e
sv

Benim Konuşan Kedim APK

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1058 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiOutfit7 Sınır
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Benim Konuşan Kedim APK!!

Benim Konuşan Kedim APK! Bu oyun; Angela,  Hank  ve Outfit7’nin koleksiyonundaki diğer harika mobil oyunların heyecan verici oynanışıyla ilgilenenler için, artık kendinizi Benim Konuşan Kedim ile nihai oyun içi deneyimlerinizin keyfini çıkarırken bulacaksınız. Burada, sevimli hayvan arkadaşlarından oluşan ilginç grup, nihai gündelik simülasyon oyununda birbirlerine katılma şansına sahip olacaklar.Katılmak için çeşitli ilginç aktivitelerle ilginç hayvan arkadaşlarınıza günlük yaşamlarında katılmaktan çekinmeyin. Hayvan karakterlerinizle kendi oyun içi deneyimlerinde özgürce etkileşime girerken heyecan verici simülasyon oyunuyla eğlenin. Sevimli hayvan arkadaşlarınızla onları çeşitli oyunlarda tanıtırken özgürce oynayın.

Oyuna Genel Bakış!

Oyunda, Android oyuncuları, tüm oyun içi karakterlerle kolayca etkileşime girebileceğiniz heyecan verici gündelik simülasyon oyununa kendilerini tamamen kaptırma şansına sahip olacaklar. Benim Konuşan Kedim serisinden en sevdiğiniz karakterlerle dolu muhteşem eve erişin. Ve bu sefer onlarla özgürce oynayabilir ve etkileşime geçebilirsiniz. Sonuç olarak,  Android oyuncularının heyecan verici deneyimlere özgürce katılmalarına izin vermelidir.Evde eğlenceli vakit geçiren Tom, Angela, Hank, Ginger ve gruptaki diğer birçok arkadaşa katılmaktan çekinmeyin. Aynı zamanda, tam özellikli evin dışında birçok ilginç alanı keşfedebileceğiniz oyun içi Benim Konuşan Kedim’in  arkadaşlarının eksiksiz kasabasını keşfetmekten çekinmeyin. Sonuç olarak, kendinizi ünlü serilerdeki gündelik oyun deneyimlerinden daha fazla keyif alırken bulmalısınız.

Oyun Özellikleri!

1-Dizideki tüm ünlü karakterlerle iyi eğlenceler sizleri  bekler!

Benim Konuşan Kedim ve Arkadaşlarının heyecan verici oyun içi deneyimleri boyunca, Android oyuncuları kendilerini ünlü gündelik simülatör serisindeki her karakterle oynarken bulacaklar. En iyi hayvan arkadaşlarınızın bulunduğu bu eksiksiz evde etkileşim kurmak istediğiniz karakteri seçmekte özgürsünüz. Hepsi tek bir eve taşınırken Tom, Angela, Hank, Ginger, Ben ve Becca olarak oynayın. En sevdiğiniz karakterlerden herhangi biriyle birçok etkileşimde eğlenin ve ayrıca hayvan arkadaşlar arasında benzersiz deneyimler sağlayın. Sihirli parmaklarınızı ekranda özgürce hareket ettirmek ve belirli karakterler ve öğelerle arkadaşlarınızla etkileşim kurmak için kullanın. Çeşitli senaryolar oluşturun ve animasyonlu oyun, taklit oyun deneyimlerinizi kesinlikle çok daha ilgi çekici hale getirecektir.


2-Evin içinde ve dışında güzel bir dünya sizi bekliyor!

Benim Konuşan Kedim ve Arkadaşlarında, Android oyuncuları kendilerini güzel ve tam özellikli kurulumlarla devasa bir oyun içi dünyaya erişirken bulacaklar. Sonuç olarak, kendinizi evin içinde istediğiniz her şeyi yapabilecek durumda bulabilirsiniz. Heyecan verici açık alana sahip güzel odaları keşfedin ve hayvan arkadaşlarınızla harika etkinliklere katılın. Yerleşik ortamlarla özgürce etkileşim kurabileceğiniz çeşitli oda kurulumlarını keşfedin. Ve aynı zamanda, Benim Konuşan Kedim ve Arkadaşları , mahalle çevresinde kolayca erişebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz birçok ilginç alanı da tanıtıyor. Bunların hepsi oyunu çok daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmeli.


