e
sv

Mini Legend MOD APK

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiTwitchy Finger Ltd.
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Mini Legend MOD APK!!

Mini Legend MOD APK ! Heyecan verici yarış oyununa ilgi duyanlarınız için Mini Legend, benzersiz ve canlandırıcı oyun içi deneyimleriyle sizi kesinlikle etkileyecek. Her biri kendine özgü ve ilginç tasarımlara sahip minyatür yarış arabalarıyla müthiş yarış mücadelelerine dalmaktan çekinmeyin. Sizi kesinlikle etkileyecek tonlarca erişilebilir oyun içi özelliğin ve bağımlılık yapan deneyimlerin kilidini açın. Ve en önemlisi, minyatür arabanın derinlemesine ve ilginç yarış oyunuyla, özgürce keyfini çıkarmanız için birçok ilginç oyun modu, heyecan verici özelleştirmeler ve harika hikayeler sunan Mini Legend’i bulacaksınız. Aynı zamanda arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla Mini Legend’in keyfini çıkarmanızı sağlayacak muhteşem PvP moduyla da eğlenin. İncelemelerimizle Twitchy Finger’ın harika mobil oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bus Simulator Ultimate Apk Mod Son Sürüm İndir 2.1.2

Bus Simulator Ultimate Apk Mod Son Sürüm İndir 2.1.2 Bus Simulator: Ultimate 2.0.6 APK İndirin! Harika sürüş simülasyonu oyunuyla ilgilenenleriniz için, Zuuks...Oyuna Genel Bakış!

Oyunda, Android oyuncuları, meraklı yarışçıların basit ama son derece heyecan verici minyatür yarış eşleşmelerinde birbirleriyle savaştığı harika Mini Legend dünyasına katılma şansına sahip olacaklar. Twitchy Finger’ın bu harika oyunuyla karakterlerinizi oluşturmaktan çekinmeyin ve kendinizi yarışmaya hazırlayın.

HellCopter Mod APK İndir

HellCopter Mod APK İndir!! HellCopter Mod APK İndir! Heyecan verici bu nişancı oyununa kendinizi kaptırırken , ünlü Johnny Trigger nihayet layık çırağına sahip olacak . Nihai helikopter saldırılarında...

Yarışa başlamak için sadece arabalarınızı ve istediğiniz seviyeleri seçin. Mobil cihazlarınızda bulunan birçok farklı modda oyun ile eğlenin. Mini Legend’da her biri kendine özgü oyun içi deneyimler sunan birçok ilginç oyun modu için her zaman istekli olun. Birden fazla araba ile sürün ve birçok farklı hedefi hedefleyin. Tüm bunlar, Mini Legend’in keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlayacak. Ve klasik minyatür yarış oyunuyla Mini Legend, yarış mekaniğinin derinliklerine dalmanıza gerek kalmayacak. Bunun yerine, kendinizi, sürüşleriniz için birden fazla yükseltme ve düzenleme seçeneği sunacak olan minyatür araba yapılandırma ve ayarlamanın harika dünyasını keşfederken bulacaksınız.

Arabalarınızda güçlü sürüşlerin kilidini açmak için farklı modifikasyonları denemekten çekinmeyin. Belirli eşleşmeleri kazanmak için seçilen yaklaşımlar, seviye ayarları ve taktiklerle birleştirin.AYRICA BAKINIZ!

Oyun Özellikleri!

 1. Mevcut birçok avatarla kendi karakterinizi yaratın.

 2. Minyatür araba yarışının ilginç oynanışı.
 3. Arabalarınızda olması gereken çoklu özelleştirmeler.

 4. Zevkli hikaye modları.
 5. Çevrimiçi çok oyunculu oyunla eğlenin.

 6. Birçok çevrimiçi etkinlikle oyunun tadını çıkarın.

 7. Özel ekip modunda arkadaşlarınıza katılın.

 8. Birçok günlük zorluğun tadını çıkarın.

 9. Oynaması ücretsiz bir oyun.

Görsel ve Ses Kalitesi!

Grafikler; güçlü oyun içi görseller ile Mini Legend, Android oyuncularının minyatür araba yarışı deneyimlerinin tadını sonuna kadar çıkarmasına olanak tanır. Hızlı tempolu ve gerçekçi oyun içi animasyonlar ile özellikle yarışlar sırasında iyi eğlenceler. Güçlü görsel efektlerin ve muhteşem 3D araba tasarımlarının keyfini çıkarın. Ve iddiasız grafikler sayesinde her zaman Mini Legend’in pürüzsüz ve tatmin edici oyununun tadını çıkarın. Daha fazla yarış oyunu için tıkla!

Ses ve Müzik: Heyecan verici oyun içi görsellerle birlikte, Android oyuncuları artık Mini Legend’deki harika müzik ve sesin keyfini gerçekten çıkarma şansına sahip olacak. Bu gelişmiş öğeler sayesinde ilgi çekici minyatür yarış oyunlarıyla eğlenin.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478