e
sv
Ücretsiz Birçok İçerik
Mine Survival

Mine Survival APK İndirin (PARA HİLELİ)

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1055 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiKyoungA Jung
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Mine Survival Apk İndir 2.3.3 (PARA HİLELİ)

Mine Survival Apk İndirin! Günümüzdeki çoğu hayatta kalma oyununun aksine, Mine Survival gerçekten çok basit bir oyundur.Son derece gerçekçi ve yüksek kaliteli grafiklerle kıyamet sonrası bir ortam kullanır. Daha önce Minecraft oynadıysanız ve sevdiyseniz, bu Minecraft benzeri hayatta kalma oyununu asla göz ardı edemezsiniz. Birçok insanın Minecraft’ın zaten bir hayatta kalma oyunu olduğunu düşündüğünü biliyorum, ama aslında Minicraft, Mine Survival’ın saf bir hayatta kalma oyunundan çok bir inşaat simülasyon oyununa benziyor.

Hayatta Kalmak için İnşa Et!

Oyun başladığında radyo size ıssız bir toprakta mahsur kaldığınızı bildiriyor ve göreviniz kurtarma ekibi gelmeden hayatta kalmak. Hammaddeler yanınızda ve ne pahasına olursa olsun hayatta kalmalısınız. Vahşi hayvanların etini avlayın, yerden mantar toplayın ve herhangi bir göletten su toplayın. Ancak çiğ et, mantar ve havuz suyu yemek veya içmek için güvenli değildir, bu nedenle oyuncular karakterlerini zehirlememek için içmeden önce suyu pişirmeli ve arıtmalıdır. Bu sırada becerilerini göstermek için gerekli yapıları inşa etmeleri gerekir.
Hayatta kalabilmek için toplama, keşfetme, avlanma ve hatta inşa etme gibi birden fazla görevi yerine getirmeniz gerekecek. Diğer birçok hayatta kalma oyununda olduğu gibi oyunda zaman gece ve gündüz olarak ayrılıyor. Geceleri vahşi hayvanlar hatta zombiler tarafından saldırıya uğrayabilirsiniz bu yüzden kendinizi korumak için yapılar inşa etmeli ve bu saldırganlara karşı savaşmak için silahlar yapmalısınız. Ancak bundan önce, ihtiyacınız olanı yapmak için çevredeki ortamdan malzeme toplamanız gerekir. Hayatta kalmak için en önemli şeylerden biri, yalnızca yemek ısıtmanıza ve pişirmenize yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda en karanlık geceyi de aydınlatan ateştir. Bu nedenle, oyuncuların mümkün olan en kısa sürede veya en azından gece çökmeden önce bir kamp ateşi yakmaları ve meşaleler yapmaları gerekir. İkinci önemli şey, diğer yapılar, araçlar ve hatta silahlar gibi ihtiyacınız olan diğer şeyleri yapabileceğiniz bir masa.

Mine Survival Önemli İpuçları!

Dikkat etmeniz gereken dört gösterge vardır: sağlık, vücut ısısı, açlık, susuzluk ve tabii ki kendi kendini temizleme. Bu indekslerden herhangi biri sıfıra düşerse oyuncunun karakteri ölür. Aç kalmamak için karakterin açlığını doldururken sağlığını kaybetmemek için size karşı olmayan av hayvanlarını kullanın. Oyuncunun karakteri susuz birkaç gün hayatta kalamaz, bu yüzden suyu da hızlı bir şekilde temizlemeniz gerekiyor. Bir su arıtıcı yapın ve temiz içme suyu elde etmek için bir kovaya veya şişeye su dökün. Buna ek olarak, oyuncu sadece dışkılayamaz, tuvalet de kullanışlıdır, o yüzden neden çizikleri toplayıp kendinizinkini inşa etmeyesiniz. Son olarak, karakter vahşi hayvanlar veya zombilerle savaştıktan sonra sağlığını kaybederse, vahşi oyuncu ya iyileşmek için bir bandaj yapmalı ya da gelecekte iyileşmek için bir hastane inşa etmelidir.

