e
sv
Monster Fishing 2021 APK

Monster Fishing 2021

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiNexelon inc.
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Monster Fishing 2021 APK İndir (PARA HİLELİ)

Monster Fishing 2021 APK sınırsız para hileli indirin! Bu oyun Android için en gerçekçi balık avı oyunu olmakta. Sınırsız altın ile balık tutma ve deniz macerasına başlayın. Bu para ile oltanızı yükseltebilir ve daha başarılı bir av gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca oyun her geçen gün Google Play Store da milyonlara hitap etmekte!

Oyuna Genel Bakış:

Monster Fishing 2021, Nexelon’un Monster Fishing serisinin üçüncü bölümüdür. İlk sürümü 2018’de piyasaya sürülmüştü. Bunun ardından oyun topluluğundan coşkulu bir destek alarak onları daha hevesli hale getirdiler. Ayrıca en iyi deneyimi sunmak için geliştirmeye çalışıyorlar. Ve üç yıl sonra Monster Fishing 2021, bir balıkçının balık avı gezisinde aradığı öğelerin çoğuna zaten sahip. Güzel manzara, çeşitli balık tutma alanı, çok sayıda balık türü ve çok sayıda gerçekçi durum bulunmakta.

Gerçek balıkçılık:

Monster Fishing 2021, gerçekçi bir balıkçılık ortamı sunar. Oltanızı tutan bir balıkçı olarak oynayacak ve okyanusta küçük bir teknede balık tutmak için maceraya atılacaksınız. Ekranın ortasında “Push” yazan simgeye basılı tutarak cümleyi suya atmaya devam edeceksiniz. Bundan sonra lütfen bekleyin. Bir balık ısırdığında, uygun kuvvetle oltayı toplamak ve serbest bırakmak için sakin olmanız gerekir. Bu, balığın gücünü kaybedecek ve onları sudan çıkarmayı kolaylaştıracaktır.

Farklı bir oyun deneyimi yaşamak için Score Match MOD APK’yı  indirebilirsiniz!

Tabii ki, Monster Fishing 2021’e ilk yaklaştığınızda, sürekli olarak balıkçılık becerilerinizi geliştirmeniz gerekecek. Balık ne kadar büyük olursa, balık tutmak o kadar zor olur, hatta mücadele etmek ve onları yormak için uzun bir zamana ihtiyaç vardır. Binlerce kilometrelik yolculuk ayak sesleriyle başlar. Küçük bir balıkla başlayan büyük balığı yakalama yolculuğu.

Nadir ve Çeşitli Balıklar:

Balık sepetiniz boş olduğu için çok üzgün. Denizden gelen balıklarla doldurun. Daha önce de belirtildiği gibi Monster Fishing 2021 gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Ve popüler bilgilere göre, denizin dünyadaki en büyük ekosistem olduğunu biliyoruz. Binlerce milyonlarca balık türünü barındırıyor ve maceranız sırasında onları yakalayabilirsiniz.

Ancak, ilerlemek için daha fazla görevi tamamlamanız gerekecek. Çünkü oyuna ilk katıldığınızda tekneniz yoktu, sadece kumsalda oturuyordunuz. Orada balıklar gerçekten büyük değil ve çok çeşitli değil. Ancak zamanla, balıkçılık alanı giderek genişler ve hatta denizde yüzebilir, köpekbalıkları gibi dev balıkları avlayabilirsiniz. Bu vahşi balıklar için endişelenme, çünkü sen avcısın ve onlar av.

Monster Fishing 2021’de yakalayabileceğiniz birçok tür var. Sadece balık değil, karides, yengeç, deniz yıldızı ve diğer birçok deniz yaşamı. Hatta profesyonel balıkçıların kariyerlerinde bir kez görmek istedikleri nadir deniz hayvanları, balıklarla tanışma fırsatınız bile var. Genel olarak, ileride sizi bekleyen birçok ilginç şey var. Okyanusun en büyük türünü fethetmek için büyük bir sepetle harika bir beceri hazırlayın: kambur balina!

Oltanızı yükseltmayi unutmayın:

Monster Fishing 2021’de bir sürü büyük balık var. Ve bu nedenle, oyunun size verdiği varsayılan demir çubuk, onları yenmeyi göze alamaz. İhtiyacınız olacak birçok alet ve olta satan mağazayı ziyaret edin. Eski ve zayıf oltanın daha sert, daha uzun ve daha ölümcül olanla değiştirilmesi gerekiyordu.

Bunun yanı sıra, bobini de yükseltmeniz gerekir. Monster Fishing 2021, oldukça çeşitli halatlar sunuyor. Her birinin farklı uzunlukları ve sertliği vardır. Denizin ortasında uzak bir macera için elbette uzun bir bobine sahip olmak şart. Çünkü iri ve ender bulunan balıklar genellikle normalden daha uzak ve derin yaşarlar. Yem de çok önemlidir. Yakalayabileceğiniz nesne kümesini belirler. Küçük balık türleri solucanları ve zararlıları yemeye eğilimlidir. Ancak köpekbalıkları gibi agresif ve büyük balıklar genellikle diğer balıkları yerler. Daha fazla balık türü yakalamak için balık tutma sürecinde değiştirerek daha çeşitli yemler toplayabilirsiniz.

Android için Monster Fishing 2021 MOD APK İndirin!

MOD Özelliği:

 • SINIRSIZ PARA HİLELİ
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478