e
sv

Car Simulator 2 APK İndir

Cngzerdn Tüm Yazılarını Gör

1318 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiOppana Games
 • İşletim Sistemi Android, İOS

Car Simulator 2 APK İndir

Car Simulator 2 APK İndir! En iyi sürüş simülasyon oyunu Arabaları seven oyuncular için oyunlar söz konusu olduğunda, tüm zamanların en iyi yarış oyunu olan Asphalt 8′i düşünebilirsiniz. Ancak klasik yarış oyunları genellikle ateşli yarışlara odaklanır ve oyuncuları uygun bir rotayı sürmeye zorlar. Süper arabaların hızı kadar hızlı olan bu araçla, gerçekte sürüş yaparken küçük ayrıntıları pek hissedemezsiniz. Yarış oyunları oynarken, arabanın kalan yakıtını hiç umursar mısınız? Peki ya şeritler ve trafik kuralları? Bu nedenle, sürüş simülasyonu oyunları, “yavaş yaşamayı” sevenlerin sürüş keyfini yaşamalarına ve araba tutkularını tatmin etmelerine yardımcı olmak için doğdu.


Car Simulator 2 sizlere tavsiye edebileceğim bir sürüş simülasyon oyunudur. Bu oyunda profesyonel bir yarışçı ya da onun gibi bir şey değilsin. Sen sadece normal bir insansın, arabaları seviyorsun ve şehri arabanla keşfetmek istiyorsun. Bu oyunun oynanışı Grand Theft Auto‘ya benzer. Kontrol ettiğiniz şey araba değil, sürücüdür. Yani arabanın kapısını açabilir, yürüyebilir ve beğendiğiniz başka bir araba arayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız Racing in Car-2 Sınırsız Para!!Trafik Kullarına Dikkat Edin!

Gerçekçi bir sürüş simülasyon oyunudur, bu nedenle trafik kuralları da çok detaylı bir şekilde simüle edilir. Car Simulator 2 oynarken, kırmızı ışıkta geçerseniz veya izin verilen hızı aşarsanız, polis tarafından para cezasına çarptırılabilirsiniz. Oyunun size verdiği küçük bir numara, rüşvet vermek resmi bir biletten daha ucuzdur. Bu nedenle oyundaki karakterlerin çizgilerine dikkat etmelisiniz. Kuralları çiğnemek bazen heyecan verici olsa da çok fazla para cezasına çarptırılmak istemiyorsanız trafik kurallarına uymanızı tavsiye ederim.Oyunda Kontrol!

Car Simulator 2’nin kontrol arayüzü, diğer sürüş simülasyon oyunlarından pek farklı değil. Ekranınızın sol tarafında bir direksiyon var. Ekranın ortasında araba kornaları, dönüş sinyalleri, farlar gibi bir takım tuşlar bulunuyor. Gaz pedalı ve fren pedalları sağda iki düğmedir. Ayrıca oyun size direksiyon simidi, düğmeler ve cihazı eğerek kontrol olmak üzere üç kontrol seçeneği de sunuyor.

Car Simulator 2 Modlar!

Çar Simülatör 2 size yarış, görevler veya atari meydan okumaları gibi son derece çekici modlar sunuyor. En sevdiğim mod görevler. Bu modu oynarken belirli bir zaman diliminde gerekli yerlere hareket etmeniz gerekiyor. Para kazanmak için taksi kullanabilir, yolcu alabilirsin. Kalan yakıt miktarına dikkat edin, bitmek üzereyken doldurun. Şehirde, soldaki mini haritada görüntülenen ve size en yakın benzin istasyonunun hangisi olduğunu bilmenize yardımcı olan birçok benzin istasyonu var.Süper Arabaların Kilidini Açın!

İster yarış ister sürüş simülasyonu oyunu olsun, araba koleksiyonu her zaman ilgilenen en iyi oyuncudur. Car Simulator 2, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli farklı süper arabalara sahiptir. Oyundaki süper arabalar BMW, McLaren, Ferrari gibi gerçek hayattaki markalara benzer şekilde detaylı bir şekilde tasarlanmış… Hatta bir Lamborghini’yi sokakta “çalıp” garajınıza getirebilirsiniz. Ayrıca oyun, arabanın motor, tekerlek, iç mekan gibi parçalarını yükseltmenize ve özelleştirmenize olanak tanır… Ayrıca garajınızı dekore edebilir ve yükseltebilirsiniz. Yükseltme çok pahalıya mal oluyor, öyleyse neden MOD sürümümüzü kullanmıyoruz? MOD sürümü size sınırsız miktarda para verir, en sevdiğiniz süper arabaların kilidini açmanıza, yükseltmenize ve kişiselleştirmenize yardımcı olur.

3D Grafikler!

Car Simulator 2 çok gerçekçi, keskin 3D grafiklere sahiptir. Evler, ağaçlar, benzin istasyonları, insanlar gibi nesneler ayrıntılı olarak simüle edilir. Fizik de çok gerçekçi, oyuncuların gerçek bir şehirde araba kullanıyor ve yaşıyormuş gibi hissetmelerine yardımcı oluyor. Gündüz ve gece döngüsü ve hava etkisi de oyunu daha gerçekçi kılıyor.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Sınırsız para MODU ile oyunun sınırsız oyun keyfine varın!
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478