e
sv
Sniper 3D PARA HİLELİ indirmek için yazının altındaki indir linkinden indirebilirsiniz.
Sniper 3D APK İndir

Sniper 3D APK İndirin (Para Hileli)

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiFun Games For Free
 • İşletim Sistemi ANDROİD

Sniper 3D APK İndirin (Para Hileli)

Sniper 3D APK İndirin (Para Hileli)! Oyun tamamen ücretsiz bir aksiyon ve  çok oyunculu FPS oyunudur. Bu eğlenceli çok oyunculu nişancılık oyununda en iyi keskin nişancı suikastçı olmak istenmekte.

Oyuna Genel Bakış:

Sniper Shooter Free’nin başarısı, mobil oyun endüstrisinde Fun Game For Free’nin adını yaptı. Bu geliştirici, topluluğa daha kaliteli ürünler iletmeye devam etme tutkusuyla hala sevilmektedir. Kısa bir süre sonra, Sniper Shooter Free’ye benzer bir oyun olan Sniper 3D’yi piyasaya sürdüler. Bu, oyunculara birçok heyecan verici ve ilginç deneyim yaşatmayı vaat eden güzel 3D grafiklere sahip bir atış oyunudur.

Nasıl Oynanır:

Sniper 3D, birinci şahıs bakış açısına sahip bir atış oyunudur. Oyuncular , tek amacı kendilerine atanan hedefleri yok etmek olan bir keskin nişancı suikastçısı rolünü oynayacaklar . Görev sistemi bir listeden oluşur, ancak oyuncu bunları sırayla, herhangi birini seçerek ve beğenisini yaparak gerçekleştirebilir. Yeni başlayan biriyseniz, daha fazla beceriyi nasıl ele alacağınıza ve eğiteceğinize alışmak için önce düşük ödüllü görevleri denemenizi tavsiye ederim.
mariobet giriş

Block Craft 3D Sınırsız Elmas APK İndir

Block Craft 3D Sınırsız Elmas APK İndir! Block Craft 3D Sınırsız Elmas APK İndir! Vaktiniz varken keyifli bir bina inşa oyunuyle ilgilenenler...

Çoğu yüksek ödüllü görev, oyuncunun doğru silaha sahip olması gerektiği (oyun için gerekli) gibi birçok gereksinime sahip olacaktır. Daha yüksek zorluktaki zorluklar, daha gerçek savaş deneyimine sahip olmanızı gerektirir. Normalde, bir atış hedefi öldürebilir, ancak bu bir kafadan vuruş ise, daha fazla altın alırsınız. Ayrıca bazı özel görevlerde de bu zorunlu bir gerekliliktir.

Bazen yanlış hedefi belirlemek, bazı masum insanları “yanlışlıkla” öldürmenize neden olur. Bu aldığınız para miktarını etkilemese de çevrenizdekileri korkutup çığlık attırır. Hedefiniz tehlikeyi koklayacak ve kalabalığın içinde hızla kaybolacak. Belki de koşan bir insanı vurmanın çok zor olduğunu ve bunun tekrar oynamanıza neden olabileceğini anlıyorsunuz. Hedefin korkudan bir an için donacağı durumlar da vardır. Hatalarınızı düzeltmek ve hedeflerinizi hızlı bir şekilde bitirmek için bu fırsatı hızlı bir şekilde kullanmanız gerekir.

İster Çevirimiçi isterseniz Çevirimdışı:

Sniper 3D hem çevrimdışı hem de çevrimiçi modları destekler. Çevrimiçi mod, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarıyla başarılar ve beceriler için yarışırken daha eğlenceli anlar yaşamalarına yardımcı olur. Çevrimdışı mod ile oyuncular birçok büyüleyici ve stresli görevle her yerde oynayabilirler.

Basit Kontroller:

Mobilde bir nişancı oyunu olan Sniper 3D, oldukça basit bir kontrol sistemine sahip. Oyuncular, artı işaretini ayarlamak için ekranı kaydırın ve hedefi vurmak için basın. Kulağa basit geliyor ama aslında mükemmel bir şekilde gerçekleştirmek kolay değil. Artı işareti rüzgardan etkilendiğinden, her zaman titreyecek ve oyuncunun ayarlamasını zorlaştıracaktır. Hedef yakın mesafedeyse etki seviyesi fazla değildir. Ancak daha uzun bir mesafe ile hedef daha küçüktür, bu nedenle sadece küçük bir sapma, kaçırdığınız ateş edebilirsiniz. Üstelik hedefler sabit durmayacak, çok hızlı hareket edecekler, bu yüzden onu alt etmek için daha yüksek doğruluk gerekiyor.

Silahlar:

Birinci şahıs nişancı oyunu denilince oyunun silah sisteminden bahsetmemek mümkün değil. Sniper 3D, deneyimlemeniz için devasa bir cephaneliğe sahiptir. Daha güzel ve daha iyi silahların kilidini açmak için kampanyalara katılarak seviyenizi yükseltmeniz, deneyim puanları kazanmak için birçok görevi tamamlamanız gerekiyor.

Ayrıca oyunun sunduğu mağazada altın para ile birçok farklı silahı yükseltebilir, satın alabilir ve satabilirsiniz. Size bir ipucu, çevrimdışı modda oynarken her tür keskin nişancı silahının daha iyi güç sağlayacağıdır. Online modda ise daha iyi sonuç verecek bir av tüfeği veya tabanca kullanmalısınız.

Grafik ve Ses:

Beni en çok heyecanlandıran şey, Sniper 3D’nin grafiklerinin direkler, arabalar gibi en küçük şeylerden gökdelenlere, hatta ışık yansımalarına kadar özenle bakılması. Övgüye değer bir diğer nokta ise suikast görevlerinin içeriğinin de son derece çeşitli olması ve oyuncuda tekrarlama hissi yaratmamasıdır.

Sniper’daki karakterlerin tepkisi de sadece ana hedef değil, tehlikeyi fark ettiklerinde korkacak ifadeleri ve eylemleri olan diğer insanlar için de son derece gerçek. Silah seslerinin gerçekçi bir simülasyonu, huzurlu mahalleleri aniden bir keskin nişancı suikastçısı göründüğünde çığlık attığında ses harika bir artı.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478