e
sv

Racing in Car-2: Apk Nedir ve Nasıl Oynanır

avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Racing in Car-2: Apk Nedir ve Nasıl Oynanır!

Racing in Car-2: Apk Nedir ve Nasıl Oynanır! Siz değerli hız ve araba tutkunları için Racing in Car-2 Apk ile ilgi birkaç araştırma yaptık. Öncelikle şunu söylemek gerekir ki tekerleğin bulunmasıyla araba yapma gibi fikir gelişti. Arabalar üretilerek yollar ve beraberinde yarışlar düzenlenmeye başladı. Bununla birlikte gerek mobil gerekse bilgisayar ortamında oyun severler için bir çok oyun modeli sunulmakta. Fakat bu bildiğiniz ve oynadığınız yarış oyunlarını unutun. Çünkü Racing in Car-2 Apk oynadığınız diğer oyunlardan bağımsız. Oyunu indirmek için Google Play Store veya Apple Store kullanarak hemen indirin.

Racing in Car-2

Racing in Car-2 Apk Nedir!!

Racing in Çar-2 Apk, sizin için sıradan gelmeye başlayan diğer oyun modellerinin dışına çıkıyor. Bunlar gerçekçi sürücü denetimi, ultra hd ve 3D grafik tasarımları gibi gerçeğini aratmayacak bir  araba oyunudur.Oyun gerçek hayatta ki gibi trafik deneyimi sunar. Şehir içinde  gece veya gündüz araba kullanımı sunmakta.

Diğer Oyunlar Hakkında Merak Ettikleriniz İçin Bu Yazıyla Ulaşabilirsiniz!!

Racing in Car-2
Oyundaki amaç; sizlere şehir içi veya farklı ortamlarda araba sürmeniz istenmekte. Bunu en uzun mesafe katedilerek para toplanıyor ve yeni araç satın alınmakta. Sadece oyun içi paralarla değil aynı zamanda gerçek parayla da araba satın alınmakta.Şimdi sizde araba sürme konusunda ne kadar iyi olduğunuzu Racing in Çar-2 ile test edin ve gerçekçi bir araba sürme deneyimi yaşayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Darkfire Heroes ROL Yapma Oyunu Nedir!!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478