e
sv

Renegade Racing MOD APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri TÜRKÇE, İNGİLİZCE dahil 12 dil seçeneği
 • ÜreticiNot Doppler Pty Limited
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Renegade Racing MOD APK İndir!!

Renegade Racing MOD APK İndir! Dışarıdaki yarış tutkunları için, epik 3D grafiklere sahip yoğun ve derinlemesine yarış oyunlarından sıkıldıysanız, mobil cihazlarınızda eğlenmek için daha rahatlatıcı ve erişilebilir bir oyun aramak isteyebilirsiniz. Ve arzu ettiğiniz tüm yarış unsurlarına sahip olan Renegade Racing, kesinlikle oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır.Bu harika mobil başlıkta kendinizi epik yan kaydırma ve tepe yarışı oyununa tamamen bağlı bulun. Ve bu sefer, heyecan verici çoklu yarışlarda çevrimiçi oyuncular ve arkadaşlarınızla oyunun tadını çıkarma şansına da sahip olacaksınız, bu kesinlikle harika.
Renegade Racing’in bu muhteşem oyunu hakkında incelemelerimizle daha fazlasını öğrenin.

Oyuna Genel Bakış!

İlgilenenler için oyun, Android oyuncularını destansı zorluklara dalabilecekleri eğlenceli ve heyecan verici tepe yarışı oyunuyla tanıştırıyor. Eşsiz haritalarda ilginç araçlarla harika ve destansı yarış zorluklarına dalmaktan çekinmeyin.

Her biri kendine özgü özelliklere ve niteliklere sahip çeşitli mevcut seçeneklerden favori sürüşlerinizi seçin. Özel ödüller kazanmak için destansı sürüşlere katılırken inanılmaz ve harika numaralar ve gösteriler gerçekleştirin. Ve en önemlisi, bu sefer Multiplayer modlarında pic PvP yarışlarında dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza ve çevrimiçi oyunculara katılabilirsiniz. Aynı derecedeki diğer oyuncularla farklı turnuvalarda ve liglerde yarışın. Yeni seviyelere ilerlerken onlara karşı kazanın.DAHA FAZLA OYUN DENEYİMİ VE OYUNLAR HAKKINDA GÜNCEL BİLGİLER İÇİN TIKLA!!

 Oyun Özellikleri!

1- Bağımlılık Yapacak Bir Oyun!

Kendinizi inanılmaz çevrimiçi oyuna tamamen bağlı bulun.Bağımlılık yaratan arazi ve tepe yarış oyunlarının hayranları, Renegade Racing’deki harika oyundan kesinlikle memnun kalacaklar. 180 milyondan fazla Android oyuncusu tarafından sevilen muhteşem oyun ve mekaniklerin yanı sıra, muhteşem çevrimiçi oyunda diğerlerine katılırken kendinizi muhteşem oyun içi eylemlere erişebildiğinizi göreceksiniz.

2- Zafere Doğru Yarışır ve Destansı Ol!

Android cihazlarınızdaki diğer AAA yarış oyunlarında sıklıkla karşılaştığınız zorlu ve yoğun yarış oyunlarını unutun. Bunun yerine, Renegade Racing’in bu basit ve erişilebilir oyununda kendinizi çok eğlenceli ve heyecanlı bulacaksınız. Eşsiz araçlarınızı bir dizi destansı mücadeleden geçirirken tatmin edici ve heyecan verici eylemleri keşfedin.

3- Arkadaşlarınızla ve Çevrim içi Oyuncularla Yarış!

Belirtildiği gibi, Renegade Racing ile oyuncular, heyecan verici çok oyunculu yarışlarda çevrimiçi oyuncularla rekabet etme ve rekabetçi liglerde yollarını tırmanma şansına sahip olacaklar. Her maçta 6’ya kadar oyuncuyla harika çevrimiçi oyunda gerçek rakiplerinizi alt edin. Yağma toplamak için rakiplerinize karşı kazanırken eğlenin ve sıralama sisteminde ilerleyin.

