e
sv
SpongeBob APK İndir

SpongeBob APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1373 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe İngilizce
 • ÜreticiKongregate
 • İşletim Sistemi Android, iOS

SpongeBob APK İndir!!

SpongeBob APK İndir! Büyük dişleri ve gözleri olan sarı yüzlü Sünger Bob adam hakkındaki animasyon dizisinden esinlenmekte. Bu diziyi zaten birçok kişiye çok tanıdık gelmekte. Bu yüzden bir dizi eğlence oyununda görünmesi garip değil. Bugün en çok oy alan SpongeBob mobil oyunlarından biri!SpongeBob’u Tanıyalım!

Bu oyun 2021 yaz oyun koleksiyonuna uygun bir oyun! Yaz, dışarıdaki pandemi durumunun yavaşlama belirtisi göstermediği evde aktiviteler için harika bir zamandır. Çok fazla düşünmeden hafif, eğlenceli bir mobil oyun oynayabilirsiniz. Oyun tanıdık bir sevimli çizgi film karakteri hakkında! Güzel çocukluk anılarını yeniden yaşama fırsatına sahip olabilirseniz daha harika olacaktır. Eğer gerçekten böyle bir oyun arıyorsanız SpongeBob’s Idle Adventures’ı tavsiye etmekte tereddüt etmeyeceğim.

Oyundaki İginç Şeyler!

Sünger Bob animasyon dizisi, nesillerin anılarına kazınmış sevimli, çekici karakterleri ile uzun zamandır büyük bir kültürel simge olmuştur. Film aynı zamanda ilginç maceralar, yaramaz diyaloglar ve bugüne kadar geçerli olan sayısız diğer kendinden geçmiş durumlarla doludur. Bu nedenle SpongeBob ve maceraları, mobil oyunlar da dahil olmak üzere her türlü eğlence için hızla sonsuz bir ilham kaynağı haline geldi.

SpongeBob’un Hikayesi!

Ünlü mobil oyun geliştiricisi Kongregate, her yaşa uygun bu canlı yaz oyunu SpongeBob’s Idle Adventures’ı yaratmak için Nickelodeon ile birlikte çalıştı. Bir yaz havası istiyorsanız hemen oynamalısınız!

SpongeBob’s , Bikini Bottom’da gerçekleşen bir olayı konu alıyor. Sandy Cheeks doğum günü partisi veriyordu ki Patrick kazayla girdap üretecine çarpıp hasar verdiğinde. Bu ani kaza, partide bulunan herkesi yeni bir boyuta taşıdı. Göreviniz, kendiniz (Sünger Bob) ve bazı arkadaşlarınız (Squidward, Bay Krabs, Plankton, Sandy, Patrick, Gary, Deniz Kızı Adam, Barnacle Boy, Bayan Puff, Pearl ve Karen) dahil herkesi bu grotesk alandan çıkarmaktır. ve Bikini Bottom’a güvenli ve sağlam bir şekilde geri dönün. Daha fazla oyun için sitemiz oyunlar kategorisini ziyaret edin!Çok Boyutlu Çekici Bir Oyun!

SpongeBob’s  bir yönetim simülasyon oyunudur. Sevimli sarı sünger SpongeBob, kendi dünyasına geri dönüş yolunu bulmak için girdap üretecini onarmak ve yenilemek ve insanları eve getirmek için önemli öğeleri korumak için her şeyi yapmak zorunda kalacak. Bunu yapmak için işçi kiralayarak Krusty Krab veya Squidward’ın evi gibi önemli eşyaların bakımını ve onarımını yapmanız gerekecek (Gary veya Barnacle Boy ve bu yeni boyuttaki arkadaşlarınızın kopyaları). Bakımı yapılan veya onarılan her öğe ile ekstra puan alırsınız. Birçok puan biriktirerek, ciddi şekilde hasar görmüş parçaları değiştirmek için yeni araçlar satın alabilecek ve onarım sürecini hızlandırmak için daha fazla işçi tutabileceksiniz.Oyunda sadece başka bir boyuta seyahat etmeyecek, dönüşümlü olarak birçok farklı boyutta seyahat edecek, kendinizin ve arkadaşlarınızın alternatif versiyonlarını keşfedecek, bu yerlerin emeğini makineleri tamir etmek için kullanacak ve memleketiniz Bikini’ye geri dönüş yolunu bulacaksınız. Alt.

Tembellik, maceralarınızı proaktif ve hafif bir şekilde yaşamanız için ince bir yetenektir. Her iş için çalışan sayısını ayarlamak, alanlara net bir şekilde iş atamak gibi önemli kararlar verdikten sonra… bir süreliğine, hatta çevrimdışı olarak oynamayı bırakabilirsiniz. Geri döndüğünüzde her şey (makineler, para ve insanlar) hala iyi gidiyor olacak.

Eğlenceli Grafikler ve Sesler!

Tüm karakterler, orijinal animasyon dizisindeki gibi şekil ve dokularda iyi tasarlanmış, burada SpongeBob ile pek çok anı yer alacak. Karakterler çok sevimli, son derece sevimli. Manzara çok cana yakın, görmesi kolay, takip etmesi kolay. Her sahneye girerken, tüm karakterler daha küçüktür, ancak içsel detaylarını ve keskinliklerini asla kaybetmezler. Telefonunuzun ekranında, Squidward’ın yakındaki bir makine için yakıt topladığını hala net bir şekilde görebilirsiniz… O kadar ayrıntılı ki bazen ekrandaki küçücük, meşgul dünyaya girmek istiyorum. Ses hoş, fon müziği yumuşak, efektler oldukça ayrıntılı ve uyumlu. Çekicilik böylece birçok kez artar.

SpongeBob’s MOD  Versiyonu!

MOD Özelliği:

 • Sınırsız Elmas! Yeterince sahip olmasanız bile Mücevher ile satın alabilirsiniz.

Android İçin SpongeBob’s Idle APK İndir!

SpongeBob’un Boşta Maceraları çok parlak ve sevimli. Stres atmak için harika bir seçim olmakta. Bu bir yönetim oyununun simülasyonudur, ancak sağlam bir arsa ile, birçok farklı güzel alanda maceraya biraz ilgili. Bu yılki gibi fırtınalı bir yazda ihtiyacımız olan tek şey bu, değil mi?

 

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Sınırsız Elmas
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478