e
sv

Real Flight Simulator 1.5.0 MOD APK İndirin

Real Flight Simulator 1.5.0 MOD APK İndirin ! Oyun hakkında merak ettiğiniz ne varsa burada bulabilir ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1176 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiPORTOS COMPAYN
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Real Flight Simulator 1.5.0 MOD APK İndirin

Real Flight Simulator 1.5.0 MOD APK İndirin ! Hava yolculuğuyla ilgilenen ve tüm endüstrinin nasıl çalıştığını merak edenler için, RORTOS’un bu harika mobil oyununu kesinlikle keyifle bulacaksınız. Bununla birlikte, oyun boyunca derinlemesine ve gerçekçi unsurlar, planlama adımlarından operasyonlara kadar işin her küçük yönünü size tanıtacak ve ancak uçaklarınız hedeflenen varış noktalarına başarılı bir şekilde bindiğinde tamamlayacaktır. İlgilenenler için, RFS’nin derinlemesine ve sürükleyici oyunu – Real Flight Simulator , hava taşımacılığı endüstrilerinde çalışan her insanın hayatını deneyimlemek için size sonsuz olanaklar sunuyor. Pilot olmaktan ve uçaklarınızı birden fazla seçenekle kontrol etmekten, hava kontrol istasyonunda çalışan biri olmaya kadar. Birden fazla seçenekle bir sonraki uçuşlarınız için uçmayı bile öğrenebilirsiniz.

Oyuna Genel Bakış!

Tahmin edebileceğiniz gibi, RFS – Real Flight Simulator, Android oyuncularını, belirli konumlar arasındaki hava taşımacılığını tamamlama sürecinin tamamını keşfetmenize izin verilen heyecan verici uçuş simülasyonu deneyimleriyle tanıştırıyor.

Bununla birlikte, firmanızın bir sonraki uçuşlarının planlanması, seferlerin temizlenip hazır hale getirilmesi, uçakta bazı hazırlık ve bakımların yapılması, gerekli tüm prosedürlerin gerçek bir uçak gibi takip edilmesi gibi birden fazla aktiviteye dahil olma fırsatına sahip olacaksınız. uçmak ve pistten çıktıktan sonra uçağınızın tam kontrolünü ele geçirmek.

Burada, uçağınız destinasyonlar arasında seyahat ederken birçok gerçekçi durumla karşılaşacaksınız. Doğru yönde uçtuğunuzdan, diğer uçaklarla iyi mesafeleri koruduğunuzdan ve tüm göstergeleri kontrol ettirdiğinizden emin olarak başlayın. Ve bazı durumlarda, kendinizi kötü hava koşulları, istenmeyen sistem arızaları ve daha fazlasıyla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Böylece harika uçuşları doyasıya yaşamanızı sağlamakta.

Oyun Özellikleri!

1-Gerçekçi unsurlarla kendi havalimanınıza erişin!

Başlangıç ​​olarak, RFS – Real Flight Simulator’daki Android oyuncuları kendilerini gerçekçi oyun içi öğelerle tamamen işlevsel bir havaalanına erişebilecek durumda bulacaklar. Bununla birlikte, havalimanlarınız şu anda gerçekleştirilen tüm uçuşları, sürücülerin yolcuları alması için bir taksi yolunu, yolcuların indiği ve uçaklarında indiği varış ve kalkış bölgesini vb. gösteren sezgisel uydu görüntülerine sahip olacaktır. Doğru ve gerçekçi 3B binalar, tüm oyun içi deneyimlerinizi çok daha eğlenceli ve keyifli hale getirecek.

2-Çalışmanızı Hava Trafik Kontrolü içinde yaşayın

Siz uçağa binmeden önce, oyuncular bir sonraki uçuşlarınıza hazırlanmak için Hava Trafik Kontrolü’nden birçok faydalı bildirim alabilir. Bunlara, yaklaşan uçuşunuz hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm önemli bilgileri ve verileri sağlayacak uydu arazileri ve yükseklik haritaları dahildir. Doğru kalkış ve varış saatlerini ve sizin için uygun rotaları belirleyebilmeleri için ATC ile planlar yapın.

Üstelik uçuşunuz sırasında interaktif sesli ATC prosedürleri ve iletişimleri aracılığıyla ATC ile her zaman iletişim halinde kalabilirsiniz. Tüm önemli frekansları kontrol edin ve ATC’deki görevliler tarafından uygun şekilde güncellenmesini sağlayın. ATIS, ZEMİN KULESİ, YAKLAŞIM ve daha fazlasını kontrol edin.

3-Uçuştan önce uçağınızı kontrol etmekten çekinmeyin

Bir sonraki uçuşlarınıza hazırlanmak için, RFS – Real Flight Simulator’deki oyuncuların uçaklarını özgürce kontrol etmelerine ve birden fazla özelleştirme seçmelerine izin verilir. Uçak aletlerinizde ve göstergelerinizde değişiklik yapmak için Gelişmiş Çoklu Panel Sistemini kullanarak başlayın. Ayrıca, düzgün çalıştığından emin olmak için uçaklar üzerinde belirli kontroller de yapabilirsiniz. Çalışan parçaları ve ışıkları araştırmaktan 3D kokpitlerinizdeki kontrol cihazlarını kontrol etmeye kadar. Bununla birlikte, oyuncuların her uçakta kendi tasarımlarına sahip olmaları bile mümkün, ki bu kesinlikle inanılmaz.

