!!

PUBG En İyi Silahlar Hangileri! Bu yazımızda sizlere PUBG en iyi silahları ve özelliklerini ele aldık. Hatırlayacak olursak PUBG Mobil veya PC ortamında oynanan, video oyun türünde bir savaş oyunudur. Belirli bir rota üzerinde ilerlemektesiniz ve istediğiniz zaman belirlediğiniz konuma ulaşmak üzere paraşüt yardımıyla atlıyorsunuz. Oyuna yaklaşık 100 kişi işe başlıyorsunuz. Oyunda son kişi veya takım kalana kadar kıyasıya mücadele devam edecektir. İniş noktasında silah, tava orak, levye ve benzeri düşmana hasar verecek ne geçerse elinize toplayın ve savaşa dahil olun. Oyunda çeşitli taktikler uygulayarak oyunda kazanan takım olmak için mücadele edin.

PUBG Hakkında Merak Ettiğiniz Diğer Konular İçin Buraya Tıklayın!!

Şimdi gelelim; PUBG En İyi Silahlar Hangileri:

PUBG En İyi Silahlar!!

Groza

M416

AWM

M249

AKM

M24

Kar98

Mutant

Mk14

M762

Bunları açıklayacak olursak:

PUBG Groza!!

Pubg Groza

Oyundaki otomatik ve atak en iyi silahlar arasında yerini alıyor. Bu silah sadece AirDrop’tan alınmakta. M416 ‘dan sonra en tercih edilen silahlar arasında yerini almakta. Bu silaha bir dürbün, bir şarjör ve bir namlu ağzı veya susturucu takılmakta. 7.62 mermi almakta ve 40’a kadar şarjör desteği sunmakta.

PUBG M416!!

Pubg M416

Oyunda en çok tercih edilen silahlardan biri. Düşmana sprey atmakta uzman bir silah. Silaha ulaşmak oldukça rahattır. Eklentileri ile birlikte kullanıldığında tam bir ölüm makinesi. Scar-L’ye göre daha az tepme sağlar ve bu düşmana daha çok hasar verir. Oyunda hemen herkesin tercih ettiği silahlar arasında olması AVM’yi bile geri planda tutmakta. 5.56’lık mermi almakta ve uzun şarjör desteği de bulunmakta.

PUBG AWM!!

Pubg AWM

AWM oyundaki en iyi keskin nişancı silahıdır. Silaha erişmek için AirDrop açmak gerekir. Yakın mesafede pek iyi olduğu söylemek doğru olmasa da uzun menzilde tek atarak rakibi indirebilirsin. 300’lük magnum mermi kullanmakla beraber düşmana yüksek hasar vermekte. Normalde 5 mermi almakla berber uzatılılmış şarjörle 7’ye kadar çıkmaktadır. AWM kullanıyorsanız tek atmanız ve hedefi vurmanız çok önemli.

PUBG M249!!

Pubg M249

M249 da diğer bir kaç silah gibi AirDrop ile alınmakta. 100 mermilik kapasite ile düşmanın adeta korkulur rüyası. Taramak istediğiniz bir yer veya takım var ise tam size göre bir silah. 5.56’lık mermi kullanılmakla beraber şarjör gerektirmez.

PUBG AKM!!

Pubg AKM

Diğer oyunlarda mevcut olan Ak47 türü olan bir silah. Haritalarda en çok bulunan ve yüksek hasara sahip bir salahtır. Geri tepmesi çok olduğu için çok tercih edilmese de rakibe oldukça yüksek hasar vermekte. Bu silahta namlu ağzı ve uzatılmış şarjör kullanmak oldukça işine yarar.

PUBG M24!!

Pubg M24

Diğer bir keskin nişancı silahı olan M24 oldukça uzak menzile ve yüksek hasara sahip. Kar98’e göre daha çok tercih edilmekte. Kar98’e göre daha hızlı doldurulmakta ve hedefe daha çok hasar vermekte. 8 ve diğer bir çok dürbün takılmakla beraber 7’ye kadar uzatılabilen şarjöre sahip.

PUBG Kar98!!

Pubg Kar98

Oyundaki diğer en yüksek hasara sahip tüfeklerden bir tanesi. 7.62 mermi ve 8 dürbün ayrıca susturucu ile oldukça tercih edilmekte. Oyunda bulunması nadir olmakla beraber bulunması imkansız değildir. Kurmalı tüfek grubunda yer almakta.

PUBG Mutant!!

Pubg Mutant

M416A benzeri bir silah grubunda yer almakta. Otomatik yerine tek tek atışa sahip, bununla beraber oldukça hasar vermekte. Çok tercih edilmemekle beraber yüksek hasar vermesi bu açığı kapatmakta. 7.62 mermi kullanmakta. Normalde 20 mermi, uzatılmış şarjörle 30 mermiye kadar yükseltilmekte.

PUBG MK14!!

Pubg Mk

Yalnızca AirDrop ile alınmakla beraber en uzun menzile sahip silahlardan bir tanesi. Tek tek  veya otomatik olarak kullanılabilir. Keskin nişancı olarak da kullanılmakta. Seri ve tam otomatik bir silah olmakla birlikte geri tepmede oldukça başarılı. Yüz üstü pozisyonda ayaklar sayesinde tepme aza indirilirken, uzun menzili ile de oldukça iyidir. Şarjörle 20 mermi kapasitesi bulunmakta. Birçok dürbün desteği bulunmaktadır.

PUBG M762!!

Pubg M762

Tepme olarak bakıldığında daha çok tepme yapmakta fakat eklentileri ile de oldukça iyidir. 40’a kadar arttırılabilir şarjöre sahip ve 7.62’lik mermi ile kullanılmakta. 8 dürbün harici bir çok dürbün kullanılmakta. Tam otomatik ve atak olan silah tam bir tarama silahı.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Contra Returns APK İndir!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478