e
sv

HAWK: Uçak Oyunlari APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1046 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiMy.com B.V.
 • İşletim Sistemi Android, İOS

HAWK: Uçak Oyunlari APK İndir!

HAWK: Uçak Oyunlari  APK İndir! Oyunu uzun süredir oynuyorsanız, muhtemelen Chicken Invaders’a yabancı değilsiniz. Contra, Mario, Tank benzeri bir oyun çünkü! Çocukluklarımızı güzel ve eksiksiz hale getirdi. Bugün sizlere çocukluğunuzu biraz hatırlamanız için Chicken Invaders’a benzer bir oyun olan Hawk: Uçak Oyunlarını tanıtmak isteriz.

Oyuna Giriş!
Hawk: Uçak Oyunları, Autocrat tarafından ele geçirilen güzel Verdia ülkesinin uzayda kuvvet kaçıran hikayesi etrafında dönen bir atış oyunudur. Bir kraliyet kahramanı görevini üstlenerek, siz ve takım arkadaşlarınız, düşmanları ülke dışına göndermek amacıyla şiddetli uzay savaşlarına katılmakta.

HAWK: Uçak Oyunları Nasıl Oynanır:

Belirtildiği gibi Hawk: Uçak Oyunları, efsanevi Chicken Invaders oyununa benzer bir oyun stiline sahiptir. Düşman saldırısından kaçmak için uçağı hareket ettirmek için parmaklarınızı kullanarak düşmana mermi atabilen bir uçağı kontrol ediyorsunuz. Ancak bu sefer kozmik tavukların yumurtalarından kaçmak yerine en gelişmiş silahlardan çıkan mermi yağmurlarıyla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Oyun, reflekslerinizi ve yaratıcılığınızı gerektirir. Saldırıdan kaçın ve düşmana hasar verin. Ekranda düşman olmadığında kazanırsınız.

Ayrıca, her aşamada, düşmanları yok ederken uçağınız için yükseltmeler düşecek. Silah hasarını artırma, birden fazla düşmanı vurabilmek için mermi kemerini genişletme veya uçağı koruma gibi benzersiz özelliklerin tümü, uçağınız için harika malzemelerdir. Ateş etmeye odaklanın ama eşyaları toplamak için yer kaplamayı unutmayın, seviyeyi aşmanıza yardımcı olacak anahtar olabilir.

Oyun Modları:

Hawk: Uçak Oyunları’da savaşa giren oyuncular, Verdia krallıklarını kurtarmak için 190 farklı zorlukla karşılaşacaklar. Zorluk seviyesi, yaptığınız ilerleme ile kademeli olarak artacaktır. Daha sonra, seviyeler giderek daha zorlu hale gelecek ve oyuncuların net bir şekilde düşünmelerini ve kendilerini geliştirmelerini gerektirecektir. Ayrıca, ilerlemenize bağlı olarak arsanın kilidi de yavaş yavaş açılacaktır. Hawk: Uçak Oyunları, oyunun bu bölümünü fark edenleri memnun etmeye yetecek kadar iyi bir hikayeye sahip.

Oyunda belirli bir zorluk seviyesini geçmek için o bölgenin Boss’unu yenmeniz gerekecek. Uşaklarını çıkardıktan sonra BOSS ortaya çıkacak. Genellikle en gelişmiş silahlara ve büyük dayanıklılığa sahip devasa bir uçan kale şeklinde görünürler. Odaklanın ve onları yenmek için sabırlı olun. Bundan sonra, birçok ödül alabilirsiniz.Sadece bu değil, Hawk: Uçak Oyunları da oyuncuları son derece ilginç bir modda destekliyor, yani diğer kahramanlarla takım oluşturuyor. Oyuncular arkadaşlarını davet edebilir ve savaşmak için bir takım oluşturabilir, ardından görevi aynı ekranda tamamlayabilir. Ayrıca, dünyanın her yerinden oyuncular, rastgele oyuncularla takım kurmak için bu takım eşleştirme özelliğini kullanabilir.

Uçağınızı Yükseltin:

Oyunun artan zorluğu, işgalciler tarafından ezilmek istemiyorsanız kendinizi geliştirmeniz gerektiği anlamına da geliyor. Oyuncular, savaş yeteneklerini artırmak için uçağın birçok işlevini yükseltebilir. Hasar, dayanıklılık, güç gibi temel parametreler… son derece önemlidir. Ayrıca Hawk: Uçak Oyunları‘daki uçak tipi de oldukça çeşitlidir. Maddi imkanınız olduğunda, her zorluğun üstesinden gelebilecek güce sahip, üstün özelliklere sahip uzay aracının kilidini açın.

Ana uçağa ek olarak, kuvvetinizin savaşlarda size yardımcı olacak iki küçük uçağı daha var. Ekstra hasar verme etkisine sahiptirler ve daha fazla mermi savunmak veya ateşlemek gibi her türe bağlı bazı özel yetenekler vardır. Bu küçük uçaklar da yükseltilebilir. Ana uçak kadar güçlü olmasalar da, yatırım yapılırsa çok faydalı olacaklar!

Grafikler:

Hawk: Uçak Oyunları, nispeten etkileyici bir 3D grafik platformuna sahiptir. Bombalar oldukça iyi bir etki ile tasarlanmıştır. Animasyon çeşitlidir, her sahnenin arka planı farklıdır, daraltılmamış ve çok tekrarlanmıştır. Ayrıca uçakların görüntülerine de yatırım yapılıyor. Göz alıcı oluşuma sahip uçak sayısı, hiçbir oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmamayı vaat ediyor.

Android için Hawk: Uçak Oyunları APK İndir

Chicken Invaders’ın oldukça başarılı bir yükseltilmiş versiyonu olan Hawk: Uçak Oyunları, genel olarak 4.1/5 reytingi ve Google Play‘de 5 milyondan fazla indirilmesiyle oyuncuların kalbinde bir yere sahip olmakta. Hava savaşına katılmaya ve Verdia’yı kurtarmaya hazır mısın? Hadi başlayalım o zaman.

 

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478