e
sv

Genshin Impact Yeni Karakter Yun Jin

Genshin Impact Yun Jin
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact Yeni Karakter: Yun Jin

Genshin Impact Yeni Karakter: Yun Jin sizlerle.Yun Jin, alay edilen en yeni  karakterdir. İşte onun hakkında bilmeniz gereken her şey ve oyuna ne zaman eklenebileceği.

Genshin Impact: Yun Jin

Oyuna gelen en yeni  karakterlerden ikisi , sosyal medyada resmen açıklandı. Versiyon 2.3 yakında gelecek olsa da, miHoYo, Shenhe ve Yun Jin ile ilgili yeni görseller ve bilgiler gösterdi. Her ikisi de görünüşte Versiyon 2.4’te yayınlanmakta. Yun Jin’i takımlarına almak isteyenler için, onun hakkında bilinen her şey burada.

ÖNERİ OYUN İÇİN TIKLAYIN!!

Son karakter açıklamalarında olduğu gibi! miHoYo, bir sonraki güncellemeden çok önce Genshin Impact için Shenhe ve Yun Jin’i tanıtmakta . Her iki karaktere de Elemental Vision ve silah yeterliliklerini detaylandıran iki tweet attı. Yun Jin, Genshin Impact’te Shenhe ile birlikte yeni bir sırıklı silah sahibi ve bir Geo kullanıcısı olacak. Banner’larda üç Geo kullanıcısını içeren Sürüm 2.3’ten sonra, bu biraz şaşırtıcı ve kesinlikle Geo karakter listesini hızla dolduruyor.

Bununla birlikte, yeni karakterler Genshin Impact’te her zaman heyecan verici bir zamandır. Ve ayrıca birçok hayran ne olursa olsun Jin’i tercih etmekte. Yun Jin için karakter sızıntıları! Bu yılın başlarında çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Ayrıca burada fanlar araştırmaya başladı. Sızıntı yapanlar , Genshin Impact ile oldukça iyi bir geçmişe sahipler , ancak hayran görsellerinin Yun Jin’in miHoYo tarafından paylaşılan resmi görüntüsüne ne kadar yakın olduğu hala etkileyici.

Genshin Impact: Yun Jin Ne Zaman Gelecek:

En son resmi Genshin Impact bilgileri, Yun Jin’in Yun-Han Opera Topluluğunun direktörü olduğunu ve Liyue’de ünlü olduğunu ortaya çıkardı. Bu bilginin ötesinde. Şu anda onun hakkında pek bir şey bilinmiyor. Ancak, bir sonraki güncellemede onu almak isteyen hayranların biraz daha beklemesi gerekebilir. Özellikle Sürüm 2.4, Sürüm 2.3 ile aynı Banner programını takip ediyorsa.

Gorou ve Itto, Genshin Impact 2.3 için yeni karakterler , ancak Eula ve Albedo için Banner tekrarları ilk sırada geliyor. Bu, Gorou ve Itto için Banner’ların 2.3 güncellemesinin yaklaşık yarısına kadar gelmeyeceği anlamına geliyor. Sürüm 2.4, aynı yayın programını takip ederse, Yun, Ocak 2022’nin sonuna kadar oynanamayabilir.

Shenhe ve Yun ile ilgili en son tweetler, karakterler için bir çıkış tarihi vermekte yetersiz kaldı, ancak her ikisinin de Genshin Impact 2.4’ün bir parçası olarak görünmesi çok muhtemel . Bu güncelleme, Ocak ayının ilk haftasında gelir, ancak Banner yeniden gösterimleri ilk önce gerçekleşirse, oyuncuların yeni karakterlerin gelmesi için yaklaşık üç hafta beklemesi gerekebilir. Umarım, Yun ile ilgili ek bilgiler yakında yayınlanacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Bullet Force Nedir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478