e
sv
SINIRSIZ YARIŞ KEYFİ!

Rush Rally Origins APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiBrownmonster Limited
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Rush Rally Origins APK İndir!!

Rush Rally Origins APK İndir! Birçok teori veya misyon içeren yarış oyunlarından bıktınız mı? Yarışmalar, uzun talimatlar olmadan saf bir yarış oyununun tadını çıkarmak ve hemen oyuna girmek mi istiyorsunuz? En saf yarış hissini yaşamak için Rush Rally Origins APK’sini oynayın.

Racing Limits 1.3.9 MOD APK İndirin (Para Hileli)

Racing Limits 1.3.9 MOD APK İndirin (Para Hileli) Racing Limits 1.3.9 MOD APK İndirin (Para Hileli)!  Gerçekçi ve otantik bir yarış simülasyon...

Rush Rally Origins: Oyuna Genel Bakış!

Tüm zamanların en özgün ve saf yarış oyunu!

Sadeliğin ve inceliğin güzelliği:

Rush Rally Origins, yayıncı Brownmonster Limited tarafından yayınlanan bir yarış oyunudur. Bu oyun “saf” bir kelime ile tanımlanır. Meta oyunlar yok, kafa karıştırıcı menüler yok, karmaşık haritalar yok, araba satın alma yok, dağınık yükseltmeler, ikramiye yok, elmas yok. Yapmanız gereken tek şey zamana karşı ve diğer harika yarışçılar ile yarışmak.

Dış koşullar üzerinde yarış:

Rush Rally Origins, yukarıdan aşağıya 3D grafikler ve aşırı fizik simülasyonu içeren bir yarış karışımıdır. Dünyanın dört bir yanındaki yarışlarla toplam otuz altı seviyeniz olacak. Günün çeşitli saatlerinde simülasyonlar ve turların zorlu hava koşulları ile birlikte, güçlü yarış arabanızı zorlu yollarda sürecek, rakiplerinizi geçecek ve bitiş çizgisine zamanında ulaşacaksınız.

Rush Rally Origins, birçok farklı yüzeyde sürmenize izin verecek: toprak yollar, çakıl yollar, çamurlu yollar, asfalt yollar, otoyollar, beyaz karla kaplı yollar veya yağmurda. Farklı yüzeylerde direksiyonun tutuşunun değiştiğini hissedin. Tekerlekleri sürükleme, kızakla kayma, yönlendirilmesi zor, oklar gibi süzülme… hepsi bu inanılmaz derecede özel yukarıdan aşağıya yarış oyununda mevcut.

Konsantrasyon oyunun özüdür:

Perspektif konusunda prodüksiyon ekibine bir iltifat daha var. Sadece birkaç yarış oyunu göstermek için böyle eşsiz bir bakış açısı seçer. Çoğunlukla, arabaların güzelliğini ve her iki taraftaki fantastik manzarayı göstermek için, daha önce oynadığım yarış oyunları her zaman birinci şahıs bakış açısını (direksiyondan) veya üçüncü şahıs bakış açısını seçer, ancak arka, sol veya sağ veya hatta yukarıdan aşağıya. Genellikle bu kamera açıları, her durumda oyuncu tarafından gözlemlemek, keyfini çıkarmak veya kontrole odaklanmak için isteğe bağlı olarak birleştirilir. Ancak Rush Rally Origins’de yukarıdan aşağıya sadece bir seçeneğiniz var.

Bu bakış açısı sadece parkurun tüm zikzaklarını ve karmaşıklıklarını, oyundaki güzel ve doğal manzarayı görmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda zihninizin yarışa gerçekten odaklanmak için tüm olasılıklardan kurtulmasına da yardımcı olur. Birçok otomobilin gösterişli güzelliğini sergilemeye gerek yok, bu nedenle odak bir kez daha artıyor. Sadece zamana karşı ve diğer yarış arabalarıyla yarışmanız gerekiyor, artık bunu ve bunu yükseltmek için fazla düşünmek zorunda değilsiniz.

Mario Kart Tour APK İndir (Para Hileli)

Mario Kart Tour APK İndir (Para Hileli) !! Mario Kart Tour APK İndir! Yayıncı Nitendo’nun eksiye yani 90’lı yıllara götürmek istediği bir oyun....

Rush Rally Origins’deki tüm kontrol sistemi de optimum şekilde tasarlanmış ve son derece basit. Aşağıda arabayı hareket ettirmek için sol ve sağ düğme, sağda Hızlanma, Kazanma var. Yukarıda zaman ve hız var. Düğmeler ayrıca kompakt olmaları için en aza indirilmiştir ancak aynı zamanda görülmesi kolaydır. Tüm bu operasyon, acemi bile olsa bir anda alışabilir ve yarışa girmeye başlayabilir.

Üç oyun temizleme modu:

Oyunun üç oyun modu vardır: Zamanlı Denemeler, Şampiyon ve Yarışlar. Zamanlı Denemeler, katı bir zaman sınırı içindeki solo yarışlardır. Bu süre içinde bitiş çizgisine ulaşırsanız, kazanırsınız. Şampiyon size birçok farklı ülkede birçok yarış getirecek. Son olarak, Yarışlar, her oyunun birbiriyle rekabet etmek için bir sahnede yarışan altı araba olduğu en heyecan verici yarış ekranlarıdır.

Rush Rally Origins’de yarış sırları:

Yüzeylerin tutuşuna dikkat etmek, zaferin ilk anahtarıdır. Pürüzsüz yüzeylerle, zorlu dönüşlerde güvenle gezinmek için sürekli olarak normal hızda sürüş ve frenlemeyi birleştirmek zorunda kalırsınız. Daha iyi yapışma olan yüzeylerde, bitiş çizgisine en kısa sürede ulaşmak için aktif olarak hızlanmak gerekir.

Yakından gözlemlemek, durumları kavramak, dönüşleri, sol ve sağ köşeleri önceden izlemek, kontrolleri birleştirirken ve zor durumların üstesinden gelirken daha proaktif olmanıza yardımcı olacaktır. Rush Rally Origins’deki yarış yolculuğunda tek bir dinlenme anı olmayacak. Savaşa girmeden önce kendinizi zihinsel olarak hazırlayın.

Zamana karşı yarışan oyun modunda, size hatırlatmak istediğim kişisel sır, direksiyon ve viraj manevralarını olabildiğince ustalıkla uygulamaktır. İyi direksiyon, çok zaman kazanmanıza ve hedefe daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Her üç oyun modunda da tanıdığım kardeşlerin çoğu bu zamana karşı yarış modunu seviyor. Baskı son derece büyüktür ve zamanın çok dar olduğu söylenmelidir. Ama bu yüzden çok heyecan verici.

Android için Rush Rally Origins APK İndir!

Yukarıdan garip manzaralara sahip saf yarış. Grafikler çok güzel, iyi organize edilmiş, doğal 3D alan zorlama hissetmiyor, fizik simülasyonu da çok mantıklı ve hoş. Rally yarışını oynarken, Rush Rally Origins’i en az bir kez denemelisiniz.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • + Grafikler çok güzel, iyi organize edilmiş, doğal 3D alan zorlama hissetmiyor, fizik simülasyonu da çok mantıklı ve hoş!
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478