e
sv

Otobüs Simulator: Ultimate APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 4
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 100% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 100% 0%
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe dahil 15 dil içermekte.
 • ÜreticiZuuks Games AŞ.
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Otobüs Simulator: Ultimate APK İndir!!

Otobüs Simulator: Ultimate APK İndir! Harika sürüş simülasyonu oyunuyla ilgilenenleriniz için, Zuuks Games’in bu yeni oyunu sizi kesinlikle etkileyecek. Bununla birlikte, oyunda, oyuncular, keyif aldığınız en ayrıntılı oyun içi özelliklerden bazılarıyla derinlemesine deneyimlerinin tadını çıkarırken bulmakta. Dünya çapında kendi otobüs sürüş imparatorluğunuzu yaratmaya çalışırken Otobüs Simulator: Ultimate APK’nın harika oyununda eğlenin . Derinlemesine oyun içi mekanikler ve birçok ilginç özellik ile gerçekçi otobüs sürüş oyununun keyfini çıkarın. Karakterlerinizi gerçekçi rotalarda etkili bir şekilde yönlendirirken, müşterilerinizi istedikleri yere taşırken ve dinamik ortamlarla gerçekçi simülasyon oyununun keyfini çıkarırken harika oyun içi seçenekleri keşfedin ve deneyimleyin.

Oyuna Genel Bakış:

Oyunda, Android oyuncuları, dünya çapında bir şirket kurarak kendilerine özgü otobüs sürüş deneyimlerini elde edebileceklerini görecekler. Burada, harika sürüş simülasyonu oyununun keyfini çıkarma ve birçok ilginç yönünün tadını çıkarırken işin derinliklerine dalma şansına sahip olmakta.

Belirli ülkelerde şirketinizi oluşturun, seyahat rotalarınızı belirleyin ve sürücülerinizin şirkete kaydolmasını sağlayın. Hizmetlerinizi müşterilere sunun ve ilerledikçe işlerinizi genişletin. Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde daha fazla ofisin kilidini açın ve şirketinizle yeni rotalar oluşturun. Bu nihai oyunda yeni sürücüler kiralayın, yeni otobüsler alın ve otobüs simülatörünün gerçek yollarını öğrenin. Aynı zamanda, oyuncuların harika oyunun tadını sonuna kadar çıkarabileceklerini görecekleri, derinlemesine sürüş simülatörü oyununa katılmaktan çekinmeyin. Gerçek trafiklere ve dinamik ortamlara sahip gerçekçi yollarda derinlemesine sürüş simülasyonlarını keşfedin ve deneyimleyin. Oyun, otobüs sürüş deneyimlerini sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak.

Oyun Özellikleri:

1-Oyun kendi otobüs şoförlüğü işinizi kurma şansı sunmakta:

Başlangıç ​​olarak, Otobüs Simulator: Ultimate’daki Android oyuncuları, kendi otobüs sürüş işlerinde harika oyun içi deneyimlerin keyfini çıkarabileceklerini görecekler. Burada, kendi otobüs sürme imparatorluğunuzun kralı olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından ofisler kurarken harika oyun içi otobüs sürüş deneyimlerinin tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Sizi oyun içi deneyimlere götürecek benzersiz ve gerçekçi rotalarda sürüşün keyfini çıkarın. Otobüs sürüş şirketinizi oluşturun ve birçok rakiple dünya pazarlarına hükmedin.

2-Dünyadaki gerçekçi sürücüleri keşfetme:

Aynı zamanda, ilgilenenler için oyun, oyuncuların dünyanın her yerindeki harika sürüşleriyle eğlenmelerini de sağlıyor. Ofislerinizi birçok farklı ülkede kurmaktan çekinmeyin ve farklı ülkelerdeki gerçek sürüşlerinizin keyfini çıkarın. Dünyanın çeşitli yerlerindeki taşımalarınıza başlarken müşterilerinizin biletlerini ayırtmaları için farklı rotalar oluşturun.

3-Kendi etkileşimleriyle gerçekçi yolcular edinin:

Bahsetmişken, ilgilenenler için Bus Simulator: Ultimate, oyun aynı zamanda tüm deneyimleri son derece gerçekçi kılacak derinlemesine yolcu mekaniğine sahiptir. Bununla birlikte, yolcunuzun hizmetlerinize karşı kendine özgü tutumları olduğunu ve yaptığınız seyahatlerin her birinde farklı tepkiler verdiğini görebilirsiniz. Sürüşleri bitirdikten sonra incelemelerini ve geri bildirimlerini kontrol etmekten çekinmeyin. Bus Simulator: Ultimate’da şirketinizin itibarını artırmaya çalışırken oyundaki sosyal unsurları keşfedin. Otobüs simülatörünün dinamik oyununda derinlemesine müşteri mekaniğinin keyfini çıkarın.

4-Birçok ilginç otobüsle eğlenin:

İlgilenenler için Otobüs Simulator: Ultimate , denemeniz için çeşitli marka ve ülkelerden birçok ilginç otobüs de içeriyor. Kendi harika yolculuklarınız için yola çıkarken, her biri kendine özgü yapı ve özelliklere sahip 13 farklı tur otobüsü satın almaktan çekinmeyin. Herhangi bir arabanızla farklı sürüşleri deneyimleyin ve harika otobüs sürüşü oyunuyla eğlenin. Burada, çeşitli tasarım ve kurulumlarla övünen kendi gerçekçi iç mekanlarına sahip araçlarınızın her birini bulacaksınız. Ve aynı zamanda gerçekçi ses efektleri ile otobüs sesleri bile birbirinden farklıdır.

