e
sv

Royal Match Nedir

avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Royal Match Nedir!

Royal Match Nedir! Bu yazımızda sizlere Royal Match hakkında incelemeleri ele almak isteriz. Oyun kurucusu Türkiye’nin yeni ve benzersiz tek oyun geliştirici şirketi olarak Dream Games gelmekte. Şirket yüz eli beş  milyon dolarlık yatırım aldıktan sonra bir milyar dolara ulaşarak Türkiye’nin yeni ve rakipsiz şirketi oldu. Puzzle oyunları geliştirerek Android ve İOS işletim sistemli cihazlarda oyun imkanı tanımakta. Şirket, birçok kişiye ulaşarak veya en fazla hasılat yapan yirmi oyundan birisini üreterek pek çok ülkede zirve ulaşmış konumunda. Kısaca değinecek olursak Dream Games’in Royal Match nedir neler bulunuyor değinelim. Oyunu ücretsiz indirmek için Google Play Store adresine girip indirebilirsiniz.Royal Match Nedir!

Yenilikçi bir macera oyunu siz oyun severlerin hizmetinde olacak. Farklı renkteki nesneleri kaydırarak bulmacayı çöz ve kalenizi güçlendirin. Bunu yaparak altın kazanabilirsiniz. Kalenizde, binlerce eğlence modu ve zorlu 3’lü eşleştirme bulmacaları içermekte. Bunu yapmak için ekranı temizleyip bulmacayı çözmem gerekecek. Bunun  için 3 tane renkli nesneyi bir araya getirmen istenmekte. Royal Match’in eğlence dünyasını keşfetmek tamamen  ücretsiz.

Aksiyon dolu bir oyun deneyimi için NULLS BRAWL MOD APK’yı deneyin!

Oyundaki karakteriniz King Robert ve bu karakter ile eğlence dolu içerik ile kaleyi dekore etmen için senden yardım etmeniz istenmekte. Bu yüzden, her 3’lü eşleştirme bölümünden sonra hemen başka bir bölüme geçmek için acele etmenize gerek yok. Kralın kalesine bir uğramak oldukça eğlence dolu olacak. Hikâyeni sürdürmek için Kraliyet Kalesi’nde odaları tamamlayarak altın kazan be bunlarla  tarzına göre bir ev yap, bonuslar veya ekstra takviyelerde kazanabilirsiniz. Oyunda keyif yapacak bir çok eğlenceli bulmaca sizleri bekliyor olcak. Her yeni bölümde ücretsiz altın, eşsiz ödüller, şaşırtıcı görevler, harika alanlar ve süper havalı eşleştirmeler yer almakta.Oyunda Grafikler!

Grafikler oldukça başarılı ve göz alıcıdır. Bu grafikler eşliğinde harika bulmacalar, üstün 3’lü eşleştirmeler yer almakta.

Royal Match Özellikler!

– Hem usta hem de yeni 3’lü eşleştirme oyuncuları için benzersiz bir 3’lü eşleştirme oyunudur. Ayrıca eğlenceli bölümler mevcut.
– Bonus bölümlerde bir çok altın ve özel hazine toplamak mümkün.
– Açılmayı bekleyen güçlü takviyeleri patlatmak eğlenceli.
– Karşına çıkacak kuşlar, kutular, iksirler, dolaplar, elmaslar, büyülü şapkalar, altın kasaları, gizemli posta kutusu ve domuzcuk gibi engeller için gözünüzü dört açın.
– Altınlar ve güçlendiriciler gibi muhteşem ödüller kazanmak için harika sandıklar açma şansı.
– Kral Robert’ın evindeki yeni odaları, kraliyet salonlarını, görkemli bahçeleri. Ve ayrıca daha birçok heyecan verici alanı keşfetmeye hazırlan.
– Kralın odası, mutfağı, bahçesi, garajı ve diğer birçok harika oda dahil olmak üzere alanları dekore etmek oldukça güzel olacak.
– Facebook’ta arkadaşlarına meydan oku ve sıralamanı en üstte taşımak için blokları patlat.Oyunda engelleri aşarak hem eğlenceli ve zorlu bölümleri geç hemde harika güçlendiriciler kazan. 3’lü eşleştirme bölümlerini oynayarak harika alanların kilidini açmaya devam et ve yükselmeye çalış. Reklamsız ve internetsiz oyun deneyimi sizleri bekliyor. Sende gel stratejini belirle ve kaleyi fethet.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Google: Doodle Şampiyon Adası Oyunu Nedir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478