e
sv
Idle Light City APK İndirin (SINIRSIZ PARA)
Idle Light City

Idle Light City APK İndiri (Para Hileli)

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1109 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiAppQuantum
 • İşletim Sistemi ANDROİD

Idle Light City APK İndiri (Para Hileli)

Idle Light City APK‘yı sınırsız para hileli oynayın! Bu zor salgın döneminde herkes iş ve yaşamla son derece meşgul olmakta. Çoğumuzun çok fazla çaba gerektiren ve çok zaman alan oyunları oynamaya vakti yok. Bu makalemizde size Idle Light City  APK adlı son derece çekici bir şehir simülatörü oyunuyla tanıştırmak isteriz.

Oyuna Genel Bakış:

Bu oyun Android ve iOS platformlarında ücretsiz bir şehir simülatörü oyunudur. Kıbrıs Cumhuriyeti yasalarına göre işletilmekte. Bu işletilen ve organize edilen halka açık bir şirket olan AppQuantum tarafından geliştirilmiştir. Web sitelerinde ofislerine bir giriş var. Modern donanıma sahip çok güzel bir çalışma köşesi, ferah ve havadar ve özellikle çok sosyaller. Onlara katılabilirsiniz, şu anda VFX Sanatçısı, Konsept Sanatçısı, 3D Animatör, 3D Geliştirici ve 3D Sanatçı arıyorlar. Çalışma platformu ağırlıklı olarak Unity’dir, ilgileniyorsanız başvurun.
banko kupon
AppQuantum genellikle eğlenceli grafiklerle simülasyon oyunları yaratır. Idle Light City, Google Play’de 5 milyon indirme ile çok sayıda oyuncunun ilgisini çeken oyunlardan biridir. Oyun karanlık, kasvetli bir şehirde geçiyor ve yardıma ihtiyacı var. Mümkün olduğu kadar çok evi aydınlatan, tüm şehre ışık getirme hedefiyle birçok yeni binanın kilidini açan bir ampul fabrikası rolünü oynayacaksın.

Basit Oyunlar Seviyor musunuz!

Son zamanlarda, boşta oyunu herkes için çok popüler! Çünkü meşgul insanlar için çok uygun olmakta. Boşta oyunlar da birçok kategoriye ayrılmakta. Çoğu “kazanmak için öde” biçiminde olan bazı boşta oyunlar rekabetçidir. Ancak yine de boşta forum bahis olarak sınıflandırılırlar. Çünkü AFK’niz olsa bile, yine de exp ve ödüller alabilirsiniz. Idle Light City’ye gelince, sizlere tanıttığımız oyun eğlenceli ve rekabeti olmayan bir oyundur.

Ayrıca bakınız SimCity Buildlt APK İndirin!

Idle Light City aslında sadece bir tıklama oyunudur. Oyunda şehirdeki herkes için bir ampul yatırımcısı olarak hareket edeceksiniz. Senin görevin şehri inşa etmek ve her eve ışık getirmek. Başlangıç ​​tutarı 5 dolar ile her eve onların yanması için belirli sayıda ışık yatırıyorsunuz ve kullanıcı günlük elektrik faturanızı geri veriyor, böylece diğer evlere yardım etmeye devam ediyorsunuz. Oyunun mekanizması, “arz” ve “talep” arasında bir döngü olarak düşünülebilir.

Yeni Evler İnşa Edin:

İnsanların tüketiminden kazandığınız para ile birçok farklı amaç için de kullanabilirsiniz. Evler, oteller, moteller dahil olmak üzere daha fazla yeni bina inşa etmek için yatırım yapabilirsiniz… Ardından diğer şehirlere elektrik sağlayın. Ne kadar yeni evler inşa ederseniz, şehriniz o kadar kalabalık ve hareketli olacaktır. Hatta Idle Light City’de denize yakın evler inşa edebilir, yat kiralayabilirsiniz.

Yeni Özellikleri Yükseltin:

Şehrinizin giderek daha kalabalık olacağını hayal edin, o halde herkese nasıl yeterli ışık sağlayabilirsiniz? Cevap çok basit, Kapasitenizi genişletmeniz gerekiyor. Tıpkı Age of Empires’da olduğu gibi, daha fazla insanı aramak istiyorsanız, nüfus sınırını artırmak için daha fazla ev (BE) inşa etmeniz gerekiyor. Bu oyun için de herkese hizmet edebilmek için Kapasiteyi (depolama) artırmak için para kullanmanız gerekiyor.

Ayrıca, Üretim Hızını yükselterek fabrikadan ampul üretmek için gereken süreyi azaltabilirsiniz. Ayrıca çok ilginç bir özelliği var, bana karları artırmak için evi yükseltebileceğiniz milyarder masa oyunu Monopoly’yi hatırlatıyor.

Oyunda Değilken de Kazanın:

Oyuna alıştıktan sonra sistem size Auto Collector adında geçici bir sekreter verecek. Çevrimdışıyken bile otomatik olarak kazanç elde etmenize yardımcı olma görevi vardır. Bu, bu oyunun Boşta kalma unsurudur, çevrimiçi çok fazla zaman harcamanıza gerek yok, kesinlikle bir şeyler yapabilir ve boş zamanınızda geri dönebilirsiniz. Ancak, Otomatik Toplayıcı’nın yalnızca sipariş ettiğiniz alanlardan otomatik olarak para toplaması gibi bir sınırlama vardır, yani kilidini açmak için biraz para harcamanız gerekir.

Grafikler:

Idle Light City, renkli eğlenceli 3D grafiklere sahip bir oyundur. Oyun son derece basit olmasına rağmen, herhangi bir olay örgüsü yok, ancak geliştiricinin bu oyun için yaptığı animasyon son derece akıcı ve güzel, yaptıkları ürüne saygı gösteriyor.

Reklamlar Rahatsız mı ediyor?

Bu oyunu oynarken, reklam izlediğiniz için ödüller almak için Wi-Fi’ye bağlanabilirsiniz. Ancak her 5 dakikada bir ekranı kaplayan bir reklam çıkıyor. Bu oyuncular için can sıkıcı bir durum. Endişelenmeyin çünkü oyun içinde reklam engelleyici satın alabilir veya daha iyi bir deneyim için MOD sürümümüzü kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478