e
sv

Genshin Impact Nedir&Nasıl Oynanır

avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact Nedir&Nasıl Oynanır!!

Genshin Impact Nedir&Nasıl Oynanır! Bu yazımızda sizlerle Genshin Impact’ı incelemekten mutluluk duyarız. Oyunun uçsuz bucaksız açık dünyasına merhaba diyin! Çünkü oyun sizleri sınırsız dünyaları keşfetmek için sunulan bir video oyunudur. Oyunda bir tanrı tarafından yaratılmış özel yetenekler verilmiş ve derin uykudan yeni uyanmış  veya kendinizi bambaşka dünyada bulacaksınız.Yeni uyandığınız bu dünyada sorulara cevap aramak veya yeni dünyaları keşfetmek için kardeşinizle yola çıkmaktasınız. Yolculuk Teyvat’ta başlamakta. Uçsuz bucaksız dünyadaki Teyvat yolculuğu oldukça eğlenceli olacak. Yolculukta karşılaştığınız karakterlerle güçlerinizi birleştirin ve Teyvat’ın gizemli dünyasındaki soruların cevaplarını bulun.

Başarılı Grafikler Mevcut!

Oyunda grafikler oldukça başarılı ve göz alıcıdır. Devasa haritalarını keşfederken ve ana hikayesinin gizemlerini çözerken bunu fark edeceksiniz. Dünyalar arasında seyahat edebilecek ve sonunda dünyanın yedi elementine hakim olacak. Bu elementler; (Anemo (Hava), Electro (Elektrik), Hydro (Su), Pyro (Alev), Cryo (Buz), Dendro (Doğa) ve Geo (Toprak) olmak üzere yediye ayrılmakta. Her birine hakim olan doğaüstü yaratıklar bulunmakta. Oyunda bu yaratıkların ülkesinde kapana kısılarak bir maceracı olan gezgin rolü  oynamaktasınız. Karakterlerinizi veya ekipmanları daha güçlü hale getirmek için bütün  görevleri yerine getirirken hikayede ilerlemek gerekiyor. Bu görevlerle birlikte kahramanlar açılmakta. Bunlardan bazıları; Jean, Amber, Lisa, Kaeya, Barbara, Diluc ve daha birçok kahraman barındırmakta.

Genshin Impact Başlangıç!

Oyun başında size bir karakter verilmekte. Bu ana  karakteriniz yalnızca rüzgar veya toprak  öğelerini kontrol etmekte. Bununla birlikte, belirli özellikleri yükselttiğinizde, farklı unsurlara sahip diğer kahramanların kilidini açabilmektesiniz. Nitekim  karakterinizi dahi değiştirmektesiniz. Dengeli bir ekip oluşturma olanakları, bulduğunuz özellikleri birleştirme yeteneğinize bağlıdır. Bu macerada başarılı olursanız , öğelerin fiziksel etkileşimine dayalı olarak savaşta süper etki yaratarak haritanın her alanını tarama imkanı bulursunuz. Oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz!

Kontrol Etmesi Oldukça Kolay!

Genshin Impact İndir! Oyunda kontroller oldukça kolay veya alışılması eğlenceli  e basittir. Oyunda yapmanız gereken, saldırı düzenlemek, daha hızlı kaymak veya nesneleri toplamak için aksiyon butonlarına dokunun. Karakterinize yön veya hareket ettirmek için yönlü oyun çubuğuna dokunmanız gerekmekte. Ana ekrandan, bulduğunuz nesneleri ve yenilerini bulmanızı kolaylaştıracak ipuçlarını takip etmek için envanterinize göz atmayı unutmayın. Oyunda tüm işlemler gerçek zamanlı olarak gerçekleşmekte. Daha fazla oyun deneyimi için sitemiz oyunlar kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın!

Zindanlarda  diğer oyun arkadaşınız ile  birlikte savaşma imkanı tanımakta. Oyunda konsol veya cihaz oyuncusunun bir önemi yoktur, önemli olan canavarları yenmek ve görevleri tamamlamak.Her oyuncunun hangi konsolu veya mobil cihazı kullandığı önemli değildir. Daha iyi veya destansı zaferler için güçlerinizi birleştirin!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Cevap Bulmaca İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478