e
sv
DEAD WARFARE

DEAD WARFARE APK İndirin! (Sınırsız Cephane)

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiHileli MOD
 • İşletim Sistemi ANDROİD

DEAD WARFARE APK İndirin! (Sınırsız Cephane)

DEAD WARFARE APK İndirin ve zombileri yok edin. Vietnamlı yayıncı VNG GAME STUDIOS’tan birinci şahıs RPG oyun kategorisinde. Oyunda zombi salgınından kurtulan karakteri oynamaktasınız. İnsanlığı kurtarmak için çare arayan kahramanlar rolüne bürünmek için hazır ol şampiyon.

DEAD WARFARE’ye Genel Bakış:

Oyun genel bağlamda 2037 yılında geçmekte. Milyonları bulan zombi ordusu insanlığı yok etmeye devam etmekte. Zombiler her zaman için korku sarmakta ve bu böyle bir durumda insanlar arasında kargaşaya yol açmakta. Bu oyun kurtulanlardan bir ordu kurmanızı ve insanlığı kurtarmanız istenmekte. MPS-16 ordusunun bir kahramanı olarak oynuyorsunuz. Nihai hedef, Orta Doğu’daki Ölüm Vadisi’nde bulunan insanlığı kurtarmanın çaresini bulmaktır.

Zombileri öldürmek için ordu demişken; nişancı, savaşçı ve diğer askeri özellikli insanlar toplamak gerekmekte. Oyunda macera kötü başlamakta. Yani ekip bir müzede zombi sürüsünün hedefi halinde. Nişancılar, zombi dolu gece boyunca birkaç silahla savaşmak zorunda olacaklar. Ancak bu hayatta kalanları hedeflerine güçlü bir şekilde inandıran bir sır çıkmakta. Ve burada gerçek savaşlar başlamakta.

Durmadan Oynamak:

Her sahnede zombilerle savaşıp yeterince puan topladığınızda yeni bir beceriye sahip olacaksınız. Örneğin, denediğim ilk ekran olan Explosive Grenade’de bir sürü zombiyi patlatabiliyordum. Bu yeni beceriden yararlanarak, ilk turu hızlı bir şekilde başarıyla tamamlayacaksınız. Her ekranın sonunda, ilgili karakterin adı ve seviyesi ve Zafer, Kafa Öldürme, Kombo öldürme, Düşme bonusu dahil olmak üzere mevcut istatistiklerle birlikte özet puan görünür. Bunlar, karakterin Toplam ödül puanını oluşturmak için toplanır.

Her sahnede, zombileri bulup öldürmenin yanı sıra, onları tespit etmek ve ekibinize toplamak için Radyo’yu kullanarak diğer hayatta kalanları bulmalısınız. Önceki savaşlardan biriken puanlar ile birçok farklı ileri seviyeye göre Telsiz tesislerini seçebilirsiniz. Ve müttefik bulmak için Radyo’yu her aradığınızda, ayrıca çok para harcarsınız.

Dead Target MOD APK 4.85.1 İndir (Elmas ve Para Hilesi)

Dead Target MOD APK 4.85.1 İndir (Elmas ve Para Hilesi) Dead Target MOD APK 4.85.1 İndir (Elmas ve Para Hilesi)! Android’in zombi...

Karakter sınıfları birbiri ardına ortaya çıkar ve beraberinde bir dizi yeni güç getirir. Ve burada oyunun artık sadece şut atmaktan ibaret olmadığını, aynı zamanda bir stratejiyle de ilgili olduğunu anlayacaksınız. Bu sefer kiminle savaşacağını seç, her savaşta kimin tarafını tutacağını seç, hangi silahı ve beceriyi kullanacağını seç? Hepsi, cevaplarını bulabileceğiniz tek kişi olduğunuz oyun sorularıdır.