4-Uçaklarınızdaki derinlemesine kontrol sistemini keşfedin

Ve siz uçaktayken, RFS – Real Flight Simulator, Android oyuncularını size uçak üzerinde tam denetim ve manevra kabiliyeti sağlayan derinlemesine kontrol seçenekleriyle tanıştıracak. Buradan, uçaklarınızdaki tüm kontrol seçeneklerini içeren gelişmiş çoklu panel sistemine erişebilirsiniz.Harita, Motorlar, Yakıt, FMS, Altimetre/Anemo vb. ile birden fazla cihazı kontrol etmekten çekinmeyin. Ayrıca sezgisel göstergelerle Hava/Yer/Dikey Hız, Rakım AGL/ASM, ETE Sonraki/Hedef, Yer/OAT Teamp, Rüzgar vb. hakkında bilgi alabilirsiniz. Tam veri ve bilgiler, şu anda profesyonel uçuş operatörleri olarak çalışanları bile şaşırtacak.

Ek olarak, Android oyuncularına uçağınızı kontrol etmek için, uçakları istediğiniz rotalara özgürce yönlendirmenizi sağlayan çoklu kontrol seçenekleri sunulur. Ticari bir uçağı en sezgisel yollarla nasıl çalıştıracağınızı öğrenirken Ana Gaz Kelebeği, Kanatlar, İniş Takımları, Fren, Dümen, Geri İtme ve Spoiler’den yararlanın.

5-Uçarken çeşitli özelleştirmeler yapın

Oyunu daha ilgi çekici hale getirmek için oyuncuların uçarken uçaklarında çeşitli özelleştirmeler yapmalarına da izin veriliyor. Uçağınızdaki bazı değişiklikleri denemek için uçuş sırasında bile yakıtınızı, yolcularınızı ve ovadaki toplam yükünüzü kişiselleştirmekten çekinmeyin. Veya zorlu hava koşullarında ona rehberlik etmeye çalışırken tamamen farklı koşullar arasında havayı değiştirin. Ve isterseniz, motorlarda veya sistemde sorun olduğunda tam olarak ne olacağını görmek için uçaklarda da değişiklikler yapabilirsiniz. Oyun sadece uçmak ve uçaklarınızı kontrol etmekle ilgili değil, aynı zamanda uçuşlarınız sırasında potansiyel olarak meydana gelebilecek birçok durum için harika bir simülatör.

6-İstediğiniz zaman çevrimiçi oyun oynamanın keyfini çıkarın

İlgilenenler için RFS – Gerçek Uçuş Simülatörü, keyfini çıkarmanız için eksiksiz ve ayrıntılı çevrimiçi oyun sunduğu için dünyanın her yerinden diğer oyuncularla etkileşim kurmak için mükemmel bir fırsattır . Burada, dünyanın her yerinden her gün en az 40.000 gerçek zamanlı uçuşla gerçek zamanlı uçuşlara katılabilirsiniz. Dünyanın her yerindeki farklı havaalanlarından mevcut gerçek zamanlı uçuşlara atlarken küresel oyuna katılın. Her çalışan uçağın kontrolünü elinize alın ve ilerledikçe onları hedeflenen varış noktalarına yönlendirin.

Ve oyunu daha ilginç hale getirmek için, biz konuşurken gerçek zamanlı uçuşları da kontrol eden dünyanın her yerinden pilot arkadaşlarınızla sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu tür faaliyetlerle ilgilenen herhangi biriniz için harika bir deneyim olacaktır.

7-Kaldığınız yerden devam edin ve keyfini çıkarmaya başlayın

Bunun da ötesinde, Android oyuncuları için olabildiğince kolay ve kullanışlı hale getirmek için RFS – Real Flight Simulator, oyuna yeniden bağlandığınızda terk ettiğiniz aktivitenize devam etmenizi sağlayan hızlı erişim seçeneğine bile sahiptir. Yani uçuşlarınıza kolaylıkla devam edebilir ve müşterileri istedikleri hedeflere ulaştırabilirsiniz.8-Oyunun tadını ücretsiz çıkarın

Ve tüm bu harika özelliklere rağmen, oyun Android oyuncularının uçuş simülasyonu deneyimlerini belirli bir seviyede yaşamaları için hala ücretsiz bir oyun sunuyor. Bu nedenle, Google Play Store’dan harika oyuna hiçbir ücret ödemeden kolayca erişebilirsiniz .

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Gerçek bir havacılık deneyimi veya uçak deneyimi için oldukça başarılı bir oyun. Eğlencenin doruklarına sonuna kadar varmak mümkün.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478