e
sv
Sınırsız koşu için MOD APK İndir ve SINIRSIZ ALTIN kazan.
Minion Rush APK İndir

Minion Rush: Sonsuz Koşu APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

2209 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiGameloft SE
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Minion Rush: Sonsuz Koşu APK İndir!!

Minion Rush: Sonsuz Koşu APK İndir! Sevimli sarı Minyonları kim sevmez ki? Bu çılgın yaratıkların ve basit kurallı oyunların hayranıysanız, Minion Rush sizin için idealdir. Gameloft tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürülen bu oyun, şu anda Temple Run ve Subway Surfer ile birlikte en popüler mobil koşu oyunlarından biri. Kesinlikle herkesin zevk alması için yenilikçi ve son derece bağımlılık yapan bir oyundur.

Sonic Forces 4.1.2 MOD APK İndir (Para Hileli)

Sonic Forces 4.1.2 MOD APK İndir (Para Hileli) Sonic Forces 4.1.2 MOD APK İndir (Para Hileli)! Son zamanlarda Sega, yeni Sonic yeşil...

Minion Rush, dünya çapında 950 milyondan fazla indirme aldı. Şimdi bu anlamsız konuşan yaratıklarla acele hissetmenin zamanı geldi! Bu eğlenceli koşu oyununun daha fazla ayrıntısı için makalemizi okumaya devam edin.

Oyun Konsept ve Oyuna Genel Bakış!

Minion Rush, kötü şöhretli 3D animasyon serisi Despicable Me’nin en sevilen karakterleri olan Minions’a dayalı olarak oluşturulmuş tek oyunculu bir oyundur. Oyun, tüm karakterlerin kişiliklerini, kavramlarını ve yeteneklerini devraldı. Öyleyse, grafik tasarımın dizginsiz komik deneyimine ve canlı 3D çizgi film stiline hazır olun.Minion Rush’ın hikayesi esas olarak Çılgın Hırsız 2 & 3 filmiyle alakalıdır. Gru’nun sadık varlıkları şimdi AVL (Kötü Adam Ligi’nin kısaltması) adlı çok gizli bir organizasyon için çalışmaktadır. Süper kötü faaliyetlerle mücadele etmek için muz toplamak veya Ay’da yıldız toplamak vb. dahil olmak üzere belirli görevleri yerine getirmeleri gerekir.

Birincil göreviniz, elbette, herhangi bir kısıtlama olmaksızın sürekli olarak çalışmaktır. Oyunu, yolundaki her madeni parayı ve muzu “yemeye” çalışırken, tahvillerden kaçan ve çeşitli engellerden geçen bir minyonu kontrol ederek oynayacaksınız. Minyonunuz mümkün olduğu kadar çok muz yakalamak için elinden gelen her şeyi yapmaya hevesli. Masum karakter, yolda farkında olmadan kötü patronlarla karşılaşacak.

Trivia Crack 2 MOD APK İndir

Trivia Crack 2 MOD APK İndir!! Trivia Crack 2 MOD APK İndir! Bu oyun, 500 milyondan fazla indirme ile dünyanın en iyi...

Gru’nun laboratuvarı, Durakavalian, Mignon plajı ve diğer birçok alan gibi yolculuğunuz boyunca çeşitli yerleri ziyaret edeceksiniz. Bu yerler aynı zamanda orijinal filmlerden ilham alıyor. Görevleri tamamlamak ve muz toplamak için, ana karakter için renkli kıyafetlerin kilidini açmak, becerilerini artırmak ve ek bonusları etkinleştirmek için sanal para kazanabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak rütbe yükseltmek ve Minyonların tüm zamanların favorisi olan reçelin tarifini iyileştirmek için toplanan eşyaları kullanıyoruz. Eski versiyonlarda, muzları kostümlerin kilidini açmak ve kostüm kartları satın almak için jetonlara dönüştürdüler. Yeni düzenlemelerde, benzersiz Muz Ödül Bölmeleri alma şansını artırmak için muzlar kullanılıyor. Bunu aşağıdaki Talimat bölümünde daha fazla tartışacağız.

Minion Rush: Sonsuz Koşu Karakterler!

Minion Rush’da birçok karakter vardır ve bunlar üç ana türe ayrılır: Minyonlar, filmdeki diğer ana karakterler ve kötü adam patronlar. Minyonlar, kontrol edebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz tek karakterlerdir. Dave, Carl, Jerry veya Mel (üçüncü filmden yeni bir karakter) olabilirler. İlk ziyaretinizde varsayılan karakteriniz Dave olacaktır. Bu dört Minyon, birincil görevlerinin yanı sıra bazı hızlı mücadelelerde birbirleriyle rekabet edebilir. Paul yakın zamanda belirli bir görev video klibinde tanıtıldı, ancak bu karakter şu ana kadar oynanabilir değil.Oyuncular, onlar için çeşitli kostümler satın alarak Minyonlarının daha önemli istatistiklerini artırabilirler. Dave, dört seçim arasında en uygun kostümlere sahip olan kişidir. Daha sonra Carl, Jerry ve Mel’in kıyafetleri de Dave ile aynı Dolap’a eklenir. Farklı kostümler satın almak ve kilidini açmak için bu bölüme gidebilirsiniz.

