e
sv
The Lonely Hacker APK İndirin! Gerçekçi bir HACKER olmak için hazırlan.
Yalnız Hacker APK

The Lonely Hacker APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1102 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiThe Lonely Developer 2020
 • İşletim Sistemi Android, iOS

The Lonely Hacker APK İndir

The Lonely Hacker APK İndir! Oyun; hareketsiz bir simülasyon macera oyunudur. Oyunda gerçek bir hacker rolünü oynanmakta. Para kazanmak ve yetenekleri ortaya çıkarmak için ülkelerin ve kıtaların gizli köşelerine el yordamıyla girme hissini yaşıyorsunuz. Oyun oldukça stresli ama son derece uyarıcı bir hal almakta.

Hacker olmak ister misiniz :

Aksiyon, teknoloji veya bilim kurgu filmlerinde bir hacker karakteri vazgeçilmezdir. Ana karakter olmasalar ve tek bir yerde otursalar bile! Harika şeyler yapabilmekteler. Bunlar; alarmları devre dışı bırakmak, güvenlik duvarlarını atlamak, kapıların kilidini açmak, bilgi sistemlerine girmek, güvenliği değiştirmek, ulusal istihbarat veri tabanına virüs yerleştirmek gibi. Bütün bunlar normalde sadece filmlerde görülebilir.

Bazı kötü bilgisayar korsanlarının kınamayı hak ettiğini kabul edin. Ama ya hala bunun doğru yol olduğuna ve diğer birçok iş gibi para kazanmanın, çok para kazanmanın araçları olduğuna inanıyorsanız. Belli bir açıdan bakıldığında, bu düşünceyi oldukça makul buluyorum. Yani, gerçekten tutkulu veya sadece meraklı bir programcıysanız! Veya bu arada sadece programlamaya biraz ilgi duyuyorsanız, bir bilgisayar korsanının ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız!  O zaman The Lonely Hacker’ı indirmeli ve hemen oynamalısınız.

Oynayış olarak sıkıcı gelebilir AMA:

Oyunun başında, oyundaki bazı kavramlar için eğitim alınmakta. Ardından, dünyanın her yerinden haydut bilgisayar korsanlarını eğitmek, toplamak ve birbirine bağlamak için yer olduğunu iddia eden “Ajans” adlı bir kuruluştan bir bülten tahtası görünecek.

Biraz sohbet ettikten sonra sizi hacker kulübüne davet eden bir mesaj gönderirler. Ardından, Ajans size her görevi e-posta ile atayacaktır. Tamam’a tıklayın, görev başlayacak ve erişilecek adres, sunucu hakkında bilgiler ve almanız gereken veriler hakkında oldukça ayrıntılı talimatlar içeren bir dizi sohbet çerçevesi görünecektir.

Oyundaki ana eylemler, bir bilgisayar kullanıyormuşsunuz gibi sadece seçin, dokunun, sürükleyin ve tıklayın. Ancak gerginliğe ve strese neden olan şey, organizasyon tarafından verilen her bir görevi yerine getirme sürecidir. Orada internet olduğu sürece, hacklemek için dünyanın herhangi bir yerine “gidebilirsiniz”. Her yeni göreve geçtiğinizde bir konum haritası belirir. Sunucuya girdikten sonra, görevi tamamlamak için kapsamlı programlama bilginizle birlikte sonraki talimatları izlemeniz, gerekli araçları kullanmanız yeterlidir.

The Lonely Hacker, yalnızca bir bilgisayar korsanının çalışmasını simüle etmekle kalmaz, aynı zamanda donanım, yazılım ve bir dizi başka özelliği taklit etmek gibi profesyonel bilgisayar korsanları için destekleyici araçların ayrıntılarını da simüle eder. Bu öğelerin her birinin, özelliklerini kullanma ve kullanma konusunda farklı yolları vardır. Bu aynı zamanda The Lonely Hacker oyununun zenginliğini oluşturan eşlik eden bir faktördür.

Görevler ve Motivasyon:

Ödül aynı zamanda büyük bir motivasyon kaynağıdır. Tabii ki, ister bilgisayar korsanı olun, ister her neyse, yine de paraya ihtiyacınız var. Çok para alacaksınız, miktar zor veya kolay göreve, tamamladığınız zamana bağlıdır. Bu, çoğunlukla gerçek hayattaki bilgisayar korsanlarının temel amacıdır.

Bir sonraki bonus yükseltmedir. Bilgisayarları yükseltin, ekipmanı yükseltin, çalışma odalarını, harita sistemlerini yükseltin… Burada küçük bir not, tüm yükseltmelerin görevlerden olmadığı, bazen de mini oyunlardan geldiğidir.

The Lonely Hacker aslında “saf eğlence” olmayan bir oyundur. Neredeyse hiç görüntü, karakter ya da olağan dövüş hareketleri ya da dikkat çeken popüler şarkılar yok. Bir bilgisayar korsanının işinin doğası kadar zor ve kuru. Bu nedenle, oyuncunun daha az yalnız kalması için oyun, Kodlama Matrisi formatı gibi bir dizi mini oyun sağladı. Bu mini oyunu her çözdüğünüzde paranız ve eşyalarınız olacak, ancak ana görev kadar değil. Şanslıysanız, bu mini oyunlardan nadir eşyalar alabilirsiniz, bu bir sonraki göreve geçmenin anahtarı olabilir.

Ayrıca, işi daha iyi desteklemek için hacker işinizden kazandığınız parayı mağazalardan ürün satın almak için kullanabilirsiniz. Genel olarak, para ve çok para kazanmanız gerekir.

Oyun Modları ve Rekabet:

Tabii ki, AI ile yalnız oynayabilirsiniz. Ancak tek başınıza oynamak çok sıkıcıysa, arkadaşlarınızı dünyanın dört bir yanındaki “hacker”a karşı oynamaya veya yarışmaya davet edebilirsiniz. Oyun, katılabileceğiniz, bilgisayar korsanlığı becerilerinizi sergileyebileceğiniz ve aynı sistemdeki oyuncularla istediğiniz sıralamalara tırmanabileceğiniz herkese açık bir sıralama moduna sahiptir. Ve son olarak, bilgisayar korsanını çok sıkıcı hissetmemek için The Lonely Hacker, görevi artık monoton hale getirmek için birçok farklı Renk teması ekler. Sohbet ekranından, kuruluşun e-posta arayüzünden, kullanılan farklı bilgisayar korsanlığı tarayıcılarına kadar her şey için farklı renk tonları senkronize edilir. Az ya da çok, bu özellik oyuncular için önemli bir heyecan yarattı.

Ses ve Grafik:

Oyundaki grafikler ve müzikler neredeyse hiçbir şey söylemiyor. Grafikler farklı arayüzler olduğundan, metin, yazı tipleri ve geçiş efektleri içeren PC ekranı. Müziğe gelince, her görevin farklı bir müziği olacak. Hepsi sözsüz, fütüristik bir havaya sahip şüpheli melodilerden oluşmakta.

 

DAHA FAZLA SİMİLASYON OYUNU İÇİN TIKLA!!

 

 

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +The Lonely Hacker APK İndirin!
 • +Gerçekçi bilgisayar korsanlığı yazılım ve donanımı!
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478