Yeni Karakterler-Yeni Silahlar ila Oynayış:

Oyunda çok sayıda oyun sahnesi var, her seviye farklı bir renk alanına ve sahneye karşılık geliyor: Müze, Köprü, Benzin istasyonu, Zaman Meydanı, Tema parkı. Her sahneye karşılık gelen yeni bir karakter görünecektir. Ve karakterlerin hepsinin farklı görünümleri, becerileri ve yükseltme adımları vardır.

Yeni karakterlerin işe alınması sürecinde, arama her gerçekleştiğinde, ekran yeni karakterin kimliğini gösterecektir. Tabii ki, özel silahının bir görüntüsü de var. Ama yetenek başka bir şey, silaha sahip olmak ya da olmamak başka bir şey. Bu nedenle, yeni takım arkadaşları için silah seçme ve satın alma görevini ikiye katlamalısınız. Para harcamak için bir şans daha. Cebin zarar görmüş olmalı!! Her yeni karakterle birlikte onlar için donatılabilecek orijinal silahlar da farklı. Örneğin, Bay Chandler ağır askeri silahları kullanabiliyorken, Askeri Silah Sandığı’ndan Nadir Silah Sandığı’na kadar çeşitli eşyalar önerilecek. Stratejinize ve cebinize bağlı olarak satın almayı seçeceksiniz.

Silahlar hakkında biraz daha konuşmak, birinci şahıs atış oyununun cazibesinin neredeyse% 90’ı. DEAD WARFARE‘deki silah türleri çok çeşitlidir çünkü her karakterin kendi uzmanlığına sahip bir dizi karşılık gelen silahı vardır. Yani birleştirildiğinde süper güçlü bir cephanelik haline gelecek. Ve oyundaki her silah, ister normal ister gelişmiş olsun, yeni hasar seviyeleri vermek için çeşitli bileşenlerle özelleştirilebilir. Silaha 3 boyutlu bir bakış açısıyla bakabilir ve güzelliği konusunda büyük heyecan duyabilirsiniz.

Düşman mı:

Zombiler ayrıca birçok farklı yetenekli evrim seviyesine sahiptir. İlk başta, yavaşça yürüyen birkaç küçük zombiydi, sadece biraz iğrençti. Ancak daha sonra, yüksek atlama zombileri, süper hızlı zombiler, sallanma ve yüksekten atlama yeteneğine sahip zombiler gibi daha zorlu yeteneklere ve seviyelere sahip daha fazla zombi türü göreceksiniz. Şimdi tanrılar gibi saklanıyorlar, atlar gibi acele ediyorlar, bazen sizi şaşkınlıkla çığlık atıyorlar.

Cesaretini Topla ve Savaş:

Zaman zaman kendinizi toparlamak için, yolculuğunuzda nereye geldiğinizi, önünüzde hangi görevlerin olduğunu ve hangi karakterlerin bulunmayı beklediğini görmek için Rehber Haritasına girip çıkabilirsiniz. Her ne kadar yatay bir zaman çizelgesi şeklinde düzgün bir harita olsa da, oyun süresinden sonra sonuçlarınıza bakarken ruh halinize önemli ölçüde yardımcı olacaktır. Buradaki savaşçıların devam etmek için zayıf bir umut olsa bile motivasyona ihtiyacı var, senin de öyle.

Her karakter için ana menüde öğeler olacak: Survivor, Silahlar, Enerji, Para, böylece savaşlar yoluyla her birinin gelişimini kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz.

Mükemmel Grafikler:

Sadece ilk sahneyi oynayın, DEAD WARFARE’in neden bu kadar popüler ve sevildiğini anlayacaksınız. 3D oyun her ayrıntıda canlıdır. Her şey kasvetli, derin bir arka planda net bir şekilde ortaya çıkıyor. Her zombi sürüsü, etkileyici şekillerle tehditkar bir şekilde ortaya çıktı.

DEAD WARFARE MOD APK İndirin!

MOD Özelliği:

 • Sınırsız Cephane
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478