e
sv

Brawl Stars 7. Sezon: Çıkış Tarihine Ve Ayrıntılara Göz Atın

Brawl Stars Sezon 7
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Sezon 7 Çıkış Tarihine Ve Ayrıntılara Göz Atın

Brawl Stars Sezon 7 : Brawl Stars’ın çıkış tarihini, oyuna dahil olan tüm özelliklerini ve daha fazlasını bu yazıdan öğrenin. Herkes bu güncellemeyi bekliyor. Bu yaz çok eğlenceli geçecek. Oyuna gelecek iki yeni karakter buzz ve griff ile oyun daha çekişmeli hale gelecek. Brawl Stars 6. Sezon çok başarılıydı ve oyunun hayranları  7. Sezonun çıkışını bekliyor. Sizi temin ederiz, Brawl Stars Sezon 7’nin her bölümü muazzam olacaktır. Bu yazıda Brawl Stars 7. Sezonun tüm ayrıntılarına, çıkış tarihine ve daha fazlasına bakacağız.

Brawl Stars 7. Sezonun Tüm Detayları

Resmi sitesinden en son Brawl Stars haberleri, Sezon 7’nin Jurassic Splash olarak adlandırılacağını doğruladı. Tamamen yaz temasına dayalı olacak. Ayrıca, Sezon için yapılan yama güncellemesi, oyuna çok sayıda yeni içeriğin enjekte edildiğini ortaya koydu.
7. Sezon başlıklı Jurassic Splash, 21 Haziran 2021’de başlayacak. Bu, Sezon 6’nın bitiminden hemen sonra. 7. sezon için en son yama güncellemesi, Buzz ve Griff adlı oyuna 2 yeni Brawlers katacak. Ayrıca 30 görünüm, üç oyun modu ve 10 yeni gadget sunar. Ayrıca Harita Oluşturucu’nun beş yeni karo ve daha fazla değiştirici içeren ek yeni özellikler edinmesini bekleyebilirsiniz.

Bu Sezonla ilgili harika haber, oyuna yeni bir Brawl Pass getirecek olması. Her sezonun kendine ait bir Bileti olsa da bize güvenin, bu seferki ekstra özel olacak! Bu Sezonun Kavga Biletini satın almakla ilgileniyorsanız, 169 Mücevher harcamanız gerekir ve buna ödül olarak bir kavgacı Buzz dahildir. Ayrıca geçişin 249 Gem’e mal olacak lüks versiyonunu da satın alabilirsiniz. Yani, vızıltı, Brawl pass’ta bir ödül olacak ve Griff, oyundaki belirli bir mücadeleyi tamamlamanın bir ödülü olacak. Ancak, zorluğun detayları geliştiricileri tarafından gizli tutuldu bilgi verilmedi. Griff’i ödül olarak almayı özlerseniz, onu Brawl Box’ları satın alarak veya açarak kolayca elde edebilirsiniz.

Brawl Stars Yaz Güncellemesi

Brawl Stars 7. Sezon Güncellemesi Hakkında Konuşulanlar Neler?

Brawl Stars 7. Sezon ve oyun kardeşliğine ne zaman girileceği hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntıları sizlere verdik. Tüm oyuncular gibi biz de 7. Sezonu oynamak için sabırsızlanıyoruz. Hepimizin 7. Sezonun oyuna sürprizler getirmesini umuyoruz! Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz. Brawl Stars 7. Sezon çıkış tarihi ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz

Brawl Stars 7. Sezon başlangıç tarihi ne zaman ?

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brawl Stars 7. Sezon

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478