e
sv
World Truck Driving Simulato

World Truck Driving Simulator APK İndirin (Sınırsız Para Hileli)

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1080 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiDynamic Games Ltda
 • İşletim Sistemi ANDROİD

World Truck Driving Simulator APK İndirin (Sınırsız Para Hileli)

World Truck Driving Simulator APK İndirin! Dynamic Games, Portekiz’in önemli bir yayıncısından gelmekte bu oyun. Oyun 30 Mayıs’ta  Android cihazlar için gerçek bir sürüş simülasyon oyunu sunmakta.

Oyuna Genel Bakış!

Eğer ki bir kamyonunuz varsa veya buna hazırsanız, kamyon kullanmayı öğrenmek iyi bir fikir olacaktır. Veya kamyon kullanmayı bilmiyorsanız, bir sürücü kursuna yazılmayı düşünmelisiniz. Kısaca bu oyunun geliştiricileri, “Kamyonlara oturup onları sürmek zorunda kaldık, oyunu geliştirmek için bu şekilde denedik” dediler. Sürüş simülasyonu oyunları son derece ayrıntılı 3D grafiklere sahiptir. Çok kalabalık bir ekip tarafından geliştirilen bir oyun! Ayrıca sevilen ve yakın zamanda dünya çapında lansmanı yapılan bir oyundur.

Nereye gideceğinizi biliyorsanız, araçla uğraşmadan veya sürücüye bağımlı olmadan istediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bir arabaya sahip olmayabilirsiniz veya sahip olmayabilirsiniz, ancak gelecekte bu değişirse, deneyime sahip olacaksınız ve hemen sürücü koltuğuna oturabileceksiniz, ki bu çok ilginç. World Truck Driving Simulator, hayalinize yaklaşmanıza yardımcı olacak. Direksiyon simidi elini tutuyor olacaksınız, ancak telefon ekranını yalnızca çevrimdışı olarak devralacaksınız! Daha fazla bilgi için, sürüş sırasında sizi heyecanlandıracak bu makaleyi okuyun.

Şimdi Gelelim Nasıl Oynandığına!

Oynanış, Truck Simulator 2018: Europe gibi sürüşe odaklanmakta. Brezilya, Avrupa ve Amerikan modelleri de dahil olmak üzere farklı kapasiteli araba ve viteslerden oluşan bir kabinde oturuyor olacaksınız. Hikayenin başı veya sonu yoktur! World Truck Driving Simulator oyuncuları farklı arazileri keşfediyor, tepeler, şehirler veya otoyollar bunlardan bazıları.

Kamyonu Hareket Ettirmeden Önce Yapmanız Gerekenler:

 1. Arabanın arkasındaki iki tarafı net bir şekilde görmek için aynayı ayarlayın.
 2. Koltuğunuzu rahat ettirin
 3. Haritayı gözlemleyin ve Başlat düğmesine basarak başlayın.

Şimdi göreviniz ekranın sol tarafında bulunan kamyonun direksiyonunu kontrol etmektir. Sağda fren pedalı ve gaz pedalı. Kokpit, günümüzün kamyonları gibi tasarlanmış, daha tanıdık bir his veriyor ve gerçek arabaları kullanmaya gelince şaşırmayacak. Gece seyahat ederken göstergeye basabilir, rota haritalarını görüntüleyebilir veya ışıkları açabilirsiniz. Ancak trafik söz konusu olduğunda da çok dikkatli olmanız gerekir. Odaklanmadığınız zamanlarda çarpışmalarla karşılaşacaksınız. En yüksek güvenlik düzeyine sahip olmanıza yardımcı olmak için geçmek veya dönmek istediğinizde düzenli olarak dikiz aynasını izleyin.

World Truck Driving Simulator Grafik!

World Truck Driving Simulator‘daki grafikler, Ultra teknolojisi ile 3D olarak tasarlanmıştır. Oyunun grafiklerinden çok etkilendim. Sürüş oyunlarında fark yaratan, çok boyutlu grafiklere sahip, oyuncuları farklı haritalara ve arazilere götüren sürüş simülasyonu oyunlarıdır. Rüzgar ve mavimsi alanlar, tepeler ve zorlu arazi, büyük şehir ve birçok otoyol.

Aracın detayları da oldukça detaylı ve etkileyici bir tasarım. Brezilya, Avrupa ve Amerika’dan gelen kamyonlara dayalı simülasyon. Aracın duman ve ortam ortamının görüntüsü de gerçek olarak tasarlanmıştır. Yayıncı, araba sahibi olmayanlar için simülasyon oyununu bir mobil cihaza getirmeyi başardı. Ayrıca oyundaki ses sistemi de oldukça gerçekçi. Bir patlama veya siren, frenler oyuncunun çok gerçekçi ve harika bir deneyim yaşamasına yardımcı olur.

Ayrıca bakınız Otobüs Simulator: Ultimate APK İndirin (PARA HİLELİ)

World Truck Driving MOD SÜRÜMÜ!

MOD Özelliği:

 • SINIRSIZ PARA HİLESİ

Android için World Truck Driving APK İndir!

World Truck Driving Simulator çok eğlenceli bir oyundur. Oyunculara gerçekçi bir deneyim yaşatır, sürüş çalışmaları konusunda daha iyi bilgi ve anlayışa sahip olmanıza yardımcı olur. Oyun geliştirme teknolojisinde sürüş oyunları mobil cihazlarda vazgeçilmez oyunlardır. Bu çok güzel bir grafik oyunu deneyimlemek için yukarıdan indirebilirsiniz.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478