e
sv
Chicken Gun APK

Chicken Gun 3.0.02 APK İndir (Para Hilesi)

Chicken Gun En Son Sürüm MOD APK İndir! Sınırsız Para Hilesi mod özelliği ile oyunda seviye atlamaktan korkmayın. Chicken Gun En son sürüm mod menü apk indirin.
Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

2747 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiChaloApps
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Chicken Gun 3.0.02 APK İndir (Para Hilesi)

Chicken Gun 3.0.02 APK İndir (Para Hilesi)! ChaloApps’tan mizahi bir aksiyon oyunudur. Oyunda, bölgenizi istila etmek isteyen agresif horozları yok etmek için her yerde savaşmak gerekmekte. Bunun için silah tutan beyaz bir tavuk rolünü oynuyorsunuz.

Chicken Gun MOD Menü:

Silahla tavuk dövüşü! Sürekli atış oyunları oynamaktan sıkıldınız mı? Evet benim. Güzel bir günde, ya bir hayvan olsaydım ve silahla savaşa girseydim diye düşündüm. Aramaya çalıştım ve ilginç bir şekilde, bu Chicken Gun oyununun yenilmez güzel logosu dikkatimi çekti.

Horoz Dövüş Oyunu:

Horoz dövüşü birçok ülkede geleneksel bir uzmanlık alanıdır. Biliyorum bir çoğunuz da merak ediyorsunuz ama deneyimleme şansınız yok. Benim gibi son derece mizahi bir tavuk atıcı oyunu kumar oynamadan yaşamak istiyorsanız hemen Chicken Gun oynamanızı tavsiye ederim.

Oyunun başında “dövüşen horoz” karakterinizi seçebilirsiniz. Tüylerinden heybetli armasına kadar renkleri ve kendini beğenmiş yüzünün tasarımı, seçim yapabilmeniz için ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Olumlu bir görünüme sahip olduktan sonra horozunuza bir isim vermeyi unutmayın.

O zaman dövüş horozlarının hemen savaşa girmesine izin verin. Savaş horozumuz görkemli bir şekilde silahını çıkaracak, bölgenizi yasadışı bir şekilde istila etmekle tehdit eden inatçı horozları yok etmek için avlanmaya ve ateş etmeye başlayacak.

Chicken Gun Para Hilesi Son Sürüm:

Sadece silahı seçmeniz, ateş etmek için nesneye dokunmanız gerekiyor. Tamamlandı! Her şey düzenli, düzenli ve odaklanmış durumda.

Bir düşmanı her öldürdüğünüzde puan kazanırsınız. Yeterli puana sahip olduğunuzda, sistem evcil hayvanınızın “seviyesini yükseltmek” için seçebileceğiniz bir veya birkaç eşya getirecektir. Kağıt, kemer, şapka, mont gibi harici ekipmanları seçebilirsiniz… Ve daha fazla puanınız olduğunda farklı hasar, hız ve yayılmaya sahip yeni bir silah seçebilirsiniz. Birkaç özel silahla, bir grup saldırgan horozu bile yok edebilirsiniz. Hatta belli bir seviyeye kadar yeterli puana sahip olduğunuzda kendinize daha heybetli bir horoz karakteri bile seçebilirsiniz. Çok fazla puan gerektireceğini önceden açıklamam gerekebilir.

Ama elbette zafere giden yolda sadece güller yoktur. Düşmanlar giderek daha fazla ortaya çıkıyor, engeller giderek düzensizleşiyor, ancak hızınız ve yeteneğiniz yalnızca sistemin kararlarını bekleyebilir. Neyse ki, oyundaki bonus modu oldukça sık ve cömert olduğu için tavuğumuz asla rakipten daha kötü olmayacak.

Chicken Gun Oyna:

Gerçek bir silah gibi dövüşmek için elinde silah olmasına rağmen, sen sadece büyük ve şişman bir göbeği olan bir horozsun. Bu nedenle, Chicken Gun oynarken, her zamanki kahramanlar gibi denge, kahramanca tempo hakkında herhangi bir hayal gücüne sahip olmayın. Oldukça yavaş hareket edeceksiniz, hatta bazen çok yavaş, son derece sevimli ve sevimli bir şekilde, hatta bazen gülünç bir şekilde dans edeceksiniz.

