e
sv

Earth Protect Squad APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1075 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiLeonid Burylov
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Earth Protect Squad APK İndir!!

Earth Protect Squad APK İndir! Oyun zengin seviyeli zorlukların açık olduğu bir atış dövüşü hayatta kalma mobil oyunudur. Oyunda, kıyamet gününde meydan okumaya başlayın. Sonsuz macera seviyeleri ile bir hayatta kalma dünyasında yaşayacaksınız. Oyuncular bilinmeyen seviyelere gidecek ve mücadeleye başlayacak. İstilacı uzaylıları yenmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve zengin bir silah sistemi ile mücadelenize başlayın. Çaresiz hayatta kalma dünyasında, hayatta kalmanızı desteklemek için daha fazla hayatta kalma kaynağı kazanmanız gerekir.Earth Protect Squad APK İndir! Oyun versiyonunda, hayatta kalma dünyasının gerçekçi bir simülasyonunda yaşıyorsunuz. Hayatta kalmak için daha fazla hayatta kalma materyali elde etmek için bilinmeyen zorluklarla dolu. Sonsuz seviye zorlukları ve sınırsız hayatta kalma rekabeti var. Daha güçlü olmanız ve Dünya’yı istila eden uzaylıları yenmeniz gerekiyor. Uzaylılara saldıran dünyalılar, süper heyecan verici bir seviye mücadelesine başlıyor. Savaş planınızı başlatmak için iki macera modunuz var.

Çeşitli bilinmeyen uzaylı yaratıklarla savaşacaksınız. Hassas nişancılık, tek tek atış yapmanızı sağlar. Ardından, savaşa başlamak için elinizdeki silahları tam olarak kullanabilirsiniz. Oyun, heyecan verici ve heyecan verici bir hayatta kalma deneyimi ve süper macera savaş modu sunuyor. Sadece daha güçlü hale gelerek ve benzeri görülmemiş rekabet zorluklarının üstesinden gelerek hayatta kalabilirsiniz. Bilinmeyen rekabet seviyeleri, sizi dünyayı savunmak için dünyanın en güçlü savaşçısı yapar.Oyun Hakkında Genel Bilgiler!

Earth Protect Squad APK İndir! Bu oyun bir atış dövüş oyunudur. Oyun oyuncuları, koruma dünyasının bir üyesi olacak. Çeşitli ateşli silahlar deneyimlemenizi bekliyor. Hepsi yüksek teknolojili silahlar. Oyundaki tüm atış sürecinde rakibin kaçma boşluğunda ustalaşmazsanız kaybedersiniz. O zaman çok büyük avantajlar elde edebilirsiniz. İlk zamanlarda her türlü güçlü silah ve teçhizatın kullanılmasına izin vermez. Güçlü düşmanları yenmek için daha güçlü silahlara ve ekipmanlara ihtiyacınız olacak. Oyun arayüzü harika ve zarif. Oyunun gerçek işleyişi basittir. Ve oyun teması parlak ve ilginç. Böylece, benzeri görülmemiş oyun deneyimi hissini hissedebilir ve bu oyunun zarafetini takdir edebilirsiniz.

Oyun linkinde çok farklı gerçek oyun çalıştırma yöntemleri olacaktır. Entegre etmeniz gerekiyor. Oyun kontrol yöntemi sorunsuz bir şekilde ortaya çıkarılabilirse, oyunun size teslim ettiği günlük görevleri oynayabilirsiniz. Tüm yüzleşme sürecinde, istikrarlı ve kesin pratik efektler kullanmak, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Oyununuzun ateşli silahlarına ihtiyaç duymanız ve onları güçlendirmeye devam etmeniz gerekiyor.Oyunda Birçok Mekan Yer Almakta!

