e
sv

Pokémon Unite Uzay Kostümleri

Pokémon Unite APK
avatar

Cngzerdn

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pokémon Unite Uzay Kostümleri

Pokémon Unite’in yakın zamanda piyasaya sürdüğü Galactic Ghost 094 Battle Pass, hem Gengar hem de Lucario için açılabilir uzay temalı kostümler  sunmakta.

Pokémon Uniteiçin Galactic Ghost 094 Battle Pass, Gengar ve Lucario için açılabilir uzay merkezli birkaç kostümler tanıttı. TiMi Studio tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası Pokémon Unite, geçtiğimiz Temmuz ayında Nintendo Switch’te piyasaya sürüldü. Özündeki oyun, çoğu hesap tarafından korkunç sınırlarda olan mikro işlemler ile şaşırtıcı olmayan bir şekilde dolu olan oldukça yetkin bir MOBA tarzı deneyim sunar.

Uzay Temalı Kostümler:

Pokémon Unite yorumları övmek için tam olarak yayınlamamakta. Aşırı oyun içi satın alma seçenekleri, birçok eleştirmenin genel paketten zevk almasını engelledi, ancak bazıları Pokémon’un bir MOBA’daki ilk bıçağının markanın güçlü yönlerinden güvenle yararlanamadığını da savundu. Ancak TiMi Studio, çevrimiçi başlık için devam eden desteğini yavaşlattma belirtisi göstermiyor. Aslında, Pokémon Unite bugün, 22 Eylül’de Android ve iOS cihazlarageçerek erişimini genişletti. Yeni bir Battle Pass’in ortaya çıkması, oyunun uzun ömürlülüğü için de harikalar yaratabilir.

TiMi Studio, Pokémon Unite’i mobil platformlarda başlatmanın yanı sıra yepyeni bir Battle Pass olan Galactic Ghost 094’ü de piyasaya sürdü. En son Battle Pass, selefi gibi benzersiz görevler ve ödüllere sahip 90 seviyeye sahiptir. Premium geçişteki iki ödül arasında Gengar ve Lucario için “bu dünyanın dışında Holowear” bulunur, her ikisi de yukarıdaki öne çıkan görüntüde görüldüğü gibi açılabilir “Uzay Stili” kaplamalarına sahiptir. Galactic Ghost 094 premium pass ayrıca bir Pokémon Unite blog gönderisine göre “uzay temalı Eğitmen moda öğesi” içinde paketler. Yeni Gengar ve Lucario kaplamalarını iş başında görmek için aşağıdaki oynanış fragmanına göz atın:

Yeni savaş bileti Pokémon Unite oyuncularına Pokémonmarkalı MOBA deneyimininderinliklerine dalmak için birçok neden vermelidir. Tabii ki, içeriğin yeni olduğu göz önüne alındığında, en son eklemelerin tam izlenimleri henüz çevrimiçi turlar yapmadı. Henüz oyunu indirmediyseniz buraya tıklayın ve APK olarak indirin.

İlk karışık alıma rağmen, Pokémon Unite Nintendo Switch’te oldukça sağlam bir başlangıç yaptı. TiMi Studio ve yayıncı The Pokémon Company, Nintendo Switch oyuncularının Pokémon Unite’i bugüne kadar dokuz milyon kez etkileyici bir şekilde indirdiğini doğruladıktan birkaç gün önce doğruladı. Şunu söylemek yeterli, son mobil sürümler milyonlarcasının önümüzdeki haftalarda ve aylarda TiMi Studio tarafından geliştirilen MOBA’yı indireceğini garanti ediyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Küçük Panda Polis Oyna

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478