e
sv
Club Soccer Director 2022 MOD APK, bir el hareketiyle her şeye karar verme gücüne sahip bir futbol kulübü direktörü olmanızı sağlayacak. Güçlü bir futbol oyununa hazır mısın!!
Clup Soccer MPD APK

Club Soccer Director 2022 MOD APK

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1706 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiGo Play Games Ltd.
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Club Soccer Director 2022 MOD APK!!

Club Soccer Director 2022 MOD APK ! Bir futbol kulübünün en iyi lideri olsaydınız, takımınızı nasıl yönetirdiniz? Gelin hep birlikte bu güzel oyuna bakalı. Sizde takımınızı nasıl yönetirsiniz yoruma ekleyin ve birlikte tartışalım.

Club Soccer Director 2022 Nasıl Bir Oyun!

Ne zaman büyük bir futbol maçı oynansa, milyonlarca insan her gün favori takımlarını izliyor ve idol oyuncuları için tezahürat yapıyor. Başka bir spor türünün sporun kralının yerini alması uzun bir zaman, belki de asla olmayacak gibi görünüyor. Futbol bu nedenle en sıcak konulardan biri haline geldi ve her zaman birçok taraftar için kendine özgü bir çekiciliği oldu. Zaten farklı rollerde futbol oynayabileceğiniz çok fazla oyun var (tam bir oyuncu, antrenör, hatta çaylak gibi). Ama biliyorsun, birbirlerine benziyorlar. Ve futbol oyununu farklı bir açıdan oynamanın zamanı geldi.İşte tam da bunu arıyordum. Artık bir futbol kulübünün direktörü gibi futbol takımı üzerinde daha fazla etkiye sahip daha yüksek bir pozisyon alabiliriz. Bu yüzden oyunları karıştırdım ve sonunda Club Soccer Director 2022’yi buldum. Birkaç gün oynadıktan sonra çok ilginç buldum ve bu incelemeyi hemen yazmalıyım.

Top Eleven 2021 Taktikleri

Top Eleven 2021 Taktikleri Top Eleven 2021 Taktikleri! Kısaca hatırlayacak olursak; oyunda takım kurmakla beraber maçlar yapılmakta. Liglere katılıyoruz ve gelir elde...

Liderlik Görevlerini Tamamla!

Futbol oynamayı seviyorsanız, bu oyunu size önermek istemiyorum çünkü harika forvetler veya sahadaki hızlı aktiviteleri sevenler için oldukça sıkıcı. Ancak maçların yapısını, işleyişini ve her şeyi anlamak için çok zaman harcayan bir futbol hayranıysanız, Club Soccer Director 2022’yi bir kez oynamalısınız.Genel olarak, Club Soccer Director 2022’deki ana göreviniz, tüm faaliyetleri yönetmek, izlemek ve tüm kulübün yönü ve gelecekteki gelişimi ile ilgili doğru kararlar vermektir.

 Futbol Meraklıları için Daha Fazla Eğlence Yaşamak İsteyenler için Top Eleven 2021!

Club Soccer Director 2022 Kulüp Nasıl Yönetilir!

Oyun oldukça basittir. Futbol menajerlik oyun stilini oynamış olan herkes için, oyuna girmek daha kolaydır. Yeni başlayan biriyseniz, sorun değil çünkü oyunda her zaman takip etmeniz ve yönetim sürecine kademeli olarak geçmeniz için belirli talimatlar vardır.

Başlangıç ​​olarak, yönetmek için dünya çapındaki 820 kulüpten birini seçeceksiniz. Belki Barcelona, ​​Real Madrid, Manchester City, Manchester United, Paris Saint Germain, Wrexham, Dover, Dartford gibi birkaç ünlü isim… Özgürce yönetmek ve kurmak için ünlü bir isim veya isimsiz bir kulüp seçmekten çekinmeyin. Buradan itibaren destansı futbol maçlarının perde arkasında yaşananları deneyimleme süreci başlıyor.

Seçilen takımdan ilgili oyuncu kadrosu görünecektir. En iyi lider olarak, kulüp için ideal kadroyu oluşturmak için oyuncuların yapısını değiştirme, bir dizi satın alma ve oyuncu transferi yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Bu sürecin yanı sıra kulübe isim vermek, takım için etkileyici bir başlangıç ​​planlamak, yerli ve yabancı turnuvalara katılmaya karar vermek gibi bir dizi küçük karar da var.