Ve unutmayın ki düşmanlarınız da sizin kadar inatçıdır, kolay kolay saldırmanız için asla yerlerinde durmazlar. Sürekli hareket edecekler, etrafta zıplayacaklar, böylece onları bulmak ve silahınızın görüş alanına koymak için çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca, aniden atlayıp ölmediğiniz sürece hedefe çok yaklaşmamaya dikkat edin.

Chicken Gun MOD Menü:

Birincisi, oyundaki karakter tasarımcıları ve 1001 renk tonu hakkında. Chicken Gun‘da evcil hayvanın yüzü ve mimikleri çok mizahi. Elinde bir silah tuttuğunda heybetli, sert, somurtkan ve huysuzdur. Buna karşılık, savaşı kaybettiğinde, yüzü son derece gülünç bir şekilde dehşete ve korkaktır. Ona bak ve yürek burkan bir kahkaha alacaksın.

DAHA FAZLA AKSİYON OYUNLARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Geçiş sahnelerinde şişman vücudun ve ileri geri sallanan şişman göbeğin çok komik göründüğünden bahsetmiyorum bile. Düşman horozları da aynı mizahi görünümü paylaşmaktadır. 3D sahnede bir araya getirilmeleri, oyunu hiçbir şey yapmadan bile son derece eğlenceli kılıyor.

Grafik  ve Ses:

Chicken Gun’daki görsel efektler, gerçek bir simülasyon oyunu gibi iyi tasarlanmakta. Oyunun ana düzeni ilk bakışta çekim gibi görünmekte. Bunun yanı sıra, çevredeki manzara ve geçişlerdeki 3D efektler çok iyi  görünmekte. Ses de oldukça basit, şikayet edecek neredeyse hiçbir şey yok. Silah seslerini, ayak seslerini ve farklı diyalogları öne çıkmakta. Bu yumuşak fon müziği ile Chicken Gun, sizi en tatlı eğlence dünyasına çekmeyi vaat ediyor.

Android için Chicken Gun MOD APK İndir!

MOD Özelliği:

 • PARA HİLESİ

Şuan sizler için bir çok aksiyon oyunun olduğunu unutmayın. Bu oyunları oynamak oldukça eğlenceli ve heyecanlıdır. Ancak oyunların orijinal sürümlerinde bazı özelliklere ulaşmak oldukça zordur. Bunu yapmanız için satın alma gibi üyelikler istenmekte ancak sitemizde ücretsiz bir şekilde tüm kilitlerin açık ve hileli sürümlerine ulaşabilirsiniz. MOD Sürüm oynamak istemiyorsanız Google Play Store veya AppStore adreslerine gidebilirsiniz. Hileli sürümler için aşağıdaki adımları takip edin!

 • Makalenin başındaki hemen indir linkine tıkla
 • APK dosyasının inmesini bekleyin
 • Telefonunuzda dosya yöneticisine gidin
 • İndirdiğiniz APK dosyasını açın:
 • Ardından kurulumun bitmesini bekleyin
 • Oynamak için artık oyun hazır

Not: Daha birçok hileli oyun indir! APK dosya formatları indirme veya kurulum aşamasında cihazınızda bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerektiğini hatırlatalım. Bunu aksine cihaz APK dosyasını kurmanıza izin vermeyecektir. İndirmek ve kurulum sırasında bir sorun ile karşılaşırsanız sosyal medya hesaplarımız ; Twitter, Facebook veya İnstagram‘dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Telegram grubumuza takılarak istek oyunların MOD sürümlerine sahip olabilirsiniz.

Bütün bunları okuduğunuza göre; sitemizde en çok indirmek gerçekleştiren Nulls Brawl veya YouTube Premium (Kilitsiz) indirebilirsiniz. Ayrıca PC kalitesinde oyun deneyimi için Netboom veya popüler müzik programı olan Spotify‘i indirmenizi tavsiye ederim.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Chicken Gun MOD APK İNDİR
 • +SINIRSIZ PARA HİLESİ
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478