e
sv
Real Boxing 2 MOD APK

Real Boxing 2 MOD APK 1.16.0 İndirin ( Para Hileli)

Real Boxing 2 MOD APK 1.16.0 İndirin ( Para Hileli)! Oyunda gerçek bir BOKS maçı sergileyin ayrıca SINIRSIZ PARA ile ringlerin karalı olmaktan vaz geçmeyin.
Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1162 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiVivid Games S.A.
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Real Boxing 2 MOD APK 1.16.0 İndirin ( Para Hileli)

Real Boxing 2 MOD APK 1.16.0 İndirin ve sınırsız para ile ringlerin kralı olun. Vivid Games SA’nın spor oyunudur. Fragman yayınlandığında bir fırtına yaratmakta. İnsanlar bunu tartışmak, beklemek ve spekülasyon yapmak için yarıştı. Buradan hareketle, “mobil cihazlarda boks oynamak eğlenceli değil” kavramını tamamen değişmekte.

Oyuna Genel Bakış:

Tenis ya da futbol değil, ama Boks hem gerçek anlamda hem de mecazi anlamda gerçekten “en kanlı” oyun alanıdır. Bu makalemizde anlatacağım Real Boxing 2 oyununu oynarken bu açıklamayı teyit edebilirsiniz.

Farklı bir oyun deneyimi Tennis Clash: Online League hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Ses ve Görüntüler Kanlı Canlı:

Geliştiriciye göre Real Boxing 2!  Şu anda mobil oyun dünyasının en üst teknolojisi olan ve PC seviyesiyle karşılaştırılabilecek Unreal Engine grafik platformu üzerine inşa ediliyor. Bu nedenle, tüm görüntünün düzgünlüğü, esnekliği ve canlılığı söz konusu olduğunda şikayet edilecek bir şey yoktur. Boksörün her hareketinde kaslarının titrediğini görebilir, sahadaki rakiplerden göz alıcı patlamalara şahit olabilirsiniz. Sonra yaralar belirir, kan lekeleri yavaş yavaş yayılır ve derinleşir. Onlara bakmak bile acı veriyor. Simülasyon sadece makul ve gerçekçi olmakla kalmıyor, aynı zamanda oyuncunun duygularına da dokunuyor. Bu oyun eğlence için değil, gerçek bir boksör olarak stres için oynamak içindir.

Real Boxing 2‘deki arena da kendinizi özgür hissedeceğiniz bir yer değil. İlk adımlardan itibaren kulaklarınız seyircilerin yüksek tezahüratlarına kapılabilir. Her vuruşta şiddetli bir ses, bu da sert olması için yeterli. Her iki düşüşten biri, bu ağır sporun vahşetini her seferinde vurgulayan ağır çekim ekranlardan bahsetmiyorum bile. Kısacası, zayıf ruhlar bu oyunla kolayca paniğe kapılır. Sadece çelik savaşçılar savaşta sağlam durur.

Oyunda sıradanlık yok:

Çok özel bir ünlü model almasa da, Real Boxing 2’deki karakter seçenekleri oldukça fazla ve son derece özelleştirilebilmekte. Saçından dövmelerine, göğüs kaslarına, kol kaslarına, özel eldivenlere, kostümlere, ayakkabılara, saç bantlarına, kol bantlarına kadar erkeğinizi rahatça şekillendirebilirsiniz…

Buradaki boksörlerin havalı ve biraz kaba görünümü olmakta. Bu bana birçok kez daha önceki sıcak Mortal Kombat X’i hatırlatmakta. Ancak Real Boxing 2’nin getirdiği heyecan tamamen yeni, tamamen farklı bir şey. Gerçek, gerçek hayat gibi acı verici, doğaüstü yetenekleri veya kurguyu karıştırmadan.

Real Boxing 2 karakterlerinin tüm saldırıları ve savunmaları, ne kadar ateşli olursa olsun, geleneksel boks kurallarına sıkı sıkıya bağlıdır (özellikle bacakları kullanmamak, sadece elleri kullanmak). Ve adam ne kadar güçlü olursa olsun, o sadece sıradan bir insan, bir süper kahraman değil. Gerçek Boks’ta süper güçlü bir saldırı, sihirli kaydırmayla değil, yalnızca düşmanın ensesine soğuk mavi gaz yayan “mucize eldivenler” seviyesinde durur. Bu gerçekten hoşuma gidiyor. Boks oyunu denir, doğru olmalı.

Oynayışa Bakış:

Real Boxing 2’nin üç oyun modu bulunmakta:

 • Tek Oyunculu
 • Çok Oyunculu
 • Kariyer Modu

Tekli modda oynarken, AI boksörüyle savaşacaksınız. Multiplayer modunda, diğer oyuncularla doğrudan savaşlar var. Kariyer modu, maçlar ve zorluklarla sizi “tavuk” bir boksörden “inatçı bir tavuk”a dönüştürecek sürekli meydan okumalar olacak ve sonunda bir dünya boks efsanesi olacaksınız. Maçlar sayesinde, kazanırsanız, Boksörün Güç, Dayanıklılık, Hız ve Dayanıklılık gibi ana istatistiklerini iyileştirebileceksiniz. Seviye atlamak için yeni yeteneklerin, harika ekipmanların kilidini açın! Ve rakiplerinizi nakavt etmek için daha fazla şansa sahip olun.

Cep telefonunuzdaki her hareket, boksörünüzün rakibe güçlü saldırılar yapmasına izin vermekte. Yani yatay kanca, ters kanca, sol vuruş, aşırı düz yumruk gibi. TV’deki ünlü boks maçlarında uluyarak gördüğünüz ve bağırdığınız her şey burada bulunmakta. Zafer, ancak gerçekten dikkatinizi verdiğinizde olur. Ve ayrıca tüm çabanızı saldırı ve savunmaya harcadığınızda gelir. Benzersiz saldırıları birleştirin. Kısaca düşmanın zayıf noktalarını belirleyin. Düşük saldırı hızına sahip düşmanlarla başa çıkmak için çok fazla enerji harcamayan! Ancak yüksek hızda ve hızlı iyileşen saldırılar kullanın. Ve tersine, çok fazla zayıf noktası olan!  Hiperaktif düşmanları hızla bitirmek için biraz yavaş iyileşme ile tehlikeli hareketler kullanın.

Adroid için MOD APK İndirin!

MOD Özelliği:

 • Sınırsız Para
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478