e
sv
Rebel Racing MOD APK İNDİRİN!
Rabel Racing APK İNDİR

Rebel Racing APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1024 Kez İndirildi

  • Custom Full
  • Custom Full
  • Custom Full
  • Custom Full
  • Custom Full
  • 5
  • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
  • Custom Full
  • Custom Full
  • Custom Full
  • Custom Full
  • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
  • ÜreticiHutch Games
  • İşletim Sistemi Android, iOS

Rebel Racing APK İndir!

Rebel Racing APK İndir! Güzel grafiklere ve ilgi çekici oynanışa sahip bir yarış oyunu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü apkoyunevi farkıyla modifiye edilmiş sürüm ile Rabel Racing tam size göre bir oyun.

Rebel Racing’i Tanıyalım:

Rebel Racing – mobil platformlarda bir yarış oyunu son zamanlarda birçok oyuncunun dikkatini çekti. Toplam kapasitesi yalnızca 300 MB olmasına rağmen, grafik ve fiziksel hareket işleme, PC platformundaki diğer yarış oyunları gibi ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Geliştiriciler, sürümleri güncellerken, incelemelerin edinilmesine dayalı olarak hataları ve eklemeleri düzeltirken, kaliteyi ve kullanıcı deneyimini sürekli olarak iyileştiriyorlar. Stresli çalışma ve ders çalışma saatlerinden sonra daha fazla eğlence getirmek için bu oyunun android cihazınızda olması gerektiğini düşünüyorum.

 Rabel Racing Nasıl Oynanır:

Bir yarış oyununda her sürücünün ulaşması gereken hedef bitiş çizgisine ulaşmaktır. Birçok rakibiniz var. Her ne pahasına olursa olsun, çarpışmalarda bile ilerlemeye çalışırlar. Her dönüş, bir engele çarpma veya yarış pistinin dışına çıkma gibi bir sorun olduğunda, araç durdurulacaktır. Bu, aracın 0 başlangıç ​​hızıyla başlaması gerektiği ve maksimum hıza ulaşılana kadar biraz zaman alacağı anlamına gelir. Bu nedenle, gereksiz kazaları sınırlamak için arabanızın kontrolünü iyileştirin.

Oyunun başında Ava – güzel bir asistan görünecek ve bazı ana işlevlere genel bir bakış sunacak. Bir araba satın alırken ve ilk yarışa nasıl başlayacağınız konusunda size rehberlik edecek.Her zafer için, başarıya (zaman ve pozisyon) karşılık gelen para alacaksınız. Arabaları yükseltmek, daha iyi parçaları değiştirmek ve hatta yeni bir tane satın almak için kullanılabilirler.

Kontrole gelince, geliştirici, yalnızca iki sol ve sağ gezinme düğmesinin kaldığı noktaya indirdi. Bu, oyuncuların becerilerinden yararlanmaya odaklanmak istedikleri anlamına gelir. Drift veya hızlanma gibi eylemler artık mevcut değil. Bunun yerine, başlangıç ​​noktasından varış noktasına uzanan mavi bir ok çizgisi eklediler. Onlarla birlikte hareket edebilirseniz hız artacaktır ve Drift tekniğini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Belki de biliyorsunuzdur ki, dar virajlarda Drift hareket hızını korumak için iyi bir tekniktir. Mümkün değilse, geride kalacaksınız.

Eşsiz Araba Modelleri:

Rebel Racing, dünyanın önde gelen 18 otomobil markası tarafından lisanslanmıştır. Bunlardan bazıları; Ford, BMW, Pagani, Chevrolet !  1971’den kalma tasarımlara sahip bir Ford Mustang’in ya da spor tarzıyla 2017’de üretilen en modern Ford GT modelinin üzerinde oturma hissini sever misiniz? Bu oyun, klasikten moderne tasarımlarıyla çok çeşitli bir araba koleksiyonuna sahip olduğunda, yarışmayı seven her oyuncuyu tatmin edecek. Bu harika fırsatı kaçırmayın.

Arabanızı Özelleştirin:

Bir araba satın almak istiyorsanız, “Dükkan”ı ziyaret edin ve herhangi bir bileşeni yükseltmek veya değiştirmek istiyorsanız, ekranın sol alt köşesindeki YÜKSELTME bölümünü ziyaret edin. Burada motoru, nitro tank kapasitesini, egzozu, tekerlekleri ve daha fazlasını yükseltebilirsiniz. Daha yüksek seviyede olduklarında, araba daha yüksek performansla çalışacak ve bu, yarışları kazanmak için bir öncül.

Sistem, aracın 4 göstergesi hakkında bilgi sağlar: Güç, Çekiş, Kullanım ve Nitro. Kontrol paneli, değiştirme öncesi ve sonrası değişiklikleri veya bileşen yükseltmelerini gösterecektir. Ayrıca, havalı bir arabaya sahip olmak için rengi veya çıkartma etiketlerini de değiştirebilirsiniz.

Ne Kadar Yol Gitmek İstersiniz:

Oyunun başında yarışlar oldukça kısa ve kazanması kolay. Ancak zamanla, Avrupa ve dünya çapındaki daha kapsamlı yarış etkinliği daha fazla rakibi çekecektir. Onlar profesyonel oyunculardır, pistte uzun yıllara dayanan sürüş tecrübesine sahiptirler ve arabalarını mükemmel bir şekilde kontrol edebilirler. Yani, küçük bir hata yaptığınızda, bitirmek için uzun bir yol var. Rekabet seviyesi sürekli artarken ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Grafikler ve Efektler:

Birçok kişi simülasyon oyunlarının en detaylı ve güzel grafiklerle tasarlandığını düşünüyor. Ama belki de Hutch’ın tasarımcı ekibinin Rebel Racing’i geliştirmek için ne kadar sıkı çalıştığını görmekte tereddüt edecekler. Araba modelleri, haritalar, hava durumu, pistteki kir ve yabani otların en küçük detaylarına kadar hepsi cilalanmış ve doğru renklerde kullanılmıştır.

Ek olarak, gerçeklikten kaydedilen sesin eklenmesi, bir arabada oturuyormuş ve gerçek yolda ilerliyormuş gibi hissetmenizi sağlamakta.

Rebel Racing MOD APK Sürümü!

MOD Özelliği:

Rakibi Devre Dışı Bırak: Menüden MOD özelliği etkinleştirildiğinde yarış parkurundaki yarışmacılar devre dışı bırakılmakta.

Android için Rabel Racing APK İndir!

Yarış oyunları hayranı iseniz, Rebel Racing kaçırmamanız gereken bir oyundur. Güzel grafikler, gerçek deneyim, yüksek düzeyde rekabet, ünlü modeller ve ustaca işlenmiş fiziksel hareketler, onu deneyimlerken farkedeceğiniz şeylerdir.

 

  • Editörün Olumlu İzlenimleri
  • +Rebel Racing MOD APK İndirin1
  • +Rakipleri Devre Dışı Bırak
  • +Hileli Oyna
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478