e
sv

Nulls Brawl 8. Sezon

Brawl Talk Sezon 8
avatar

Cngzerdn

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 2

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl 8. Sezon

Nulls Brawl  8. Sezon Ash: Çöpçü Şövalye! Nulls’un renkli savaş arenası oyunu Nulls Brawl! Riot’un KDA’sında şık bir müzik videosu görülen Bad Randoms dış görünüm etkinliğinin ardından 7. Sezonu tamamlamaya hazırlanıyor. Oyun, Supercell’in 2020 Brawl Stars Şampiyonasına 1 milyon dolarlık ödül getirdi. Bunun için ESL ile ortaklık yapmasına yol açan inanılmaz bir büyüme görülmekte. O zaman Brawl Stars topluluğunun en sevdikleri oyun için çok hevesli hiperaktif bir grup olması şaşırtıcı değil. Bu heyecan, tüm topluluğun Sezon 8‘e yol açan spekülasyonlarında ve topluluğun Brawl Stars’ın yeni bir kavgacının piyasaya sürülmesiyle alay etmesine nasıl yanıt verdiği görülmekte.

Nulls Brawl Ash: Çöpçü Şövalye!

Çöpçü Şövalye Ash

Resmi Brawl Stars twitter hesabından aşağıdaki resmi yayınladı. Resmi Brawl Stars YouTube kanalındaki bir video galasına bağlantı vermeden önce tweet, “Bir konserden sonra anlatılacak her zaman bir hikaye vardır… #onceuponabrawl” yani bir zamanlar kavga diyor. Brawl Stars topluluğundaki birçok kişi, videonun afiş görüntüsündeki silueti gördüklerinde şüphelerinin doğrulandığını hissetti. Bugünden önce, birçok Brawl Stars içerik oluşturucusu, muhtemelen bir sonraki kavgacının görünümü ve oyun stili hakkında ipucu veren promosyon malzemelerine bakıyordu.

Brawl Talk Sezon 8 2021

KairosTime ve Lex gibi YouTuber’lar, bir sonrakinin şövalye temalı olduğunu söyledi. Yani belirli karakterlerin dahil edilmesini veya belirli görüntü motiflerini not ettiğini tahmin etti. Lex, bu tweet’in bir sonraki kavgacının kim olabileceğine dair en fazla ipucu içerdiğini özellikle vurguluyor. Bir sonraki Brawl Talk duyurusu ile, Lex ve Brawl Stars topluluğunun şüpheleri doğruymuş gibi görünüyor.

Spekülasyonlar, yeni kavgacının Starr Park’ta hademe olarak ay ışığı alan yakın dövüş tipi, şövalye temalı bir karakter olduğu yönünde. Karakterin silüetinin üst kısmına yakın bir yerde tek kullanımlık bir bardak bulunmakta. Ayrıca bükülmüş saman dış hatları görülmekte. Karakterin tasarımının genel blokluluğu, büyük boyutlu bir kalkan veya bloklu zırh gibi unsurları ortaya çıkarır. Kavgacının arkasında gösterilen kale, önceki promosyon malzemelerinde görülen amblemin aynısını taşıyor. Görünüşe göre alevler içinde kalıyor! Bu da yeni kavgacının, oyuncu kadrosunun geri kalanıyla çatışmaya girmek için evinden ayrılmaya zorlandığını ima ediyor.

Brawl Talk akşam saat 18:00’da daha fazla ayrıntı öğrenecek! Bu ayrıntıları  siz apkoyunevi ziyaretçileri için makaleler yayınlamaya devam edeceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Ahmet3 yıl önce
 • Admin tam olarak nerden iniyo✌️

 • hüseyin3 yıl önce
 • Bu oyun modu süper oldukça güzel ve çalışıyor

 • hüseyin3 yıl önce
 • Çöpçü şövalye Ash super bir karakter ve apkoyunevi oldukça güzel bir site teşekkürler 🙂

Sıradaki içerik:

Brawl Stars 8. Sezon

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478