4- Dock’ların Seviyelerini Açın!

Huzurlu Dock’ları keşfederken yeni oyun içi seviyelerin kilidini açın! Buz Mağarası’nda yolunuzu bulun ve hatta birçok yeni yarış pisti ve mücadelesi keşfederken Şeytan Adası’na seyahat edin.

5- Oyuna Alışmak İçin Hızlı Sezgisel Dokunmatik Kontroller!

Oyunu Android oyuncuları için daha eğlenceli ve erişilebilir hale getirmek için, Renegade Racing’in oynanışına hızla alıştıkça, sezgisel dokunmatik kontrollere de erişebildiğinizi göreceksiniz. Oyun içi zorlukların üstesinden gelmek veya özel akrobasi hareketleri gerçekleştirmek için dokunmatik düğmelerden, kullanışlı hareketlerden veya eğme işlevlerinden yararlanın.

6- Araba Koleksiyonunuzu Genişletin!

Ayrıca, Renegade Racing’deki oyuncular, Renegade Racing’de ilerledikçe harika araçlardan oluşan harika bir koleksiyona da erişebilecekler. Tuner arabalardan, Doppler Değil otobüsten canavar kamyona kadar 10’dan fazla çılgın sürüş arasında seçim yapmaktan çekinmeyin. Oyun içi engelleri etkili bir şekilde aşmak için her aracın kendine özgü özelliklerini ve istatistiklerini kullanın. Ve en önemlisi, arabalarınızın her birini almanız için çeşitli ilginç yükseltmeler olacak, bu kesinlikle bir patlama.

7- Güçlendirme Kullanın!

Renegade Racing’deki oyuncular, heyecan verici oyun içi zorluklarınızda ve görevlerinizde size yardımcı olmak için, sürüşlerinizde sahip olabileceğiniz muhteşem güçlendirmelere ve güçlendiricilere de erişebilecekler. Bir dizi ilginç mücadelede ilerlerken 16 farklı tür arasından seçim yapmaktan çekinmeyin. Müthiş güçlendirmelerle yeteneklerinizi sergileyin ve sizi önemli başarısızlıklardan kurtarın.

8- Seviye İlerledikçe Daha Eğlendirici Bir Oyun Haline Geliyor!

Seviyelerde ilerledikçe stuntlar yapmaktan çekinmeyin Ve belirtildiği gibi, oyun ayrıca Android oyuncularının bazı ekstra puanlar kazanmak için Renegade Racing’de harika akrobasi hareketlerini ve tepe tırmanma tekniklerini özgürce gerçekleştirmelerine izin verecek. Ayrıca, her başarılı stunt ile Turbo göstergenizin arttığını göreceksiniz, bu da çok daha iyi bir hız ile sonuçlanır. Stillerde üstesinden gelirken rakiplerinizin kir yemesine izin vermekten çekinmeyin.

9- Oyunu Oynamak Ücretsiz!

Oynaması ücretsiz! Tüm bu harika özelliklere sahip olmasına rağmen, Renegade Racing’in yaratıcıları, bu başlıkta keyfini çıkarabileceğiniz ücretsiz oyun ile bizi şaşırtmayı başarıyorlar. Bununla birlikte, zamanınız olduğunda oyun oynamanız ve keyfini çıkarmanız için oyun her zaman Google Play Store‘da mevcuttur. Ayrıca  sınırsız para ile oyunun tadını çıkarın ve oyun içi satın alımları ve reklamları biraz can sıkıcı bulanlarınız için, oyunun tamamen ücretsiz olan değiştirilmiş versiyonuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. Ve en önemlisi, kesinlikle inanılmaz olan sınırsız paraya ve reklamsız oyuna erişebileceksiniz. • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Yarış oyunu severler için bir başka bir oyun ses ve grafik iyi oynaması daha da iyi...
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478