e
sv

Brawl Stars En İyi Karakter: Fang

Brawl Stars En İyi Karakter
avatar

Cngzerdn

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars En İyi Karakter: Fang

Brawl Stars En İyi Karakter: Fang’e göz atın! Apkoyunevi yazarları sizler için bu makalede; Brawl Stars 10. Sezon Brawl Pass‘ı ele almakta. Ayrıca sezona verilen isim olarak Kaplan Yılı ile oyuna dahil olan ve en iyi karakter olan  Fang’i inceleyeceğiz.

Nulls Brawl Grom ve Fang APK 41.150 Elmas Hileli En Son Sürüm İndirin

Nulls Brawl Grom ve Fang APK 41.150 Elmas Hileli En Son Sürüm İndirin Nulls Brawl Grom ve Fang APK 41.150 Elmas Hileli...

Brawl Stars Fang:

Fang oyuna 10. Sezon itibari ile geldi ve 17 Ocak’ta oyuna resmen dahil olmakta. Fang bir yakın dövüşçü rolünde oynamakta. Ancak yakın saldırı yapmadığı zaman; ayakkabısını fırlatıp uzaktaki düşmana da hasar vermekte. Buna bir süper olarak bakmak gerekirse uzağa doğru uçan tekme atma mekanizmasına sahiptir. Fang Stars Park yerel sinemasında çalışmakta ayrıca sinemaya istekli bir aktör kendisi. Fang için uçan tekmelerine bakarak usta bir Kung Fu’cu diyebiliriz. Maksimum seviye yani 11 seviyede canı 6750 Bo kadar cana sahip diyebiliriz. hareket hızı hızlı ayrıca bazı tank karakterler gibi hasar aldıkça süperi dolmakta. Ana saldırı olarak Kung Fu ayakkabısından hızlı bir tekme atmakta eğer ki hedef ıskalanırsa ayakkabı ayağından çıkarak uzağa gitmekte. Bu özellik ile Fang uzun menzilli olduğu anlaşılmakta.

Brawl Stars En İyi Karakter

Brawl Stars En iyi karakter

Normal saldırıda; yani 11 seviyede tek seferde 2100 hasar vermekte. Uçan ayakkabı ile de 525 hasar vermekte. Eğer ki uzağa fırlayan ayakkabı ile dört tane vuruş yaparsanız süperi doldurabilirsiniz. Bu süper ile rakibin yanına kolayca gidebilirsiniz. Süperin ismi zincir tekme bu oldukça eğlenceli. Bu tekme ile rakiplerin üstüne uçmakta. Ayrıca bu saldırı başarılı olursa zincirleme uçan tekme atabilirsiniz. Her bir uçan tekem; 11 seviyede 1800 hasar vermekte. Burada dikkat etmeniz gereken rakiplerin birbirine yakın olması olacaktır.

Nulls Brawl Pearl ve Chuck 51.248 APK İndir (Elmas Hileli)

Nulls Brawl Pearl ve Chuck 50.221 APK İndir (Elmas Hileli) Nulls Brawl Cordelius ve Doug 49.210 APK İndir (Elmas Hileli)! BRAWL TALK...

Aksesuar olarak patlamış mısır yağmuru kullanmakta. Bu rakiplerin üzerine her biri 500 hasara sahip mısır tanelerini içermekte. Fang için tam bir hasar makinesi diyebilir! Hem aksesuarı hem süperi hem de yıldız güçleri buna desteklemekte. Fang için iki tane yıldız gücü bulunmakta; birincisi taze tekme diğeri ise kalkan ayakkabıdır. Sezonun en son seviyesinde alınabilecek olan Öfkeli Fang adında kostümü ile birlikte gelmekte. Ayrıca hem Fang hem de Öfkeli Fang animasyonlu rozetlerle gelmekte.

Grom ve Fang APK İndirin:

Şuan için Google Play ve AppStore’de birçok  aksiyon oyunu bulunmakta. Sizler içinde Android telefon veya tabletiniz için bir çok aksiyon oyunu bulunmakta. Şimdi yapmanız gereken tek şey makalenin başındaki hemen indir linkine tıklamak. Ardından APK dosyasının inmesini bekleyin. İndirme işlemi sonra erdiğinde cihazınızda dosya yöneticisine gidin ve APK dosyasını açıp kurulum adımlarını tamamlayın. ”Bu aşamada bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerektiğini belirtelim”.

Bütün bunları söyledikten sonra sitemizde en çok indirme gerçekleştiren aksiyon dolu Nulls Brawl‘ı veya spor severler için Top Eleven 2021‘i deneyimleyin. Ayrıca müzik dinlemeyi seviyorsanız Spotify‘e veya video ve müzik diyorsanız YouTube Premium indirin. Bunlara ek olarak PC kalitesinde oyunları mobil cihazınızda oynamak için NetBoom indirmenizi tavsiye ederiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Drift Max World 3.0.9 MOD APK İndirin (Para ve Altın Hileli)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478