3-Sevimli hayvan arkadaşlarına iyi bak!

Ünlü gündelik simülatör serisinin klasik unsurlarını içeren , Android kullanıcılarının sevimli arkadaşlarıyla özgürce ilgilenmelerine izin vererek başlar. Oyun içi kurulumlarla özgürce etkileşimde bulunmaktan ve karakterlerinizin çeşitli farklı etkinliklere katılmasını sağlamaktan çekinmeyin. Hayvan dostlarınızı güzel yiyeceklerle besleyerek, kokmasınlar diye banyo yaparak ve dilediğiniz gibi özgürce besleyerek onlara iyi bakın. Sevimli arkadaşlarınızın yatağa gitmesine ve rahat dinlenmenin keyfini çıkarmasına izin vererek günü bitirin.

 

4-Katılmak için çok çeşitli farklı etkinlikler!

Ve etrafınızdaki devasa ev ve birden fazla konumla Benim Konuşan Kedim ve Arkadaşları , Android oyuncularının katılabileceği ve keyfini çıkarabileceği çeşitli farklı etkinlikler sunar. Arkadaşlarınıza lezzetli keklerini yapmalarında yardımcı olmaya çalışırken mutfağa dalmaktan çekinmeyin. Arkadaşlarınızı yaratıcı benliklerini gösterebilecekleri eğlenceli çizim deneyimleriyle tanıştırın. Lezzetli yiyecekler yetiştirmek için bahçelerde çalışan karakterlere sahip olun. Ve hepsini bir ev buluşması için toplayın. Bunların hepsi Benim Konuşan Kedim ve Arkadaşlarında  mevcut olacak ve oyunu çok daha eğlenceli hale getirecek.


5-İlginç özelliklere sahip benzersiz karakterler!

Burada, Konuşan Kedim ve Arkadaşların’da, oyun içi karakterlerin her birinin kendine özgü özellikleri bulunmakta. Ayrıca kendi kişilikleri olduğunu göreceksiniz. Bu, Android oyuncularının karakterlerle farklı oyun içi etkileşimler almalarına ve heyecan verici oyunla daha da fazla eğlenmelerine olanak tanır. Eşsiz karakterlerinizle çeşitli oyunları keşfedin ve ilerledikçe ilginç özelliklerini özgürce keşfedin.

6-Oyun içi deneyimlerinizi kişiselleştirmekten çekinmeyin!

Benim Konuşan Kedim ve Arkadaşları ile Android oyuncuları benzersiz karakterlerine ilginç görünümlerle erişebilecekler. Ancak daha da önemlisi, görünümlerini istediğiniz görünüme göre özgürce özelleştirebilirsiniz. Gardıroplarına erişerek karakterlerinizi kişiselleştirmekten çekinmeyin. Özgürce eğlenmeniz için çeşitli görünümlere sahip ilginç giysiler alın. Heyecan verici simülasyon oyununda şık karakterlerle eğlenin.

7-Birçok ilginç mini oyunda iyi eğlenceler!

İlgilenenler için, keyfini çıkarabileceğiniz çeşitli ilginç mini oyunlar sunan Benim Konuşan Kedim ve Arkadaşları ile artık eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Rahat, refleks odaklı, bulmaca çözen ve daha ilginç oyunlarla eğlenin. Bunların tümü, Benim Konuşan Kedim ve Arkadaşları keyfini sonuna kadar çıkarmanıza izin vermelidir.

Daha fazla oyun için apkoyunevi.com’a giriş yap ve oyunlar kategorisine bakabilirsiniz.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478