5-Sürüşleriniz sırasında ilginç radyo istasyonlarının keyfini çıkarın:

Bağımlılık yaratan otobüs sürüş oyununa daldıkça, oyun aynı zamanda sürücülerin eğlenmesi için yol boyunca birçok ilginç eğlence sunuyor. Burada, ilginç şovlarının gerçek yayın oturumlarıyla eğlenebileceğiniz 250’den fazla farklı radyo istasyonu var. Hazır olduğunuzda harika oyun içi deneyimlerle eğlenmekten çekinmeyin ve harika simülasyon oyununun tadını sonuna kadar çıkarın.

6-Birçok harika özelliğe sahip gerçekçi rotalar:

Oyunu daha ilginç hale getirmek için Android oyuncuları, kendi otobüs sürme oyununuza her daldığınızda kendilerini gerçekçi oyun içi öğeleri deneyimlerken bulacaklar. En sevdiğiniz otobüslerden herhangi birini farklı rotalara götürün ve giderken gerçekçi deneyimlerin tadını çıkarın. Ve siz sürüşlere daldıkça, oyuncular kendilerini birçok ilişkilendirilebilir oyun içi unsurla gerçekçi yolların tadını çıkarırken bulacaklar. Yol boyunca yerleştirilen ve size bir miktar masrafa mal olacak gerçek otoyol geçiş ücretleri ile başlayın. Yollarda otobüsünüz ve müşterileriniz için dinlenme alanları da olacak. Gerçek sürüşleri deneyimleyin ve müşterilerinize yol boyunca birçok ilginç hizmeti tanıtın.

Aynı zamanda, gerçekçi oyun içi trafik sisteminin keyfini çıkarmanızı sağlayacak gerçek sürüşlere dalmaktan çekinmeyin. Gerçek arabalarınızda eğlenin, derinlemesine trafikler, dinamik hava koşulları ve etrafınızda hareket eden akıllı AI araçları ile gerçekçi yolları keşfedin. Ayrıca, birden fazla koşula sahip dinamik hava koşulları, sürüşleri kesinlikle daha gerçekçi ve keyifli hale getirecektir.

7-Basit ve erişilebilir dokunmatik kontroller:

Sürüş oyununu daha gerçekçi ve eğlenceli hale getirmek için Otobüs Simulator: Ultimate’daki Android oyuncuları, tamamen kullanabileceğiniz basit ve erişilebilir dokunmatik kontrollerle de tanıştırılıyor. Farklı araçlarınıza binmekten ve her otobüs için benzersiz kontrolleri keşfetmekten çekinmeyin. Ancak yine de eğme işlevlerine, sanal dokunmatik düğmelere ve direksiyon simidine sahip basit ve kolay kontroller, otobüslerinizi etkin bir şekilde doğru yöne yönlendirmenize olanak tanır.

8-Arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla oyunun tadını çıkarın:

İlgilenenler için Otobüs Simulator: Ultimate, istediğiniz zaman keyfini çıkarmanız için heyecan verici çevrimiçi oyun da sunuyor. Gerçek oyuncularla sürüş yarışmalarınıza başlarken firmalara katılmaktan çekinmeyin. Şirketlerinizi kurun ve taşımacılık sektöründeki diğer firmalarla rekabet edebilmek için çok çalışın.

9-Farklı dillerde harika otobüs sürüş oyununuzun tadını çıkarın:

Oyunu farklı ülkelerdeki oyunculara uygun hale getirmek için Otobüs Simulator: Ultimate, 25’ten fazla farklı dilde eksiksiz yerelleştirme ile birlikte gelir. Burada, ana dillerinizin herhangi birinde otobüs sürüş deneyimlerinizin keyfini çıkarmak için derinlemesine dil desteklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Eğlenmekten çekinmeyin ve Otobüs Simulator: Ultimate’ın harika oyununun tadını sonuna kadar çıkarın.

10-Oynaması ücretsiz:

Ve tüm heyecan verici oyun içi özelliklere rağmen, Otobüs Simulator: Ultimate’daki Android oyuncuları, kendilerini en sevdikleri oyunlara tamamen ücretsiz olarak tam erişime sahip bulacaklar. Bununla birlikte, oyunu hiçbir şey ödemeden Google Play Store’dan kolayca alabilirsiniz.

Android için Otobüs Simulator MOD APK İndir:

Yarış oyunları oynamak eğlencelidir ancak arabaların kilidini açmak veya yükseltmek pekte mümkün görünmüyor. Ancak bunu için endişe etmenize gerek yok! Neden mi makalenin başındaki hemen indir linkine tıklayın ve araç kilidi ya da yükseltmeler yapmak için para hilesini kullanın.

Ayrıca faklı bir yarış deneyimi yaşamak için Motor Tour‘u indirin veya Türk yapımı Cargo Simulator 2021 indirmek için tıklayın. Sitemizde başka ne mi var; müzik severler içinYouTube Premium ve Spotify Premium veya PC kalitesindeki oyunları mobil cihazınıza indirmek için NetBoom indirmenizi tavsiye ederim.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Otobüs kullanmak herkesin yapabileceği bir iş olmasa da bu oyun oldukça başarılı ve oynaması keyif verici .
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
slot online