e
sv
SINIRSIZ PARA HİLESİ
Motor Turu APK

Motor Tour APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

2276 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiWolves Interactive
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Motor Tour APK İndir

Motor Tour APK İndir! Parkuru fethetmeye hazır mısınız? Hızla fetih, insanlığın en büyük arzularından biridir. Ancak herkes bunu yapacak nitelikli ve cesarete sahip değildir. Bu yüzden her türden yarış oyunu doğmakta. Bu oyunlar sayesinde herkes, her koşulda en modern motorlarda güvenli ve kesintisiz bir şekilde yarışmak için denemek gerek!Motor Tour’a Genel Bakış

Motosiklet yarışı, bekar ergenlerin en büyük hobisi:

Yarış oyunlarının bir çok çeşidini deneme fırsatınız olduysa motosiklet yarış oyununu görmezden gelmeniz mümkün değil. Motosiklet kullanmak size hem gerçek hayatta hem de oyunda tarif edilemez birçok duygu yaşatıyor. Sokaklarda hızla koşan, etrafınızdaki dünyayı görmek için gözlerinizi özgürce açan ve yoldaki her yarıkta kıvrılan vahşi bir “vahşi at” üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz. Sizi bağımlı ve deli yapan şey, aynı zamanda “özgürlük” kelimesiyle de özetlenmiştir.
Motor yarışı oyunları arasında Wolves Interactive’in ilginç bir yarış oyunu olan Motor Tour’u takdir ediyorum. Dünyanın büyük markalarından 40 süper havalı ve modern motosikletin direksiyonuna geçmekten ve birçok eşsiz yerin güzel manzaralarından geçmekten daha heyecan verici ne olabilir?

Grafik ve Ses:

Motosikletin özellikleri de çok dikkatli bir şekilde geliştirilmiştir. Oyuna girerken bir motosiklet seçebileceğiz. Ek olarak, daha sonra motoru, rengi, çıkartmaları ve tekerlekleri tercihlerinize, pistinize ve hava durumuna göre değiştirerek favori motosikletinizi güçlü bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Karmaşık ama güzel grafikler, uyarıcı müzikle birleştiğinde hemen dikkatinizi çekecektir.

Motor Tour birinci şahıs bakış açısı kullanır. Motosikletin tüm önünü görecek, aktif olarak hızı değiştirecek, sola ve sağa dönecek ve gerektiğinde fren yapacaksınız. Motor Tour’daki gerçekçi ortam oldukça ince bir şekilde tasvir edilmiştir. Renk efekti, gölgeleme, Sabah, Gün Batımı ve Gece’den günün saatlerini çok iyi göstermiştir. Oyuncular kendilerini gerçekten piste kaptırabilir ve birçok ilginç görsel deneyim görebilir.

Motor Tour Nasıl Oynanır:

Görev, motosikletleri sonsuz otoyollarda sürmek, diğer trafikleri sollamak, akıllı kullanım ile puan toplamak, yeni motosikletlerin kilidini açmak ve araçları yükseltmek. İsterseniz gerçek zamanlı çok oyunculu modda arkadaşlarınıza da meydan okuyabilirsiniz.
Motor Tour, normal bir yarış oyunuyla karşılaştırıldığında oldukça fazla olan altı oyun modunun tümüne sahiptir. Kariyer, Şimdi Yarış, Sonsuz, Serbest Sürüş, Zamana Karşı, Günlük Etkinliklerimiz var. Bu altı oyun modu ile otoyol yarışlarından sonsuz motokros’a, heyecan verici yarışlarda motor yarışlarına kadar “demir vahşi at” ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Otobüsler, kamyonlar, kamyonetler, SUV’ler gibi yol araçlarıyla mücadele etmek veya zaman sınırı içinde kendinizi geçmek için tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın. Motor Tour’da istediğiniz her konu için bir oyun modu var.

Solo modunu ilginç buluyorsanız, Pvp moduna girdiğinizde o heyecan daha da artıyor. En iyi motosikleti seçin ve diğer oyunculara gerçek zamanlı olarak meydan okuyun. Rakipleri birer birer ortadan kaldırmak ve sonunda zafer kazanmak için yüz farklı çevrimiçi görevi yarışın ve tamamlayın. Yarışlar, yükseltme ve motorların kilidini açma yoluyla puan kazanmanın yanı sıra, diğer çevrimiçi oyunculardan plan satın alarak yeni motorlar da toplayabilirsiniz. Ve çok oyunculu modda, maksimum hızı artırmak ve yoldaki rakipleri hızla yenmek için Nitro özelliğinden de yararlanabiliriz.Motor Tour İpuçları:

Sonsuz modda, Planları toplayarak yeni motosikletlerin kilidini açabilirsiniz. Ardından, çok oyunculu mod aracılığıyla, diğer oyuncularla Plan ticareti yaparak araçları değiştirebilir, yükseltebilir ve kilidini açabilirsiniz. Bu esnek alım-satım-ticaret mekanizması, zaten harika olan bu oyuna drama katıyor. Kilit açma ve yükseltme süreci ayrıca daha fazla para kazanmak için becerilerinizi geliştirmenin ve mümkün olduğunca çok yarışa katılmanın her zaman bilincinde olmanızı sağlar. Paraya sahip olmak her şeydir.

Size göndermek istediğim ikinci ipucu ise “Para su gibi akıyor” durumları ile ilgili. Oyunun bir yerinde her zaman çok para kazanmanıza yardımcı olacak zamanlar ve durumlar vardır. Bu noktalara dikkat edin çünkü o zaman motorların kilidini açma ve yükseltme işlemini daha hızlı hale getirirsiniz. Bu özel durumlar şunları içermekte: Keskin dönüşler, yoldaki diğer trafik araçlarını 100 kmh’nin üzerinde bir hızla sollamak, gece otoyollarda sürmek, ters yönde sürmek ve doğru zamanda hızlanmak için Nitro kullanmak gibi zor yol tutuş aşamaları.

Motor Tour MOD APK İndirin!

MOD Özelliği:

 • Sınırsız Para
 • Sınırsız Motor Koleksiyonu

Andorid için Motor Tour APK İndir!

Net, canlı ses, iyi 3D görseller, simülasyon efektleri ve vuruşlar ile birinci şahıs bakış açısıyla modern motosiklet yarış oyunu, Nitros… çok iyi yapılır. Motor yarışlarına ilgi duyanlar artık Motor Tour’u tercih etmelisiniz!

Motor Tour Orjinal Sürüm için buraya tıklayın!

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Motor Tour MOD APK İndirin
 • +SINIRSIZ PARA HİLESİ
 • +SINIRSIZ MOTOR KOLEKSİYONU
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478