e
sv
State of Survival İndir

State of Survival İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce ve Daha Fazlası
 • ÜreticiKings Group Holding
 • İşletim Sistemi Android, iOS

State of Survival APK İndir!!

State of Survival İndir! Zombilere karşı savaş veya hayatta kalanları kurtarma üzerine kurulu bir strateji oyunu sizlerle. State of Survival ile sizde hayatta kalma ve strateji oyununun keyfini çıkartın. Nüfusunun çoğunluğu akılsız canavarlara dönüşmüş harap kıyamet sonrası dünyayı keşfetmeye hazırlıklı olun. Silahlarınızı alın ve bu iğrenç canavarlara karşı saldırılar düzenleyin. Kendi üssünüzü  kurarken veya zombi saldırılarına karşı savunurken diğer hayatta kalanlarla güçlerinizi birleştirin. Ek olarak, kaynaklar ve sarf malzemeleri yavaş yavaş tükenirken, oyundaki hayatta kalma yolculuğu oldukça zorlayıcı olacak.Yapmanız gereken çok şey var ve onları bitirmeniz için çok az zamanınız olacak. Bu zorlu kıyamette hayatta kalabilecek için tüm stratejini belirle! Şimdi gelelim oyun hakkındaki daha açıklayıcı cevaplara.

State of Survival Hikayesi!

Oyuncular bu oyunda; bir zombi enfeksiyonunun gezegendeki tüm nüfusu yok ettiğini görecekler. Bununla beraber bu hayatta kalma mücadelesinde kendilerini kıyametin içinde bulacaklar. Enfeksiyondan kurtulan ve ölümsüzler için sulu bir av olmak için sadece birkaç kurtulan kalmıştır. Dünya artık zombi ordusunun kontrolünde olacaktır ve bunu sadece siz değiştirebilirsiniz. Gidilecek küçük yerler ve zorlu hayatta kalma koşulları ile hayatta kalanların durumdan çıkış yollarını bulmaları son derece zorlayıcı olacak ve başkalarının yardımına ihtiyacınız olacak. Diğer gruplarla güçlerinizi birleştirerek hayatta kalma şansınız daha yükseltebilirsiniz.

Birlikte, daha fazla hayatta kalan, yiyecek ve malzeme toplayacağınız, yeni kaynaklar toplayacağınız ve istilacı düşmanları yeneceğiniz zorlu üslerinizi oluşturabilirsiniz. Üslerinizi verimli bir şekilde yönetirken strateji ve taktik oyun deneyimini yaşayın. Unutmayın ki akıllı taktiklerle düşmanlara karşı savaş açmak için sizlere yardımcı olacaktır.State of Survival ilei ilginç zombi  ve hayatta kalma oyununu sizde keşfedin, bu destansı oyunda dünyanın her yerinden oyuncularla müttefik olun.

Oyunda Yapılması Gerekenler!!

Oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz olmakla beraber bazı oyun içi satın almalar bulunur.

Harabe Yerleşimleri Yeniden İnşa Edin!

Oyuna başlarken, hayatta kalanlar için kendi güvenli sığınağınızı restore edin. Bunu yaparak dışarıdaki saldırılardan kaçınmak için kendinize güvenli bir yer bulduğunuzda eski yerleşimi yeniden inşa edin. Kendi üslerinizi tasarlamak tamamen size bağlı, farklı binalar arasında seçim yapın, yiyecek ve diğer kaynakları üretmeye başlayın, hayatta kalanları silahlandırmak için silah üretin. İstilacı zombilere karşı savaşın ve üssünüzü ne pahasına olursa olsun koruyun. Ayrıca akınlar düzenleyerek düşmanları ortadan kaldırın.

Hayatta Klanları Kurtarın!

Üslerinizi zorlu savunmalar ve bol kaynaklarla güven altına aldıktan sonra, özel kaynaklar aramak ve yakınınızdaki diğer hayatta kalanları kurtarmak için arama ekipleri göndermeye başlayın. Böylelikle hayatta kalanların sayısını ve gücünü artırın, böylece daha etkili bir şekilde savunma yapabilirisiniz. Bunun dışında hayatta kalanların her birinin üssünüzü güçlendirmenize izin veren kendi benzersiz özelliklerine sahip olduklarını unutmayın. Heyecan verici kurtarma görevlerini üstlenerek yardımınıza ihtiyacı olan diğer üyeleri  aynı çatı altına toplayın.

Saldırı Öncesi Gözcü Ekipler Gönderin!

Saldırı yapmadan önce, zombi kıyametinde hayatta kalma şansınızı artırmak için oyuncular, üslerini güçlendirmek, keşif gruplarını daha yetenekli hale getirmek için araştırma yapılmalı. Ayrıca enfekte olmuş kişileri iyileştirmek için birden fazla yükseltme ve araştırma da yapılabilir. Zombi sayıları hızla artarken, onlarla başa çıkmak için uygun taktiklere ve uygun donanımlı ordulara ihtiyacınız olacaktır. Bu yüzden güncellemeler ve araştırmaları gözden kaçırmayınız. Enfeksiyonları kontrol edin ve zombilerin yeni hedeflere gitmesini durdurun.

Efsanevi Karakterler Mevcut!

Oyunda birçok karakter bulunmakta ve bunların birbirinden farklı yetenekleri ve güçleri mevcut. Bu kahramanları zombilere karşı kullanın ve kıyamete engel olun. Farklı güç ve becerileri bulunan kahramanların seviyelerini yükseltin ve en iyi saldırı timinizi gönderin.Sıralamış olduğumuz özellikler dışında; oyunda diğer oyuncularla bir araya  gelmeniz için klan bölümü bulunmakta. Arkadaş ve global olarak etkileşim için mükemmel bir sohbet bölümü ve zorlayıcı görevler yaparak hediyeler kazanmaktasınız. Bunlar dışında görsel ve ses kalitesi arka plan müzik dahi oldukça başarılı ve zevkli olacaktır.

State of Survival ve diğer birçok benzeri oyun için buraya tıklayın ve sitemiz oyunlar kategorisine ulaşabilirsiniz! 

 

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Oyun oldukça başarılı ve heyecanlı kontrol edilmesi kolay. Zombi severler için birebir iyi gelecek türden.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478