Talimat karakterleri Gru, üç kız ve Lucy ve Dru gibi diğer AVL ajanlarından oluşur. Her karakter, belirli oyun içi görevleri tamamlamanız için size yönergeler verecektir. Geliştiriciler tarafından kontrol edilir ve oluşturulurlar ve oynanamaz veya özelleştirilemezler.

Engellere ek olarak, Minyonlar, tıpkı filmin süpervizörleri gibi patronlar tarafından engellenebilir. Şu anda dört patron var ve hepsi Despicable Ops’ta mevcut. Vector ve El Macho, Çılgın Hırsız serisinde zaten yer aldıkları için bildiğiniz karakterlerdir. Diğer ikisi Meena ve The Villaintriloquis – Illumination Mac Guff tarafından yaratılan kural dışı karakterler.

Bu patronlar genellikle Minyonlara doğru nesneleri fırlatır ve hatta bazen onları parçalamaya çalışırlar. Kötü adamları yenmek için saldırılardan kaçınmalı ve eşyaları geri atmalısınız. Aksi takdirde Minion’unuz ölür ve oyun sona erer.

Oyundaki Amaç!

Asıl amacınız oyundaki seviyenizi yükseltmektir. Yükselttiğiniz her beş rütbe için Up-and-Comer, Covert Operator, Clandestine Operative vb. dahil olmak üzere yeni bir unvan elde edeceksiniz. Etiketler ayrıca ödül olarak madeni paralar ve kostüm kartlarıyla birlikte gelir. Daha önce de belirttiğimiz gibi oyuna Dave ile koşarak başlayacaksınız. Koşmak için üç şerit var ve yarışta yüzen, onları “yemenizi” bekleyen muzları göreceksiniz. Peki onları nasıl yemeli? Diğer koşu oyunları gibi, karakterin de içinden geçmesine izin verin.Engellerden kaçınmak için zıplamak için yukarı kaydırabilir, eğilmek için aşağı kaydırabilir veya başka bir şeride atlayabilirsiniz. Üç şerit arasında geçiş yapmak da kolaydır. İstediğiniz rotaya ulaşmak için Minion’unuzu sola veya sağa kaldırmanız yeterlidir. Patronlara karşı saldırıya geçmek için Minion’unuzu belirli güçlendirmelerle donatmanız gerekir. Yarış sırasında, farklı patronları yenmek için Minion’un kostümlerini birkaç kez değiştirebilirsiniz.

Kostümler ve Güçlendirmeler!

Güçlendirmeler, oyunda belirli bir işlevi yerine getiren araçlardır. Minyon’unuz onları muz toplamak, engelleri kaldırmak veya diğer kölelere ve patronlara saldırmak için kullanabilir. Kostümler sadece Minion’unuzun giydiği kıyafetler değildir. Her kostümün, Minyon’un görevlerini tamamlamasına yardımcı olmak için kendi istatistikleri ve güçlendirmeleri vardır. Kostümler ayrıca çeşitli stillere sahiptir, sadece filmdeki gibi genel olarak kot pantolonlar değil, aynı zamanda her güncellenen versiyona eklenen yeni tasarım.

Bu kostümler ödüllerle kazanılabilir veya muz, madeni para, jeton ve kostüm kartları ile satın alınabilir. Her gün yeni küçük görevler alacaksınız, kostüm kartları, jetonlar ve ödül bölmeleri almak için bu günlük görevleri gerçekleştireceksiniz.

Kostümlere entegre edilen güçlendirmeler belirli yetenekler sergiliyor. Kullanmadan önce şarj etmeyi unutmayın ve tam olarak şarj olduktan sonra gerekli güçlendirmeleri etkinleştirmek için herhangi bir noktada bunları kullanabilirsiniz.

Zıplamak, kaymak ve engellerden kaçmak, yetenekleri şarj etmenin yoludur. Bu eylemleri muz toplamak ve koşarken güçlendiricileri almakla birleştirmek, şarj süresini artırabilir. Koşarken aldığınız herhangi bir güçlendirmeye dikkat etmeyi unutmayın çünkü bu sadece 5 saniye sürer.

Oyun Modları!

Normal tek oyunculu modun yanı sıra oyun, oyuncuların yarış sırasında belirli yerlerde özel eşyalar toplamasını gerektiren özel görev modu da sunuyor. Bu konumlar mevcut odalardan ayrılmıştır ve her özel görevin standart görevlerden farklı olarak altı farklı aşaması vardır. Her aşamada çeşitli eşyalar elde edeceksiniz ve tüm görevlerin sonunda Market Biletleri, Ateşler, madeni paralar ve özel görevin ödül bölmeleri ile ödüllendirileceksiniz.

