e
sv

War Machines: Tank Savaşı MOD APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1249 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe, İngilizce, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Danca, Fransızca, Rusça gibi birçok dil desteği var.
 • ÜreticiFun Games For Free
 • İşletim Sistemi Android, iOS

War Machines: Tank Savaşı MOD APK İndir!!

War Machines: Tank Savaşı MOD APK İndirin! Ağır çelik savaş makineleriyle dolu ateşli bir savaş alanında hiç savaş tankı kullandınız mı? Değilse, yayıncı Fun Game For Free’den bir tank oyunu olan War Machines MOD APK’yı deneyimleyelim. Tank oyunları oldukça eğlenceli ve strateji gerektiren oyunlar arasında yer almakta. Mod Apk ile radar gösterimlerden faydalan ve düşmanları yok et.

 Savaş Makinesi Oyunu Nedir!

Gerçekçi dövüş ile ağır tankların sürüşünü birleştiren bir oyun türü var mı? Evet, bir tank savaş oyunu bu türdür. Hem sürüş hem de savaş taktiği unsurlarına sahiptir. En güçlü tanklarla büyük savaşlara katılmak, başka ne eşittir? Ayrıca bazı tank oyunlarını deneme fırsatım oldu ve en çok War Machines’den etkilendim ve oldukça eğlendirici.

Çok Oyunculu Tank Oyunu!

War Machines, kısa, anlaşılması ve oynanması kolay çok oyunculu bir tank oyunudur. Oyunda, birçok oyuncudan birçok ağır savaş makinesinin savaş alanına katılan profesyonel bir tank sürücüsüsünüz. En büyük görev, tankı kontrol etmek ve ülkenizi işgal etmek isteyen ABD, Çin ve diğer büyük güçlerden gelen düşmanları devirmektir. War Machines’deki her oyun ekranı, net bir zafer ve yenilgi ile sadece 3 dakika sürer. Kısa ama dramatik, hızlı bir şekilde birçok deneyim seviyesi getiriyor.

Tank Şavaşı

Oynanış da oldukça basit. Buna alışmak için zaman ayırın ve her şeyi kolayca kontrol edebileceksiniz. Tank biraz hantal, ancak üçüncü şahıs görünümü ve net kontrol arayüzü (navigasyon için sol el, savaş işlevi için sağ el) her şeyi çok aktif ve net hale getiriyor. Üçüncü şahıs görüşü sayesinde çevredeki alan da daha geniş ve ferah, düşmanları uzaktan gözlemlemek için çok uygun.

Heyecan Verici Oyun Modu!

Oyunda ayrıca seçebileceğiniz birçok oyun modu vardır: Herkes için Ücretsiz, Team DeathMatch, Conquest. Solo modda, düşman tanklarını tek tek vurmak için tek başınıza bir tank kullanacaksınız. Çok oyunculu modda, diğer ordularla savaşmak için herhangi bir orduya katılabilirsiniz. Her biri kendi çıkarını getirir. Oynanışı anlamak için bir süre solo oynamayı tercih ettim. Kontrollere alışınca çok oyunculu modda oynadım. İkisi de benim için çok şaşırtıcıydı.

Büyük Harita

War Machines’deki harita kapsamlıdır. Savaş Makineleri’nde fethedilecek pek çok arazi var: Çöl Limanı, Köy, Gemi Rıhtımları, Tepe Üssü, Petrol Sahası… Eskiden çok sayıda insanın yaşadığı yerlerden (endüstri parkları, Avrupa’daki büyük şehirler gibi) hiçbir ülkenin topraklarına kadar. insanlar (çöller, petrol sahaları gibi…).

Sadece birkaç savaşa katılmakla kalmayacak, birçok yere taşınacak ve birçok farklı görevi yerine getireceksiniz. Önünüzde sonsuz heyecanlar sizi bekliyor. Sadece manzara değil, aynı zamanda alan, renk ve arazi arasındaki farkları da görebilirsiniz. Bilirsiniz, tankları sürmek araziye çok bağlıdır. Bence, her sahnenin arazisine uyacak şekilde tankı yükseltmek için bir tank/özellik seçmek de bu oyundaki stratejinin çok iyi bir parçası.

War Machines, çeşitli tank türleri için tank meraklıları tarafından sevilir

Oyundaki tanklar birçok teknik ve güçlü ateş gücü ile donatılmıştır. Yeni bir tank almak veya eskisini yükseltmek için kilidini açmak veya yükseltmeye karar vermek için çok çalışmanız gerekir. Ne kadar azimli olursanız, ağır tanklara erişme şansınız o kadar artar.

Son zmanların aksiyon dolu oyunu Nulls Brawl‘ın dünyasına katılmak için tıklayın!

Hangi seviyede olursanız olun ve hangi tankı kullanıyor olursanız olun, Tankınızı Desenler, Çıkartmalar, Bayraklar gibi birçok detay ile özelleştirebilirsiniz. Her tankın kendi Zırh, Saldırı, Atış ve Hareket istatistikleri vardır. Bu nedenle, her birinin farklı avantaj ve dezavantajlarının yanı sıra her bir arazi tipine ve farklı savaş stratejilerine uygunluğu olacaktır.

Basit Grafikler ve İyileştirilmiş Ses Deneyimi!

Dürüst olmak gerekirse, bir dövüş oyunu, hangi biçimde olursa olsun, iyi bir sese sahip değilse bozuk olarak kabul edilir. Bu sefer War Machines’de Fun Game For Free bu bölümle harika bir iş çıkardı. Sesin mükemmel olduğu söylenmelidir. Her yerde savaş gürültüsü ve gerçek bir savaş alanında olduğu gibi savaş makinelerinin kükreyen sesi ile çok canlı. Bu oyunu oynarken hoparlörü açmayı unutmayın, çok daha büyük olacaktır.

Savaş Makinelerinde ateşin, dumanın ve tank kuvvetinin hareketinin etkileri güçlü bir izlenim bırakıyor. Bir mobil oyunun bu kadar gerçek bir savaş alanı serisi yapabileceğini düşünmemiştim. Bu oyunu oynayan herkesin aynı fikirde olacağına eminim.

War Machines: Tank Savaşı MOD Özelliği:

Düşmanları Radarda Göster! Evet yanlış görmediniz MOD APK ile düşman tankları radarda göstermekte. Sizde bu MOD ile radarları görüntüleyin ve savaşı kazanın.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Radar gösterim Mod APK ile düşmanları yok etmek çok eğlenceli.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478