Hayatta Kalmak İçin Gerekli Araçlar!

Oyuncular bir ağacı kesmek ya da bir kayayı kırmak için ellerini kullanabilirler ancak bu çok zaman ve emek gerektirir, bu nedenle aletlere ihtiyacınız var. Bazı temel araçlar var: ağaçları kesmek için baltalar, kayaları kırmak için turşular, vahşi hayvanları avlamak ve zombilere karşı savaşmak için kılıçlar, göğüs plakaları ve botlar. Bu aletler ahşap, taş, demir, gümüş, altın ve hatta elmas gibi pek çok farklı malzemeden yapılabilir. Ayrıca oyuncuların dikkat etmesi gerekli olan bir husus da aracın dayanıklılığıdır, oyuncu kullandığında araç giderek bozulur ve dayanım sıfır olduğunda artık kullanılamaz duruma gelir. Malzeme ne kadar nadirse, o kadar değerlidir ve sömürülmesi o kadar zor olur. Bu sebeple, alet yapabilmek için hammadde kullanırken, malzeme ne kadar nadirse, aletin dayanıklılığı ve verimliliği o kadar yüksek olur ve elmas, alabileceğiniz en nadir ve hem de en kuvvetli malzemedir. Her zaman aletinizin dayanıklılığını kontrol edin ve eskisi bozulmadan yenisini hazırlayın.

Mine Survival İndir

Oyuncular başlangıçta madeni para kullanarak destek kutularını seçebilirler, kutular oyunu daha hızlı ve daha güvenilir bir biçimde işlemeye yardımcı olmak için turşu, satranç tabağı ya da çeşitli malzemeler gibi farklı destek öğeleri içerir. Ve bazen haritada oyunculara bir kez açtıklarında rastgele şeyler verecek bir sandık bulacaksınız, oyuncu reklam tanıtım panolarını da bulabilir, reklam tanıtımı izledikten sonra oyuncu da rastgele malzemeyle ödüllendirilmekte.

Mine Survival Karakter ve Zorluklar!

Oyuncular oyuna Küp ile başlayacaklar – yalnızca normal bir adam, fakat oyuncu seviyesi arttıkça ya da kristal kullandıkça, karakterlerin kilidi onlarla beraber pek çok avantajla açılacak. Örneğin, Gabriel – 3. düzeyde kilidi açılacak ve oyuna zaten bir kampla başlayacak olan yaşlı bir adam karakteri. Daha pek çok enteresan karakter keşfetmenizi ve sizinle beraber vahşi doğada hayatta kalmanızı bekliyor. Ayrıca oyuncular, gacha oyunlarından alınan şapkaları takarak karakterleri süsleyebilir ve rastgele bir evcil hayvan arkadaşına sahip olabilir, bu şekilde hayatta kalma yolculuğunuz sıkıcı olmaz.

Mine Survival APK ayrıca pek çok farklı oyun zorluğu sunar. Yani oyunun kolaydan cehenneme kadar 5 güçlük seviyesi var, oyuncular her düzeyde önemli değişiklikler görecekler. Arazi, hayvanlar ve kaynaklar, hayatta kalanların oyuncunun dayanıklılığına ve uyarlanabilirliğine meydan okuması için giderek daha sert hale gelecek. Yani oyunun kolaydan cehenneme kadar 5 güçlük seviyesi var, oyuncular her düzeyde önemli değişiklikler görecekler. Son olarak, oyun aynı anda birden çok seviye oynamaya da izin veriyor, oyundan çıkar çıkmaz oyun kaydedilecek ve arzu ettiğiniz zaman devam edecek ve bu gerçekten uygun!

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Minecraft benzeri içerik ve görsellere sahip oldukça kullanışlı tuş yerleri ve oyun modları mevcut
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478