e
sv
Android için Race Master 3D APK İndirin (SINIRSIZ PARA)
Race Master 3D

Race Master 3D APK İndirin (SINIRSIZ PARA)

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1062 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiSayGames Ltd
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Race Master 3D APK İndirin (Para Hileli)

Race Master 3D APK İndirin ve sınırsız paranın tadını çıkartın. Yayıncı SayGames mobil cihazlarda her zaman en popüler yüksek hızlı 3D yarış oyunlarının başında gelir. Bu takdire şayan sıralamanın birçok nedeni bulunmakta.

Race Master 3D Oynayın:

Bu oyun dikey ekran tasarımında yapılmıştır. Buna göre ender yüksek kaliteli yarış oyunlarından biridir. Oynadığınız gerçek sürüş oyunlarının aksine, Race Master 3D’deki her şey paranoyaktır. Yapımcı ayrıca güzel, huzurlu sokak deneyimini ya da herhangi bir şeyi umursamıyor gibi görünmekte. Bu oyunu oynarken tamamen odaklanmanız gereken her şey yarışmaktır. Kısaca  engelleri aşmak ve kendinizi aşmak.

Sıra Dışı Yarış Pisti:

Bu, korkunç engellerden kaçınmak için hem yarıştığınız hem de sürekli yoldan saptığınız, yoldaki tehlikeli dik rampaları aştığınız, yüksek hızlı yarış temalı eğlenceli bir oyundur. Race Master 3D’nin en eşsiz kısmına gelirsek, o da muhtemelen özel yarış pistleridir. Bu oyunun yarışlarına tanık olurken hayran kalacak çok şey var. Herhangi bir fiziksel kavramı takip etmeden burada herhangi bir mantık veya pratiklik beklememelisiniz. Her şey prensipsizdir. Açıkça söylemek gerekirse, oyun tasarımcıları istediklerini, hatta oyuncuları sersemleten şeyleri yapmayı severler. Oyunun size sunduğu tüm zorlukları hayal bile edemezsiniz. Yarış arabalarınız küçük ama tonlarca daha büyük olanla yarışmak zorunda. Geçtiğiniz yolun “düz” olmadığını belirtmekte fayda var. Bazen hoşnutsuzlukla çığlık atmanıza neden olan her türlü iniş ve çıkışlara sahiptir.

Ancak, çığlık atmak işe yaramaz. Çılgın bir hızla etrafa sıçrayan dev toplar, dev fırıldaklar, her yerde uçuşan paketler, kaygan pistler, ölüm çukurları veya yüksek ateş sütunları gibi pistte bir sürü tuhaf şeyin üstesinden gelmeniz gerekeceğini bilmeniz yeterli.

Rakiplerinize karşı dikkatli olun!

Tabii ki, son göreviniz hala yarışıyor, kazanmak ve birçok bonus puan toplamak için ilk bitirmek. Ardından, diğer birçok yarış oyunu gibi, arabaları değiştirmek ve arabaları yükseltmek için bonus puanlar biriktirilir.

Garip şeylerin ortaya çıktığı sonsuz yarışın yanı sıra, yanınızdaki yarış arabalarının son derece kirli oyun ekranlarıyla sürekli uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. Bazen kendilerini geri çevirirler ve arabanızın yanına birkaç kez vururlar. Burada şerit, trafik kanunu veya kanun çıkarma diye bir kavram yoktur. Zihinsel olarak, yanlarında araba kullananların hepsinin, istediklerini yapmak isteyen ve bitiş çizgisi olan hedefe ulaşmak için ne gerekiyorsa yapabilen “otoyol kötü adamları” olduğuna hazırlanın. Sadece oyuna gerçekten girdiğinizde, onlar gibi tüm kuralları ve kısıtlamaları kaldırdığınızda, Race Master 3D’de kazanabilirsiniz.

Kontrol ve Oynayış:

Race Master 3D‘deki kontroller oldukça basittir. Mobil oyun ortamına uygun özel teknolojiler uygular, böylece yarış sırasında arabayı tek elinizi kullanarak kontrol edebilirsiniz. Kendi oyun tarzımıza bağlı olarak, arabayı kontrol etmek, rakibin arabasını atlatmak veya oyunda sürekli ortaya çıkan rastgele engellerden kaçınmak için ekranda bulunan slaytlardan yararlanabilir veya cihazı yatırabiliriz. Race Master 3D ayrıca kontrol sistemini her bir kişinin alışkanlıklarına uyacak şekilde biraz özelleştirmenize ve her sahnedeki uyarlamayı optimize etmenize olanak tanır.

Aracın görevi yerine getirme yeteneğinden tam olarak yararlanmayı unutmayın: kısa sürede bitiş çizgisine hızla ulaşmak için drift yapın, nitro ile hızlanın.

Grafik ve Ses:

Race Master 3D’deki her şey, modern ve değişken renk tonlarıyla hafif galaksi benzeri bir çizgi film stiliyle tasarlanmıştır. Kendinizi yerde değil de uzayda yarışıyormuş gibi hissedebilirsiniz çünkü bu çok saçma ve harika bir güzelliktir. Bazen komik buluyorum ama çoğu zaman tasarımlar için deli oluyorum. Böyle saçma sapan engeller kimin aklına gelirdi ki?

Farklı bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz NULLS BRAWL’ı önerebilirim!

Oyunda sürekli hızlanan uluma sesi çıktı. Yolun tiz gıcırtısı, ardından pistten çıkan kirli bir arabanın gümbürtüsü. Bu oyunu her oynadığınızda kalbiniz bir vuruş atlayacak.

Android için Race Master 3D MOD APK İndirin!

MOD Özelliği:

 • SINIRSIZ PARA
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478