e
sv

Yeni Brawler Grom ve Fang İpuçları

Brawl Stars Sezonlar
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni Brawler Grom ve Fang İpuçları

Yeni Brawler Grom ve Fang İpuçlarına göz atın! Yarın yıldönümü kutlaması başlıyor. Nulls’ta her yıl süren yıl sonu geleneği bu sezonda sürmekte. Bu sene etkinliği için iki hediye günü eklenmekte. Yarından itibaren 26 Aralığa kadar oyunda her gün ücretsiz hediyeler sunulmakta. Bunlar arasında; altın, savaş kutuları, özel rozetler ve güç puanları yer almakta. Ayrıca Dynamike kostümü de kazanabilirsiniz. Bu yeni kostüm Dnamike beta sürümündeki ilk kostüme benzemekte. Sadece hediyeler değil daha fazlası da bulunuyor. Kutlamalar kapsamında her gün ekstra görevler gelecek. Bu ekstra görevler ve ödüller 24 saat sürmekte. Hadi Brawl ne yıl dönümüne sende katıl.

Nulls Brawl Grom ve Fang 40.179 En Son Sürüm Elmas Hileli APK İndirmek için tıklayın!

Destansı Karakter Grom:

Grom Star Park’ta bir kale bekçisi olarak oyuna dahil olmakta. En iyi dostu yanından ayırmadığı telsizidir. Ayrıca Grom çocuklardan çok korkmakta! Korkusunu gizlemek yüzünü sevimli görünen bir kapüşonla kapatmakta. Yüksek hasarlı bir savaşçı ve düşmana bomba fırlatmakta. Bombalar yere değdiğinde artı şeklinde patlamalar yaratmakta. Süperi asıl saldırısına benzemekte. Ama çok daha büyük ve yıkıcı etki yaratmakta. Bu süperi duvarları bile yıkmakta. Grom’u yılbaşı mücadelesine katılıp ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Mücadele 23 Aralık’ta başlayacak. Bu format daha önceki Griff mücadelesine benzemekte.

Nulls Brawl Grom

Nulls Brawl Grom ve Fang APK İndirin i. Elmas hileli en son sürüm İndirin.

Ayrıca bu sezon 3 v 3 oyun modları ve yeni hak alma şansı bulunmakta. Grom’u mücadeleden alamazsanız Aralık sonunda dükkanda ve savaş kutularında bulabilirsiniz. Ayrıca Sezonluk kostümler de bulunmakta.

Yılbaşı Kostümleri:

 • Hadiye Ekspresi Jacky
 • Kızakçı Griff
 • Yılbaşı Tomruğu Spike

Ayrıca bu sene 2020 yılbaşı kostümleri geri gelecek ama 2019 yılı kostümleri yer almayacak. Korsan temalı kostümler için yeni etkinlik yer almakta. Kaplan Çukuru Arenasına göz atalım! Bu arena oyun içinde oyun olarak karşımıza çıkmakta. Bu sezondaki her şey eski klasik dövüş oyunlarından esinlenmekte.

Kromatik Savaşçı Fang:

Fang Ocak ayındaki Brawl Pass Sezonunda oyuna dahil olacak. Fang Star Park’taki sinemada çalışmakta. Aynı zamanda hevesli bir aktör kendisi. Genellikle düşük bütçeli dövüş filmlerinde oynamakta. Fang önüne çıkan her şeyi tekmeleyen yakın bir dövüşçüdür. El Primo, Rosa ve Buzz’un aksine bir dizi saldırı yerine tek bir saldırı yapmakta. Düşmana vurmak daha zor gelebilir ama daha çok hasar vermekte. Tekmesini tutturmazsa ayakkabısı tekmeyi salladığı yöne doğru uçmakta. Ayakkabı çok hasar vermez ama Fang’in süperini doldurmak için iyi bir stratejidir. Ayrıca ayakkabısınız uçması oldukça eğlenceli bir şov olmakta. Süper olarak düşmana güçlü bir uçan tekme atmasıdır. Tekem isabet ederse, Fang’in menzilindeki başka bir düşmana daha vurmakta. Bu toplamda dört kez olmakta. Süper doğru kullanıldığında tek bir tekme ile bir takım yok edilebilir.

Nulls Brawl Fang

Nulls Brawl Grom ve Fang ELMAS HİLELİ Son Sürüm APK İndirin.

Güncellemedeki Kromatik savaşçı olduğundan kostümü Brawl Pass’ın son kademesinde açılmakta. Kostümün adı Öfkeli Fang. İlk kademede Binbaşı Rosa var. Diğer düvüşçüler; Kaplan El Primi, Yılan Edgar, Usta Barley ve güç ligi kostümü Nian Nita bulunmakta. Ayrıca çok sevimli bir sevgililer günü kostümü de bulunmakta. Bu ise Aşık El Primo’dur. Brawl Pass Sezon’ları artık daha kısa sürmekte. Her yeni sezon her ayın ilk Pazartesi günü başlayacak. Ayrıca maçlarda sırtınızı takım arkadaşınıza dayamak istemiyorsanız veya tek hesaplaşmayı sevmiyorsanız sizin için yeni bir oyun modu eklendi. Kısaca yeni 1 v 1 oyun modu yani düello sizlerle.

Nulls Brawl Düello Modu Nasıl Oynanır:

Maç başlamadan üç savaşçı seçiyorsunuz. Savaşçılarınızdan biri yok edildiğinde diğer savaşçı ile devreye girmekte. Kısaca her savaşçı için ekstra şans demektir. Maçı kazanmak için rakibinizin bütün savaşçılarını yok etmeniz gerekmekte. Tüm savaşçıları yok eden oyuncu düelloyu kazanmakta. En güzel yanı bir savaşçı yok edildiğinde iki oyuncu da başlama noktasında yeniden doğmakta. Haritada yıkılan yerler sonraki turda da yıkılmış olarak kalıyor. 1 v 1 oyun modu şimdilik sezonluk olacak ama sonraki Brawl Pass Sezon’unda oynanabilecek. Yeni sezon Ocak ayında başlayacak. Güç ligi maçları artık dostluk maçı olarak oynanabilmekte. Ayrıca he zaman ki gibi bir çok animasyon ve rozetlerde sizleri bekliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Dream League Soccer 2021 MOD APK 09.1 İndirin (PARA ve ELMAS Hileli)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478