e
sv

The Simpsons: Tapped Out APK İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Danca, Fransızca, Rusça gibi birçok dil desteği var.
 • ÜreticiELECTRONIC ARTS

The Simpsons: Tapped Out APK İndir!!

The Simpsons: Tapped Out APK İndir! Ünlü TV dizisi The Simpsons hayranıysanız, Homer ve dizideki diğer ünlü karakterlerin bu yeni macerasını kesinlikle son derece heyecan verici bulacaksınız. Orijinal dizinin ünlü hikaye yazarları tarafından yazılmış tamamen yeni bir hikayenin keyfini çıkaracağınız The Simpsons: Tapped Out’ta bağımlılık yaratan oynanışı keşfedin . Springfield’daki aktivitelere katılırken benzersiz ve tatmin edici bir şehir kurma oyununun tadını çıkarın. İncelemelerimizle EA’nın bu harika oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin.


Oyuna Genel Bakış!

Oyun hikayesi, Homer’ı fabrikada çalışırken bulmanızla başlar. Ve sebepsiz yere, yine bazı sıkıntılara neden oluyor. Ancak bu sefer nükleer reaktörleri aşırı yüklediği ve ciddi bir erimeye neden olduğu için işler oldukça ciddi. Kısa sürede ilçeye yayılan yangın büyük bir patlamaya neden oldu. İnsanlar evlerini ve mallarını terk etmek zorunda kaldılar. Yangın tarafından tüketilmeden önce herkes kasabadan (veya bir nevi) tahliye edildi. Ama yine kasabalarını kaybettiler.Şimdi, kasabayı yeniden inşa etmenin yanı sıra onu ailesi ve arkadaşlarıyla yeniden bir araya getirme macerasında Homer’a katılmak sizin işiniz. İnanılmaz etkileşimlere sahip olacağınız benzersiz bir şehir kurma oyununu keşfedin. Oyunda ilerledikçe ilginç hikayelerin ve etkinliklerin tadını çıkarın.

The Simpsons: Oyun Özellikleri!

1-Basit dokun ve oynat kontrolü!

İstediğiniz zaman keyfini çıkarabileceğiniz sıradan bir oyun mu arıyorsunuz? The Simpsons Tapped Out son derece basit dokunma ve oynatma kontrolleri sunduğundan başka yere bakmayın. Kontroller hakkında bilgi edinmek için sıfır saat harcayacaksınız. Ve geri kalanı eğlenceli ve keyifli bir oyun olacak. Ayrıca, mevcut tüm seçenekler hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinmenizi sağlayan sezgisel bir arayüzle tanışacaksınız.

2-Oyunu en sevdiğiniz karakterler olarak oynayın!

Oyunun başında, sadece Homer olarak oynayabilirsiniz, çünkü diğer tüm karakterler nükleer patlama nedeniyle havaya uçtu. Kasabayı yeniden inşa ederek yeni karakterlerin kilidini açın, evinizi yeniden inşa etmek için çalışmaya başlayın. Belirli görevleri tamamladığınızda, şehrinize yeni karakterlerin kilidini açacaksınız. Ve diğer şehir kurma oyunlarının aksine, karakterlerinizin her biri oynanabilir olacak. Belirli görevlerde çalışmalarını sağlamak için onlara dokunmanız ve seçmeniz yeterlidir. Ve bu arada, onların yaptığı destansı şakaların veya şikayetlerin de tadını çıkarabilirsiniz.


Homers’ı Marge, Lisa, Maggie ve Bart ile ailesine kavuşturun. The Simpsons’ın Barney Gumble to Fat Tony gibi favori karakterlerinin kilidini açın ve toplayın. İstediğiniz dizideki herhangi bir karakter olarak oynayın ve kendi hikayelerinin tadını çıkarın. Ayrıca, çeşitli kıyafetler ve kostümler kullanarak karakterlerinizi giydirmenize de izin verilir.

3-Tüm Springfield’ı kontrol et!

Oyuncular ilk kez tüm kasabanın kontrolünü ele geçirme şansına sahip olacaklar. Springfield’ın tüm vatandaşlarını kasabaya geri getirirken onların hayatlarını kontrol edin. Homer’ın bütün gün havuzu temizlemesine izin vermekten, Apu’nun son derece uzun bir vardiyada çalışmasını sağlamaktan, hatta Maggie’nin başkan olmasına izin vermekten, onlarla ne yapmak istediğinizi seçin. Bu ilginç kasabadaki her vatandaşın kaderini ve geleceğini şekillendirin.

4-Bütün şehri yeniden inşa et!

Ancak, önce harap olmuş kasabanızı yeniden inşa etmeniz gerekecek. Homer’ı seçerek ve onun pisliğini temizlemek için çok çalışmasını sağlayarak başlayın. Yeni karakterlerin kilidini açın ve kendinize yeni iş gücü sağlayın. Kasabayı yeniden inşa etmek ve genişletmek için gereken tüm kaynakları toplamalarını sağlayın. Oyun, yeni içerikler toplamak için yavaşça kilidini açabileceğiniz keşfedilmemiş büyük bir haritaya sahiptir. Yolunuzu seçin ve Springfield’ın gelişmesine izin verin.

5-Heyecan verici Simpsons hikayelerini keşfedin!

The Simpsons Tapped Out’ta oyuncular, tamamen yeni hikayelerle heyecan verici bir oyunla tanışacaklar. Ünlü The Simpsons yazarları tarafından yazılan farklı hikayeleri oynarken tamamen farklı maceralar yaşayın. Bu hayatı mahveden oyunda komik anların tadını çıkarın.

6-Başkalarına benzemeyen benzersiz etkinlikleri deneyimleyin!

Springfield’ın bu ilginç kasabasında, başka yerlerde asla bulamayacağınız benzersiz özellikler yaşayacaksınız. Ve kasabanın çoğu nükleer patlama yüzünden yok olmasına rağmen. Son derece heyecan verici çeşitli aktivitelerin keyfini çıkarma şansınız olacak. Homer’ların fikirlerini alt üst ederek, canavarların istilası yaklaşırken kasabada hayatta kalın vb.

7-Başarıları tamamlayın ve ödüller kazanın!

Ve oyuncuların sadece görevleri veya aşamaları oynamanın dışında daha fazla ödül kazanmalarını sağlamak. Oyun aynı zamanda tamamlayıp hak ettiğiniz ödülleri kazanabileceğiniz birçok farklı başarı sunuyor.

8-Oyunda aktif bir oyuncu olun!

The Simpsons Tapped Out’taki aktif oyuncular, onların adanmış tutumlarından kesinlikle faydalanacaktır. Oyununuza sık sık giriş yaparak, kasabaya yardım etmek için kullanılabilecek günlük bonusların kilidini açma şansınız olacak. Ek olarak, yardımınıza ihtiyacınız olup olmadığını görmek için diğer ikisini de kontrol edebilirsiniz. Onlara günlük aktivitelerde yardımcı olun ve ödüllerinizi toplayın.9Oynaması ücretsiz!

Oyun şu anda ücretsizdir, böylece oyuncular hiçbir ücret ödemeden tüm içeriğine kolayca erişebilirler. Bu nedenle, bu harika Simpsons oyununu her zaman indirerek ve mobil cihazlarınıza kurarak elde edebilirsiniz.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Sizde The Simpsons dizisinin hayranıysanız oyun tam size göre oldukça eğlenceli ve başarılı bir çalışma.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478