Earth Protect Squad, zengin ve çeşitli arsa hikayeleri sunar. Büyüleyicidirler ve size sürükleyici bir oyun deneyimi sunarlar. Yüksek çözünürlüklü gerçekçi oyun grafikleri size sürükleyici bir oyun deneyimi sunar. Eksiksiz bir cephanelik sistemi sayesinde ateşli silahlarınızı özgürce değiştirebilirsiniz. Zevk için çeşitli silahlar ve aksesuarlar var. Loş mağarada oyuncular bir üçgen tutan bir canavarla karşılaşırlar. Ona vurma. Sadece elindeki üçgeni yere koymasını bekleyin. Bu üçgen onu gizlemek içindir. Oyuncu düşmana saldırmaz. Haritadaki tüm kutuları topladıktan sonra doğrudan rün oluşumuna ışınlayın. Oyuncular rastgele bir park havalimanıyla karşılaşacaklar ve bir uzay gemisi inecek. Uzay gemisi ile etkileşime girerseniz, seviyeyi gizlemek için ışınlanabilirsiniz. Oyuncular gizli patron general Smell ile tanışabilirler.

Daha fazla oyun deneyimi ve oyun güncellemeleri için buraya tıkla!

İlk olarak, oyuncu paralel evrene girmelidir. Haftanın ikinci haftasıdır. Ardından loş mağaradan yaralanmadan geçin. Çıkışta ekstra mor bir portal olacak. Eski Ester şehrine girmek için mor kapıya gidin. Oyuncular seviyeyi bir kez temizlemek zorundadır. Ardından odadaki bilgisayarla ikinci kez patrondan önce etkileşime geçin. Patronu oynadıktan sonra canavarları temizleyin. Oyuncular ikinci haftaya girecek. Bu daha zor. Ve son olarak, patron üçüncü forma geçti. Seviye 4-2’yi yaralanmadan temizleyin. Ve sonra patronun odasında mor bir efsanevi daire belirecek. Çembere gidin ve girin. Savunma silahı, kibirli ruhlar, özel dergiler ve diğer hasar artırıcı aksesuarlar ile yüksek yaralayıcı bir silah olacak. Önemsiz olmaya çalışın. Yaralanırsanız videoyu izleyin ve seviyeyi yeniden başlatın.Genel Değerlendirmeler!

Earth Protect Squad, üç boyutlu bir atış oyunudur. Earth Protect Squad, Dünya’nın göktaşı krizinin ve günün sonunun hikayesini anlatıyor. Yoldaşlarınız dünyayı savunmak için ekibe katılır. Earth Protect Squad mükemmel bir atış oyunudur. Oyunun 3D grafikleri ve detayları çok hassas ve çekim hissi mükemmel. Ve çok geniş bir oyun haritasına ve çeşitli silah seçeneklerine sahiptir. Daha havalı silahlar eklenecek. Denemeye değer bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Dilerseniz toprak koruma ekibini indirmek için tıklayın ve savaş yolculuğunuza başlayın.

Oyuna Özet Geçecek Olursak!

Earth Protect Squad, oyuncular arasında çok popüler olan hayatta kalma çekim mobil oyunudur. Özel savaş sahnelerini simüle etmek için 3D modelleme kullanır. Güçlü bir ikame duygusu vardır ve insanlara sürükleyici bir his verir. Oyun ayrıca çeşitli silahlar ve silahlar sunar. Çekim keyfini yaşamak için ihtiyaçlarınıza göre seçenekleri değiştirebilirsiniz. Earth Protect Squad ilginç bir atış oyunudur. Oyuncular, oyunda dünyayı koruyan özel savaş takım arkadaşları olarak enkarne olurlar. Dünyayı istila eden uzaylıları ortadan kaldırmak için her seviyede farklı ortamlarda saldırmalısınız. Nişancılığın iyi olup olmaması önemli değil çünkü kendi kendine nişan alma oyununu onlar belirliyor. Sadece artı işaretini hedefe doğrultun.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Aksiyon arayanlar için birebir gerek ses gerek görüntü oldukça iyi.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478