e
sv
Dungeon: Age of Heroes MOD APK, yayıncı 4fan stüdyo oyunlarından bir macera oyunudur. Oyunda, bir dizi gizemli zindandan geçen ve Jatran krallığını kurtarmak için her türlü canavarla savaşan kahramanlar olarak oynuyorsunuz.
Dungeon Age of Heroes APK İndir

Dungeon: Age of Heroes APK İndir (Sınırsız Para)

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • Üretici4fan studio games
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Dungeon: Age of Heroes APK İndir (Sınırsız Para)

Dungeon: Age of Heroes APK İndir (Sınırsız Para)! Kahraman, krallığı kötülükten kurtarmak için zindanı kazar. Dungeon Age of Heroes APK, her şeyin karanlıkta olduğu ve birçok kötü gücün yükselmeye başladığı Jatran krallığının düşüşüyle ​​açılıyor. Bir kahraman ordusu toplayacak, sırları ortaya çıkarmak, kötülüğü yok etmek, hazineyi bulmak ve Jatran’ı karanlık gökyüzünün felaketinden kurtarmak için krallık boyunca seyahat edeceksiniz.Ve elbette, sadece bir kahramanımız değil, bir grup güçlü savaşçımız var. Her kahraman karakterin kendi yeteneği vardır. Bundan en iyi şekilde yararlanmanın, tanıtmanın ve daha sonra büyük bir avantaja dönüştürmenin yollarını bulacaksınız. Bu aynı zamanda oyuncuları girişin ilk dakikalarından çeken cazibe ve çeşitliliği yaratan noktadır.

Art of War: Legions APK İndir

Art of War: Legions APK İndir!! Art of War: Legions APK İndir! Strateji oyunları uzun zamandır popüler olmuştur. Rol yapma türü kadar...

Dungeon: Age of Heroes Karakterler!

Oldukça fazla karakter var. Her birinin kendine özgü yetenekleri, stilleri, şekilleri ve arka planları vardır. Örneğin, Savaşçı, yıldırım çarpmaları ve güçlü saldırılarla uzun ve kaslıdır; okçu küçük, çevik ve bir tanrı gibi okçu iken; Mage, Rogue ve farklı yetenek ve özelliklere sahip daha birçokları da var.

Ve eğer Dungeon: Age of Heroes ile gerçekten sorunsuz bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, bir Archer kahramanı ile başlamalısınız çünkü bu kahraman sadece okçulukta değil, aynı zamanda harekette de iyidir. Archer’ın “bölgesi” genellikle oyunun merkezinde bulunur, burada saldırmak ve bir haritadan diğerine özgürce hareket etmek için birçok fırsatınız olabilir.

Basit ve Dramatik Oyun!

Dungeon: Age of Heroes, oyuncuları zorlukları ve sahneleri kendi yöntemleriyle tamamlamaya teşvik eder. Garip karakterlerle arkadaş olmayı seçebilir, düşman A ile düşman B’den önce savaşabilir veya tam tersini yapabilir ve düşmanları öldürmek için haritadan haritaya özgürce hareket edebilirsiniz. Oyun ayrıca rastgele tasarlanmıştır, bu nedenle her oynadığınızda, görünüşte hiç bitmeyen farklı sahneler, düşmanlar, eşyalar ve silahlar göreceksiniz.Bu mobil oyunda sadece sağdaki menü öğelerine dokunup seçmeniz, düşmana dokunmanız yeterlidir ve kahraman, düşman yok edilene kadar sürekli saldırı gerçekleştirecektir. Ne zaman yeni bir eşya veya silah ortaya çıksa, oyun her zaman gerekli duraklamalara sahip olacak ve bu yeni eşyayı tanıtmak ve nasıl alacağınızı size önermek için bir not defteri açacaktır.

Cömertçe, oyun aynı zamanda kahramana rehberlik etmek için her hareketin yolunu da işaretler. Her şey oldukça kolay ve somut değil mi? Acemi için bu çok büyük bir hediye. Ancak hızlı oyunları sevenler veya benzer oyun türlerine aşina olanlar için, bu aşırı ayrıntılı talimatlar oyun ritmini biraz fazla kesintiye uğratabilir ve Dungeon: Age of Heroes’un ritmi genellikle biraz yavaştır. Kahraman dövüş sahnelerine gelince, bu kahramanların kılıçlarını sallama hızları da çok yavaş. Ama oyuncuların zevkine bağlı, birileri beğenebilir.

Başlangıçta kendi kahramanınızı yaratacaksınız. Sonra ilk arayış açılmaya başlar. Sağdaki seçim düğmesine tıklayın, menünün göründüğünü göreceksiniz. Seçilen kahramanla ilgili tüm bilgileri okuyabilir, kahraman ordunuzun durumunu görebilir veya yapılacaklar listesini inceleyebilirsiniz (bu, görev sayısının hızla artmasından sonraki sahneler için gereklidir). Ya da kahramanı ve tüm orduyu güçlendirmek için tüm nimetlerin bir koleksiyonu olan bir beceri noktası biçimi olan Devine Grace’e göz atabilirsiniz. Bilgelik, Kurnazlık, Sağlık gibi farklı Devine Grace türleri vardır.

Bu oyunda yeni olanlar için bir ipucu, yeni bir kahraman oluşturduktan sonra Harita Eğitiminde bir göreve gitmeniz gerektiğidir. Bu, oyundaki Görevleri daha iyi anlamamıza yardımcı olur. Ve bu görev eğitim olarak adlandırılsa da, tamamladığınızda doğrudan 2. Seviyeye yükseltileceksiniz, tabii ki 2. Seviye kahramanları kullanabileceksiniz.

Grafikler ve Sesler!

Oyun mükemmel 2D grafiklere sahip. PC’deki orijinal seriye kıyasla hiçbir şey olmasa da, oyunun böyle dokusu ve kalitesi ile mobil platform için zaten çok iyi. Oyun dikey bir ekran şeklinde tasarlanmıştır, bu nedenle karakterin zindandaki hareketi bazen çok rahat değildir, ancak karşılığında oyun sırasında her zaman takip edilme ve sansasyonel olma hissi vardır ve oyuncular için oldukça garip bir deneyim getirir.
Fon müziği de yumuşak, ancak Evil göründüğünde oyunun karanlık doğasına geri dönüyor. Bazı düşman saldırıları dışında çok fazla etki yok. Her şey oldukça sessizdi, bu da zindanın etrafında bir dolambaçlı yol bulmaya odaklanmamıza yardımcı oldu.

Dungeon: Age of Heroes’un MOD APK!!

MOD özelliği

Sınırsı Para mevcut. Endişelenmeyin, Altın ve Pırlanta sayıları negatif olsa bile bir şeyler satın alabilirsiniz.

Android için Dungeon: Age of Heroes MOD APK’sını indirin

“Eller serbest” bir zindan-macera RPG oynamak istiyorsanız, bu harika bir dövüş oyunu. Eğer bir hız tutkunuysanız, daha hızlı bir tempoya sahip aynı türden birçok oyun bulabilirsiniz. Ama bunun size birçok yeni deneyim kazandıracağına inanıyorum. Oyun dünyası sınırsız beyler. Dungeon: Age of Heroes’u şimdi indirin!

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478