e
sv
Cyberika APK, geliştirici Kefir'in Android telefonlar için Rol Yapma ve aksiyona özel bir tarza sahip yeni bir oyundur.
Cyberika APK İndir

Cyberika MOD APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiKefir!
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Cyberika MOD APK İndir!!

Oyun Nasıl Oynanır!

Cyberika MOD APK İndir! Cyberpunk evreninin hikayelerine devam ediyor. Bu dünyada, sen bir paralı askersin, komutanın görevlerini yerine getirmek için Bradbury Kompleksi adlı bir şehre yeni geldin. Bu şehir kötü güçler ve canavarlar tarafından ele geçirildi, herkesin normal hayatına devam edebilmesi için onları kovalamalısınız. Oyun başladığında istediğiniz karakteri oluşturup ona bir isim verebilirsiniz. Cyberika, görünümünüzü, teninizi, saç renginizi, saç stilinizi ve kıyafetlerinizi ayarlamanıza olanak tanıyan ayrıntılı bir panel sunar.

Bu, üçüncü bir bakış açısına sahip bir aksiyon oyunudur. Ekranın sol tarafında bulunan sanal D-Pad tuşu ile şehirde dolaşabilir, ekranın sağ köşesindeki aksiyon tuşları ile eşyaları kullanabilir, düşmanlara yardım edebilir veya onlara saldırabilirsiniz.Oyun sırasında eşyalar ve silahlar alacaksınız. Oyunun önemli bir parçasıdırlar ve karaktere zorlukların üstesinden gelmesi için daha fazla güç verirler. Ayrıca Cyberika size bir araba da sağlıyor. Haritadaki farklı noktalara hızlı bir şekilde gitmek için bunları kullanabilirsiniz.

Cyberika: Görev Dağılımı!

Cyberika açık dünyaya yönelik geliştiriliyor, ancak henüz tamamlanmadı. Bu nedenle, zamanınızın çoğunu görevleri yaparak geçireceksiniz.

Oyun oldukça çeşitli bir görev sistemine sahiptir. Sistem, her noktada hedefin ne olduğunu bilmeniz için size rehberlik edecektir. Sistemden yardım veya rehberlik istemek yerine bunu yapmayı öğrenmeniz gerekecek. Size yardımcı olacak iki faydalı şey var, minyatür harita ve araba. Hareket yönünü, yoldaki engelleri kavrayabilir ve gitmek istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Görevi tamamladığınızda para, deneyim, eşya ve ekipman dahil ilgili ödülleri alacaksınız.

Bazen görevleriniz ağ aygıtları ve bilgisayar sistemleriyle yakından ilişkilidir. Gerekli veriler içinde saklanmıştır, kullanmak istiyorsanız başlatmanız gerekir. Ancak çoğu hasar gördü. İlgili öğe türlerini aramanız, ardından kurmanız ve onarmanız gerekir. Bu faktör hakkında birçok yorum yapıldı. Bunun Cyberika’nın yaratıcı noktası olduğunu ve oyunu daha dikkat çekici hale getirdiğini söylediler.

Cyberika Oyun Modları!

Hikaye modunun yanı sıra İşbirliği, PVP ve Klan Savaşı moduna katılabilirsiniz.

Ayrıca geliştirici, Cyberika’daki siber savaşların sürekli olduğunu da ortaya koydu. Tabii ki, ölçekleri daha yoğun. Dikkatsiz oyuncular cezaevlerinde hapsedilebilir.

Oyundaki Öğeler!

Cyberika’nın yukarıda bahsedilen ekipmanın yanı sıra başka destek öğelerinden oluşan bir sistemi de vardır. Bunları mağazanın içinde inceleyebilirsiniz. Mevcut paketler arasında ateşli silahlar, kredi kartları, sağlıklı yiyecekler ve aksesuarlar bulunur. Bunları madeni para ile satın alabilirsiniz.

Ayrıca yeni karakterler de satın alabilirsiniz. Varsayılan karakterlerden daha yüksek özellik puanlarına ve benzersiz dövüş becerilerine sahiptirler. Street Fighter ve Neon Beast, en çok ilgilenen savaşçılardır.

Oyunda Grafikler!

Sadece iyi bir oyun değil, Cyberika iyi bir grafik geçmişine de sahip. Oyundaki objeler detaylı bir şekilde tasarlanmıştır. Oyun ayrıca oyun kare hızını 30 fps’den 60 fps’ye ayarlamanıza izin veriyor. Bu sayede, düşük profilli cihazlar yine de sorunsuz bir şekilde deneyimleyebilir.

Android için Cyberika MOD APK’sını indirin

Kefir, Frostborn, Grim Soul: Dark Fantasy Survival ve Last Day on Earth gibi bazı popüler oyunlar yaratmasıyla ünlü oldu . Ayrıca hayatta kalma tarzı oyunları Android platformuna ilk getirenler arasında olduğu bilinmekte. Uzun bir aradan sonra Kefir, Cyberpunk 2077’nin bir yan ürünü olarak kabul edilen Cyberika’nın piyasaya sürülmesiyle hayranlarını heyecanlandırdı. Ancak Cyberika’nın dikkate alınması gereken birçok yeni özelliği de var. Tehlikeli siber dünya hakkında kurgusal bir teması olan devrim niteliğinde bir oyun olarak kabul edilmekte. İçeriğini keşfetmek için Cyberika’yı buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Sende verilen görevleri tamamla ve seviyeleri atlamaya ne dersin.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478