Ve takımı resmi olarak taraftarların anısına koymak için, ayrıca düzenli olarak basın toplantıları düzenlemeniz, büyük gazete sayfalarıyla uğraşmanız ve takım için veya takımın seçkin bireyleri veya takımın kazandığı kazançlar için PR haberleri yazmanız gerekir. Oradan insanlar takımınızı ve kulübünüzü daha çok tanıyacak.

Kulübün İmajı ve Zaferler!

Oyunun özü Yönetim ve Karar verme becerileridir. Buna karşılık, yüzlerce stadyum ve binlerce spor forması ile 14 farklı ülkede 38 turnuvada kulübünüzü yönetiyorsunuz. Son olarak, hem itibar hem de yetenek, savaş deneyimi açısından ünlü bir futbol kulübü yaratırsınız.Bir Genel Müdür olarak, kulübün tüm Finansmanının (parasının) kontrolü sizdedir. Nakit akışını makul ve karlı bir şekilde tahsis edin, tüm kulübe uzun vadeli faydalar sağlamak için yönetim ve harcamaları dengeleyin, ardından nihayetinde dünya çapında kişisel, kulüp ve takım itibarını artırın ve daha fazla yatırım çekin ve zengin olun. Oyunda uğraşmanız ve farklı kararlar vermeniz gereken çeşitli stratejiler var.

Oyuncu Stratejisi!

Satın alabileceğiniz, satabileceğiniz veya transfer edebileceğiniz çok büyük bir oyuncu veritabanı var. Her oyuncunun kendi oyun stili ve istatistikleri vardır. Yüksek istatistikler daha yüksek paraya eşittir, ancak karşılığında oyuncunun getirdiği kâr da daha fazladır. Yalnızca mevcut ekibinizin eğitimini denetlemekle kalmaz, aynı zamanda yeniden kazanılmak üzere geri getirilecek ‘kaba cevherleri’ bulmak için sürekli olarak yetenek toplama etkinlikleri düzenlemeniz gerekmekte.

Kısa vadeli stratejiyle birleştirilmiş uzun vadeli strateji! Oyuncuları nasıl seçeceğiniz, büyük satın alımlarla nasıl başa çıkacağınız, yerli ve yabancı maçlara katılmaya nasıl karar vereceğiniz, basınla nasıl başa çıkacağınız ve yüzlerce şey. Karar vermeden önce her şey dikkatli olmalı ve dikkatlice düşünülmelidir.

Yeniden yapılanma ve strateji geliştirme! Yönetmenin rolü sistem ve organizasyonla ilgili çalışmalarda da gösterilmektedir. Yatırım çağrısı yapmak, kulüp için altyapı, tesis, ekipman inşa etmek ve geliştirmek gibi…

Kilit oyuncuların yakın yönetimi stratejisi! Antrenörler, oyuncuların ve maçların kalitesini doğrudan etkileyen kişilerdir. Acenteler, oyuncular, personel, ortaklar, yatırımcılar için piyasada yuvarlanan kişilerdir… Sizin işiniz bu kişilerin iş performansını sürekli kontrol etmek. Yetenekli insanları bulmak için profilleri filtrelemek ve zayıf olanları kovmaktır.

İletişim Stratejisi!

Hayranlarda imaj, marka ve güven oluşturma aşamalarını içerir; basın önünde yürütmek, maçtan önce ve sonra basın toplantıları düzenlemek, izleyicileri kâr amaçlı bilet satmaya çekmek, medyada sürekli bir grup veya bireysel olarak görünmek. Daha yetenekli insanları ve daha fazla yatırımı çekmek için ekibinizi “saygın bir kulüp yönetimi markasına” dönüştürün. Tüm bu işler, her durumda öngörü, açık fikirlilik, kararlı hareketler ve soğukkanlılık gerektirir. Bu sayede oyun, insanların kalbini son derece derin bir seviyede kazanıyor.

Club Soccer Director 2022 MOD APK sürümü

MOD özelliği

Sınırsız para mevcut ve harcanmayan para limitten düşmez!

Android için Club Soccer Director 2022 MOD APK’sını İndir!

Oyun, ünlü bir karakterin değerli kulüp yönetimi deneyimine dayalı olarak geliştirildi: Bu iki rolde 15 yıllık deneyime sahip, aslen kıdemli bir koç olan harika bir menajer Jim Scott. Bu büyük yatırım ve itibar, oyunun kalitesi için bir güvenlik garantisidir.

 

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Oyun oldukça basittir. Futbol menajerlik oyun stilini oynamış olan herkes için, oyuna girmek daha kolaydır. Yeni başlayan biriyseniz, sorun değil çünkü oyunda her zaman takip etmeniz ve yönetim sürecine kademeli olarak geçmeniz için belirli talimatlar vardır.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478