Yalnız oynamaktan sıkıldıysanız, eğitim modunda pratik yapın ve dünya çapındaki diğer oyuncularla rekabet etmek için kendi Minyonunuzu getirin. Yarışı kazanarak veya bazı arkadaşlarınızı yenerek, dünya lider panosunda daha yüksek bir sıraya ulaşacaksınız.

Minion Rush Nasıl Bir Oyun!

Oyun, aynı alanda bile çarpıcı renk tonlarına ve bolca varyasyona sahiptir. Minyonların sesleri ve jestleri, kişiliklerini doğru bir şekilde ifade etmek için tam olarak taklit edilir. Her Minyon’un ölmek için farklı bir yolu vardır ve her tarz kendi tarzında çılgındır! Oynanış ayrıca oyunculara iyi bir miksaj deneyimi sunuyor. Perspektifi genellikle yandan görünüme çevirir ve sizi hareketle kontrol edilen kayan parçalara fırlatır.

Daha Fazla Aksiyon Oyunları İçin Buraya Tıkla!!

Bir güçlendirme 5 saniye sürerse, iki güçlendirme süresi boyunca her şeyi tamamen değiştirir. XXL İksir kamerayı öne doğru çevirir; Bu arada, dev Minion’unuzu kontrol etmek için ekranı eğersiniz ve yolundaki her şeyi parçalarsınız.

Oyundaki Artılar ve Eksiler!

Artıları:

 1. Milyonlarca Minyon hayranı için mükemmel zaman öldürücü! Minion Rush, unutulmaz serinin tasarımını, grafiklerini ve birçok karakterini canlı bir şekilde simüle eder ve yeniden yaratır.
 2. Geniş bir kostüm koleksiyonu yelpazesi! Kostümler genellikle setler halinde gelir ve her birinin benzersiz bir konsepti vardır. Karakterleriniz için Surfer stili, Balerin stili, Casus stili, Cupid stili, Cancan Dancer stili ve daha fazlasını seçebilirsiniz.
 3. Her yaş ve cinsiyet için oluşturuldu! Sevimli ve eğlenceli Minyonlar, beklenmedik sürprizlerin yanı sıra çocuklarınızla, arkadaşlarınızla ve hatta ebeveynlerinizle birlikte sizi güldürebilir.
 4. Oynaması kolay, ancak yine de zorlu! Karmaşık oyun kuralları ve olay örgüsü yok. Zahmetli silah yok. Tek yapmanız gereken koşmak, zıplamak için kaydırmak, maceranıza devam etmek için atılmak. Daha önce hiç koşu oyunu denemediyseniz, bu oyuna alışmanın sadece bir dakikanızı alacağından eminiz.

Özel görevler ve eğitim modları gibi farklı oyun modları düzenli olarak güncellenmektedir. Her biri tonlarca heyecan verici yeni hikaye ve kostüm içeriyor. Ayrıca, son sürüm çıkmadan önce yalnızca sınırlı bir süre içinde kullanılabilirler. Bu nedenle, oyun hala oyuncuların keşfetmek için her gün geri gelmesini sağlayan canlandırıcı maceralara sahip.

Kaydırma akrobasi hareketlerinizin yeterince hızlı olması durumunda, oyundaki her olağan yerde gizlenmiş gizli bir alana gideceksiniz. Bu alanlar daha zorludur ve koşu oyunlarında mükemmel beceriler gerektirir.

Eksileri:

 1. Oyun, arkadaşlarınızı rahatsız etmenizi sağlamaya çalışıyor gibi görünüyor.
 2. Bu, daha önce olduğu gibi heyecanlanmayan basit bir oyun türüdür. Profesyonel video/PC oyun oyuncuları için bir eksi olabilir.
 3. Bazı oyuncular, oyunun nihayetinde orijinal ilhamına oldukça fazla dayandığını ve ilerlemek için bir atılıma ihtiyacı olduğunu söyledi.

Minion Rush: Sonsuz Koşu Mod Apk Sürümü Nedir!

Minion Rush MOD APK istediğiniz şekilde oyuna sınırsız para erişim sağlar. Belirteçleri koşulsuz olarak satın almak için kullanacak şekilde değiştirildi.

Oyunda ilk defa Çin bayrağını seçebiliyorsunuz ve verilerin indirme kısmı da Çince seçimde veriliyor. Bu aynı zamanda, oyun verileri içe aktarılmadan veri paketinin dahil edilmesinin ilk kez ihmal edilmesidir. Daha tatmin edici bir deneyim için hile algılama da kaldırılır.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Sınırsız Koşu oyunu sevenlerdenseniz bu oyun tam size göre. Ayrıca MOD APK ile Sınırsız Altın da sizi bekliyor.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478