e
sv

Karate King Fight Offline Kung Fu APK

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1201 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiFighting Sports
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Karate King Fight Offline Kung Fu APK İndir!!

Dövüş sanatları aksiyon oyunlarından bahsetmişken, şimdiye kadar herkesi kasıp kavuran, soğumayan Kung Fu Z oyununu herkes mutlaka hatırlayacaktır . çekiciliğinin yanı sıra ilginç özellikleri. Ve şimdi, bir sonraki makalede, tüm oyunculara yeni bir oyun tanıtacağız ve oyuncuların  biraz hava değişimi ve yeni bir oyunun yanı sıra yeni bir sporu deneyimlemelerine yardımcı olacağız, Karate King Fight Offline Kung Fu adlı bir oyun. Kung fu dövüş sanatlarına benzer harika hareketlerin yanı sıra benzersiz bir kombinasyonla bir Karate dövüş sanatı olmasına rağmen, dövüş sanatları aksiyon oyunu türünde yeni bir dalga yarattı ve Karate King Fight Offline hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kung Fu’nun çok çekici ve ünlü bir şeyi var, bu yüzden şu anda herkesi oyunu birlikte keşfetmeye davet ediyoruz!

Sitemizde popüler olan Nulls Brawl‘ı oyununu deneyimlemek için tıklayın!

Karate King Fight Nedir!

Karate King Fight Offline Kung Fu oyunu, Kick Boxing, Kung fu Animal oyunu, US Army gibi birçok dövüş sanatları tarzı aksiyon oyununu yayınlayan ünlü bir oyun yapımcısı olan Fighting Sports tarafından geliştirilen bir aksiyon ve rol yapma spor oyunudur. dövüş oyunu, Kötü kadın Güreş oyunu… oyun endüstrisinde genel ve spor oyunlarında özellikle yeni bir atılım getirdi ve özellikle Karate King Fight Offline Kung Fu oyunu bu yeni atılımın kanıtı, peki Karate nasıl olacak? King Fight Offline Kung Fu oyunu çalıştırılır ve oynanır, o zaman şimdi herkesi birlikte oynamayı öğrenmeye davet ediyoruz.

Oyundaki Görev ve Kurallar!

Karate King Fight Offline Kung Fu oyununda, oyuncu diğer boksörlerle heyecan verici ve dramatik bir maça katılmak için yetenekli dövüş sanatçılarının rolünü oynayacak, oyuncular birçok beceriyi, harika hareketleri ve yolu birleştirme görevine sahip olacaklar. Çeşitli bir savaş yaratmak için Karate’nin hareketlerini bir araya getirmek, yüksek verimliliğin yanı sıra daha az çabayı getirmek ve maçı bitirmek için ölümcül darbeyi hızla indirmek. Her karakterin üzerinde bir enerji çubuğu görünecek, bu nedenle rakibin enerjisinin bitmek üzere olduğunu görürseniz, rakibi yenmek için kararlı bir şekilde rakibi yenmek için hızlı bir şekilde tekmeyi başlatın.

Krate King Fight oyunundaki oynanış çok basit, sezgisel ve anlaşılması son derece kolaydır, grafik sistemi ve sanal kontrol tuşları mantıklı ve net bir şekilde düzenlenmiştir, ekranın solunda oyunu kontrol etmek için sanal kontrol tuşları bulunmaktadır. , ve oyunda karakterin ileri, geri hareket eder. Ekranın sağ tarafında, karakterin özel hareketleri ve saldırıları için bir simgeler sistemi bulunur. Unutulmaması gereken bir şey de, eğer sadece vurmak ve yumruklamak için karakteri kontrol ederseniz, sorun değil, ancak özel hareketleri kullanmak istiyorsanız, soğuması ve kullanması zaman alır, çünkü oyuncu harika kullandıktan sonra. Hareket yapıldıktan sonra, oyuncunun bir sonraki beceriyi tekrar kullanabileceği zamanı işaret eden kırmızı bir daire olacak. Hileli oyun için daha fazla bilgi edinmek için tıklayın!

Oyuna yeni girmeye başlayan oyuncu, vurma, yumruk atma, uçma, tekmeleme ve yere vurma gibi temel hareketlerle temel ve normal bir boksör olacak, rütbe atlamak, mümkün olduğunca hızlı seviye atlamak istiyor, o zaman oynamak zorunludur. çok, daha fazla puan biriktirir, oyuncu daha fazla beceri kazanma şansına sahiptir ve bekleme süresi de daha hızlıdır. Karakterinizin elinde herhangi bir beceri yoksa, oyuncuların avantaj elde etmeye ve yaratıcı olmaya çalışması, doğaçlama yapmaları gereken her şeyi diğer boksörlerle, diğer boksörler için birleştirmeleri gerekir. Hepsi Taekwondo, Muay Thai, kung fu, boks ..vb. ve birçok farklı özel hamleye sahipler, bu yüzden oyuncuların yapması gereken sadece oynamak ve oyun bitene kadar beklemek. Karakterinizi yükseltin ve yeni karakterlerin kilidini açın.Oyunda Grafikler ve  Ses!

Çekici ve keskin 3D grafiklere sahip, çeşitli ve gerçekçi karakterler yaratan, hafif hareket eden ve hareket eden, saldıran, çevik hareketler başlatan Karate King Fight oyunu; şık efektleri ve ateş ve kıvılcım fırlatma hareketleri çok canlı ve büyülü. Ses sistemi, Karate dövüş sanatına özgü heyy za sesleri, çığlıklar, yumruklar, tekmeler ve hareketler ile canlıdır, dövüş sanatçıları arasında dramatik ama daha az ilginç olmayan bir savaş yaratır.Oyun Özellikleri!

 1. Oyuncu, Karate dövüş sanatının temel hareketlerinden en uç hareketlerine kadar tüm hareketleri deneyimlemenin yanı sıra hayran olma fırsatına da sahiptir.
 2. Çarpıcı grafikler, oyundaki canlı sesler, Karate dövüş sanatları ve oyun oynama tutkusu olan oyunculara ilham veriyor.
 3. Oyuncunun fethetmesi ve deneyimlemesi için birçok karakter, birçok zorluk ve birçok farklı seviye.
 4. Oyuncular, dövüş yeteneklerini artırmak için yeni karakterleri yükseltme ve kilidini açma fırsatına sahiptir.
 5. Karate King Fight oyunundaki oynanış çok çeşitlidir ve anlaşılması kolaydır.

Yukarıdaki üstün özellikleri ve özellikleri ile belki de Karate King Fight Offline Kung Fu oyunu, genel olarak aksiyon oyunlarını ve Kung ile birlikte Karate dövüş sanatlarını sevenler için kaçırılmaması gereken bir deneyimdir. özellikle fu, öyleyse ne bekliyorsun, oyunu indirmek için hızlıca Google Play Store’u ziyaret et ve arkadaşlarını oynamaya davet etmeyi unutma! Diğer dövüşçüleri yenmek ve kazanmak için temel hareketlerle birleştirilmiş tekme vuruşlarından karate’deki aşırı hareketlere kadar tüm yeteneğinizi gösterelim ve parlayalım!Karate King Fight Offline Kung Fu oyununun oyunculara ödüllendirici, yeni, çekici ve ilginç oyun deneyimlerinin yanı sıra rahatlatıcı ve harika eğlence anları getirmesini umuyoruz. • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Oyun oldukça eğlenceli ve gerçeğini aratmayacak kadar başarılı bir Kung Fu oyunu.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478